Program för Roslagsmästerskapen 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insim 08:00-08:50
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
39 |
|
Moa Zetterström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
AA9805 |
25m |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Linnea Sjöström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
BO9805 |
25m |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
1:15.29 |
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
1:17.36 |
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Emma Pettersson |
Norrtälje Simklubb |
2001 |
AV2201 |
25m |
1:18.71 |
|
|
|
|
|
6 |
90 |
|
Clara Westerdahl |
Täby Sim |
2005 |
BG4605 |
25m |
1:19.91 |
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Filippa Bonorden |
Danderyds Simförening |
2005 |
AH5805 |
25m |
1:21.22 |
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
Danderyds Simförening |
2005 |
BH1805 |
25m |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
9 |
240 |
|
Ellen Woivalin |
Ålands Simförening |
2001 |
01B291 |
25m |
1:22.56 |
|
|
|
|
|
10 |
183 |
|
Nora Rönnbro |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AU8404 |
25m |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
11 |
78 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
12 |
189 |
|
Signe Kling |
Åkersberga Simsällskap |
2005 |
AT8605 |
25m |
1:26.35 |
|
|
|
|
|
13 |
81 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
14 |
84 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
1:27.62 |
|
|
|
|
|
15 |
180 |
|
Nora Lundberg |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AT8203 |
25m |
1:29.20 |
|
|
|
|
|
16 |
246 |
|
Ella Bäckman |
Ålands Simförening |
2005 |
05A979 |
25m |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
17 |
244 |
|
Tindra Sjöström |
Ålands Simförening |
2005 |
05A965 |
25m |
1:34.65 |
|
|
|
|
|
18 |
247 |
|
Wilma Danielsson |
Ålands Simförening |
2005 |
05A985 |
25m |
1:34.84 |
|
|
|
|
|
19 |
86 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
1:36.21 |
|
|
|
|
|
20 |
255 |
|
Julia Eriksson |
Ålands Simförening |
2005 |
05B111 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-31 08:05:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|