2021-08-05   03:52:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Roslagsmästerskapen 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Roslagsmästerskapen
Plats: Arrangör: Norrtälje Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
9 100m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 47 Linnea Sjöström Norrtälje Simklubb 2005 BO9805 25m 1:09.83
2 39 Moa Zetterström Norrtälje Simklubb 2005 AA9805 25m 1:12.50
3 239 Jessica Lindholm Ålands Simförening 2001 01B019 25m 1:12.51
4 82 Amanda Björklund Täby Sim 2006 AF1606 25m 1:12.71
5 92 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 25m 1:13.21
6 240 Ellen Woivalin Ålands Simförening 2001 01B291 25m 1:13.43
7 78 Louise Franks Täby Sim 2005 AG7605 25m 1:14.84
8 89 Emma Alsén Täby Sim 2007 AJ5207 25m 1:14.89
9 1 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 1:15.46
10 85 Tuva Lundberg Täby Sim 2006 AJ6406 25m 1:15.81
11 99 Stina Pedersen Täby Sim 2007 AN5807 25m 1:16.12
12 7 Rebecka Barkvall Danderyds Simförening 2007 AK8807 25m 1:16.42
13 132 Ida Osund-Ireland Täby Sim 2007 BH0607 25m 1:16.68
14 83 Hannah Haux Täby Sim 2004 BC3804 25m 1:17.08
15 90 Clara Westerdahl Täby Sim 2005 BG4605 25m 1:17.39
16 81 Maja Lingham Täby Sim 2004 BC8204 25m 1:17.55
17 5 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 1:17.55
18 183 Nora Rönnbro Åkersberga Simsällskap 2004 AU8404 25m 1:17.72
19 9 Elsa Ekenbäck Danderyds Simförening 2006 BO4406 25m 1:18.37
20 79 Amanda Borgfors Täby Sim 2004 AS1804 25m 1:18.43
21 180 Nora Lundberg Åkersberga Simsällskap 2003 AT8203 25m 1:19.30
22 201 Karolina Tylets Åkersberga Simsällskap 2006 BA9806 25m 1:19.43
23 109 Nicole Dvali Täby Sim 2007 AY4207 25m 1:19.52
24 84 Alice Davies Täby Sim 2004 BH5404 25m 1:19.77
25 208 Elina Szeplaky Åkersberga Simsällskap 2004 BY0204 25m 1:20.03
26 42 Lova Åhlén Norrtälje Simklubb 2004 AW0804 25m 1:20.10
27 98 Hanna Gong Täby Sim 2007 AN2807 25m 1:20.14
28 179 Ella Olsson Åkersberga Simsällskap 2004 AH9204 25m 1:20.30
29 113 Olivia Allert Täby Sim 2007 AZ3407 25m 1:20.57
30 6 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 1:20.95
31 44 Viola Blomberg Norrtälje Simklubb 2007 AJ8807 25m 1:21.12
32 91 Linnea Wiberg Täby Sim 2006 AV1406 25m 1:21.97
33 189 Signe Kling Åkersberga Simsällskap 2005 AT8605 25m 1:22.20
34 86 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m 1:23.06
35 108 Ellie Söderholm Täby Sim 2005 BR1405 25m 1:23.22
36 13 Hanna Wickström Danderyds Simförening 2007 BC0407 25m 1:23.63
37 232 Frida Wilmo Johansson Solna Sundbyberg SS 04 2004 CA8804 25m 1:24.52
38 41 Leah Schöneberg Norrtälje Simklubb 2004 AR0804 25m 1:25.60
39 95 Beatrice Hlawatsch Täby Sim 2007 AN1807 25m 1:26.36
40 249 Nova Larsson Ålands Simförening 2007 07A446 50m 1:27.15
41 188 Embla Stendrake Åkersberga Simsällskap 2005 AI0205 25m 1:27.86
42 130 Bea Hellborg Täby Sim 2006 BQ5806 25m 1:27.89
43 255 Julia Eriksson Ålands Simförening 2005 05B111 50m 1:28.21
44 112 Emma Wahlqvist Täby Sim 2007 AZ3807 25m 1:28.56
45 87 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 25m 1:28.63
46 182 Denise Frejd Åkersberga Simsällskap 2003 BI8603 25m 1:29.43
47 244 Tindra Sjöström Ålands Simförening 2005 05A965 25m 1:30.10
48 58 Tyra Hållinder Norrtälje Simklubb 2007 BC1407 25m 1:30.89
49 204 Lisa  Palo Åkersberga Simsällskap 2004 BW9804 25m 1:31.17
50 119 Molly Ju Täby Sim 2007 BB1807 25m 1:31.55
51 246 Ella Bäckman Ålands Simförening 2005 05A979 25m 1:31.72
52 245 Bianca Flöjt Ålands Simförening 2005 05A975 50m 1:32.27
53 184 Tyra Korent Åkersberga Simsällskap 2006 AC2206 25m 1:35.19
54 65 Edna Obradovac Norrtälje Simklubb 2007 BL1207 25m 1:36.53
55 16 Beata Naumburg Danderyds Simförening 2006 BQ8606 25m 1:36.92
56 202 Milou Rönnbro Åkersberga Simsällskap 2006 BB0206 25m 1:39.19
57 48 Sara Norman Widell Norrtälje Simklubb 2006 BH6606 25m 1:39.64
58 116 Matilda Elofsson Täby Sim 2007 AZ4407 25m 1:39.65
59 114 Astrid Enbom Täby Sim 2006 BL4806 25m 1:39.90
60 222 Beatrice Haddleton Åkersberga Simsällskap 2007 BH8607 25m 1:45.00
61 250 Amelia Fricker Ålands Simförening 2007 07A456 25m 1:46.73
62 64 Belma Obradovac Norrtälje Simklubb 2005 BW9805 25m 1:55.80
63 59 Tyra Lampén Norrtälje Simklubb 2007 BC2407 25m
64 220 Matilda Von Scherling Åkersberga Simsällskap 2007 BD8807 25m
65 51 Vilma Rejås Norrtälje Simklubb 2007 AV2207 25m
66 153 Embla Thorgrimsdottir Täby Sim 2006 BV0606 25m
2020-01-31 08:05:27 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Norrtälje Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner