2021-08-05   04:12:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Roslagsmästerskapen 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Roslagsmästerskapen
Plats: Arrangör: Norrtälje Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
8 100m Ryggsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 103 Ludvig Berndtsson Täby Sim 2005 AR8705 25m 1:06.84
2 80 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 1:10.36
3 254 Oliver Aalto-Hardy Ålands Simförening 2005 05B102 25m 1:10.41
4 110 Robin Suves Täby Sim 2006 AS1306 25m 1:10.67
5 181 Johannes Barkarö Åkersberga Simsällskap 2004 AI7904 25m 1:11.69
6 177 Isak Jederström Åkersberga Simsällskap 2002 AD0502 25m 1:11.70
7 186 Isak Widstrand Åkersberga Simsällskap 2004 AA1113 25m 1:12.27
8 93 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 1:14.03
9 190 Melvin Bosson Åkersberga Simsällskap 2006 AD7906 25m 1:15.97
10 101 Eric Fransson Täby Sim 2006 AN0506 25m 1:18.79
11 17 William Lagerlöf Danderyds Simförening 2007 AR5507 25m 1:18.96
12 102 Oliver Haux Täby Sim 2005 AR4705 25m 1:19.64
13 111 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 1:20.02
14 195 Leon Bocké Åkersberga Simsällskap 2006 AJ2906 25m 1:20.28
15 100 William Zhao Täby Sim 2006 AN8306 25m 1:20.45
16 63 Kenan Obradovac Norrtälje Simklubb 2005 AW9505 25m 1:20.49
17 38 Victor Karell Norrtälje Simklubb 2003 AF7103 50m 1:20.82
18 243 Joa Metsola Ålands Simförening 2005 05A948 25m 1:20.95
19 241 Milo Bergman Ålands Simförening 2006 06A425 25m 1:21.24
20 88 Sixten Ersson Täby Sim 2007 AD5307 25m 1:23.18
21 104 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m 1:24.96
22 127 Johannes Lörinc Täby Sim 2007 AO8507 25m 1:25.04
23 107 Kevin Lenstad Täby Sim 2005 AU3905 25m 1:25.50
24 10 Erik Rosander Danderyds Simförening 2007 AN4307 25m 1:25.93
25 185 Paul Kumlin Åkersberga Simsällskap 2003 AP8503 25m 1:26.22
26 192 Simon Ericsson Åkersberga Simsällskap 2006 AG7706 25m 1:29.14
27 11 Vilmer Sundman Danderyds Simförening 2006 AT0706 25m 1:29.30
28 115 Theo Thermaenius Täby Sim 2007 AL5907 25m 1:31.84
29 118 Erik Talipov Täby Sim 2007 AN8107 25m 1:32.32
30 120 Arvid Larsson Täby Sim 2007 AO0507 25m 1:33.66
31 215 Victor Kumlin Åkersberga Simsällskap 2005 AW0305 25m 1:37.17
32 121 Noel Lundström Täby Sim 2007 AO9307 25m 1:38.20
33 191 Vide Kling Åkersberga Simsällskap 2007 AA8907 25m 1:39.37
34 140 Hugo Zuhr Täby Sim 2007 AR4107 25m 1:39.47
35 214 Carl Brennwald Åkersberga Simsällskap 2007 AN4707 25m 1:40.10
36 193 Olle Hägerman Åkersberga Simsällskap 2006 AG8706 25m 1:42.66
37 252 Emil Andersson Ålands Simförening 2007 07A514 50m 1:43.39
38 74 Vide Mellqvist Norrtälje Simklubb 2007 AU9707 25m
39 43 Arvid Andersson Norrtälje Simklubb 2006 AG3106 25m
40 49 William Ridderstad Norrtälje Simklubb 2007 AJ8107 25m
2020-01-31 08:05:25 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Norrtälje Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner