2021-08-05   03:42:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Roslagsmästerskapen 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Roslagsmästerskapen
Plats: Arrangör: Norrtälje Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
27 100m Medley Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 239 Jessica Lindholm Ålands Simförening 2001 01B019 25m 1:10.61
2 240 Ellen Woivalin Ålands Simförening 2001 01B291 25m 1:11.42
3 39 Moa Zetterström Norrtälje Simklubb 2005 AA9805 25m 1:11.93
4 97 Emmy Hällkvist Täby Sim 2008 AF0208 25m 1:12.59
5 90 Clara Westerdahl Täby Sim 2005 BG4605 25m 1:13.56
6 82 Amanda Björklund Täby Sim 2006 AF1606 25m 1:13.67
7 89 Emma Alsén Täby Sim 2007 AJ5207 25m 1:13.94
8 201 Karolina Tylets Åkersberga Simsällskap 2006 BA9806 25m 1:14.44
9 79 Amanda Borgfors Täby Sim 2004 AS1804 25m 1:14.96
10 47 Linnea Sjöström Norrtälje Simklubb 2005 BO9805 25m 1:15.04
11 78 Louise Franks Täby Sim 2005 AG7605 25m 1:15.75
12 7 Rebecka Barkvall Danderyds Simförening 2007 AK8807 25m 1:15.93
13 183 Nora Rönnbro Åkersberga Simsällskap 2004 AU8404 25m 1:16.34
14 92 Rose Li Täby Sim 2006 AV1806 25m 1:16.49
15 98 Hanna Gong Täby Sim 2007 AN2807 25m 1:16.71
16 1 Filippa Bonorden Danderyds Simförening 2005 AH5805 25m 1:17.28
17 83 Hannah Haux Täby Sim 2004 BC3804 25m 1:17.54
18 9 Elsa Ekenbäck Danderyds Simförening 2006 BO4406 25m 1:17.58
19 113 Olivia Allert Täby Sim 2007 AZ3407 25m 1:17.64
20 45 Willma Hållinder Norrtälje Simklubb 2004 BS5404 25m 1:17.68
21 81 Maja Lingham Täby Sim 2004 BC8204 25m 1:18.46
22 84 Alice Davies Täby Sim 2004 BH5404 25m 1:18.64
23 5 Felicia Malkan-Juvelin Danderyds Simförening 2005 BH1805 25m 1:18.71
24 40 Lina Albertsen Norrtälje Simklubb 2001 BN7601 25m 1:19.10
25 99 Stina Pedersen Täby Sim 2007 AN5807 25m 1:19.40
26 36 Emma Pettersson Norrtälje Simklubb 2001 AV2201 25m 1:19.80
27 180 Nora Lundberg Åkersberga Simsällskap 2003 AT8203 25m 1:20.22
28 228 Sigrid Svanberg Solna Sundbyberg SS 04 2004 BT9404 25m 1:20.66
29 6 Ebba Rosander Danderyds Simförening 2005 BH9605 25m 1:21.47
30 132 Ida Osund-Ireland Täby Sim 2007 BH0607 25m 1:21.94
31 109 Nicole Dvali Täby Sim 2007 AY4207 25m 1:22.53
32 95 Beatrice Hlawatsch Täby Sim 2007 AN1807 25m 1:22.58
33 189 Signe Kling Åkersberga Simsällskap 2005 AT8605 25m 1:22.71
34 42 Lova Åhlén Norrtälje Simklubb 2004 AW0804 25m 1:23.46
35 87 Amanda Lindberg Täby Sim 2006 AP7206 25m 1:23.91
36 12 Sofia Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2008 AQ5208 25m 1:23.97
37 15 Isabelle Nilsson Danderyds Simförening 2008 AU8208 25m 1:24.20
38 134 Elin Javehed Täby Sim 2009 AL1809 25m 1:24.59
39 86 Emma Olsson Sande Täby Sim 2005 AU5205 25m 1:24.91
40 44 Viola Blomberg Norrtälje Simklubb 2007 AJ8807 25m 1:25.21
41 41 Leah Schöneberg Norrtälje Simklubb 2004 AR0804 25m 1:25.47
42 188 Embla Stendrake Åkersberga Simsällskap 2005 AI0205 25m 1:25.75
43 247 Wilma Danielsson Ålands Simförening 2005 05A985 25m 1:25.86
44 249 Nova Larsson Ålands Simförening 2007 07A446 25m 1:25.90
45 144 Lovisa Silverbratt Täby Sim 2009 AQ0609 25m 1:26.12
46 128 Nora Mikalsen Täby Sim 2008 AS6808 25m 1:26.16
47 19 Micaela Donoso Hammar Danderyds Simförening 2008 BA2408 25m 1:27.05
48 13 Hanna Wickström Danderyds Simförening 2007 BC0407 25m 1:27.12
49 244 Tindra Sjöström Ålands Simförening 2005 05A965 25m 1:27.17
50 199 Evelina Dahlberg Åkersberga Simsällskap 2007 AI7607 25m 1:27.20
51 122 Emilia Rylander Täby Sim 2008 AS7408 25m 1:28.00
52 18 Natalie Donoso Hammar Danderyds Simförening 2008 AZ7008 25m 1:28.04
53 194 Moa Eiving Åkersberga Simsällskap 2008 AB0208 25m 1:28.24
54 112 Emma Wahlqvist Täby Sim 2007 AZ3807 25m 1:28.49
55 246 Ella Bäckman Ålands Simförening 2005 05A979 25m 1:28.77
56 143 Coral Carlsson Täby Sim 2008 BB2808 25m 1:29.50
57 227 klara Pettersson Solna Sundbyberg SS 04 2004 BP9204 25m 1:29.61
58 248 Theresia Lindholm Ålands Simförening 2006 06A732 25m 1:30.00
59 184 Tyra Korent Åkersberga Simsällskap 2006 AC2206 25m 1:31.06
60 251 Emma Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening 2006 06A800 25m 1:31.33
61 119 Molly Ju Täby Sim 2007 BB1807 25m 1:31.38
62 231 Sofia Bäckström Solna Sundbyberg SS 04 2004 CA7404 25m 1:31.60
63 66 Malin Blomgren Norrtälje Simklubb 2008 BB3608 25m 1:31.81
64 204 Lisa  Palo Åkersberga Simsällskap 2004 BW9804 25m 1:31.88
65 129 Isabelle Isufi Berlin Täby Sim 2008 AS7608 25m 1:32.26
66 135 Caitlin Lenstad Täby Sim 2008 AX4608 25m 1:32.44
67 22 Greta Bruzelius Danderyds Simförening 2008 BE9008 25m 1:32.64
68 91 Linnea Wiberg Täby Sim 2006 AV1406 25m 1:33.61
69 58 Tyra Hållinder Norrtälje Simklubb 2007 BC1407 25m 1:33.64
70 8 Agnes Arver Danderyds Simförening 2006 BO1406 25m 1:34.14
71 197 Nellie  Bocké Åkersberga Simsällskap 2008 AC3408 25m 1:34.22
72 218 Ceverina Lindström Åkersberga Simsällskap 2007 BD0607 25m 1:34.60
73 139 Elisa Andersson Darin Täby Sim 2008 AX6008 25m 1:35.09
74 14 Ellen Rosander Danderyds Simförening 2009 AI3609 25m 1:35.48
75 226 Isidora Mitrovic Solna Sundbyberg SS 04 2005 AS2205 25m 1:35.60
76 138 Tianjiao Luo Täby Sim 2008 AX5208 25m 1:35.93
77 250 Amelia Fricker Ålands Simförening 2007 07A456 25m 1:36.35
78 16 Beata Naumburg Danderyds Simförening 2006 BQ8606 25m 1:36.35
79 209 Ebba Björk Hedelin Åkersberga Simsällskap 2009 AD6809 25m 1:38.13
80 20 Julia Dijkstra Danderyds Simförening 2009 AQ0809 25m 1:38.60
81 25 Emma von Sydow Danderyds Simförening 2009 AT1209 25m 1:39.05
82 123 Alexandra Sandberg Täby Sim 2009 AH2409 25m 1:39.25
83 255 Julia Eriksson Ålands Simförening 2005 05B111 25m 1:39.40
84 158 Ellen Franzén Täby Sim 2009 AS8609 25m 1:39.83
85 220 Matilda Von Scherling Åkersberga Simsällskap 2007 BD8807 25m 1:40.00
86 205 Olivia Blom Åkersberga Simsällskap 2008 AI8208 25m 1:40.00
87 136 Hedda Härning-Nilsson Täby Sim 2008 AX4808 25m 1:40.07
88 46 Agnes Hultin Norrtälje Simklubb 2005 BO3605 25m 1:40.94
89 137 Ester von Goës Täby Sim 2008 AX5008 25m 1:41.42
90 203 Matilda Bosson Åkersberga Simsällskap 2008 AI5208 25m 1:41.61
91 48 Sara Norman Widell Norrtälje Simklubb 2006 BH6606 25m 1:41.65
92 21 Signe Roos Danderyds Simförening 2009 AQ1009 25m 1:41.70
93 124 Alva Björk Täby Sim 2008 AS9408 25m 1:42.40
94 114 Astrid Enbom Täby Sim 2006 BL4806 25m 1:42.88
95 141 Cornelia Sjöberg Täby Sim 2008 AY5008 25m 1:46.69
96 162 Mathilda Sterner Täby Sim 2009 AS8809 25m 1:47.43
97 65 Edna Obradovac Norrtälje Simklubb 2007 BL1207 25m 1:49.82
98 154 Astrid Flossing Täby Sim 2008 BE6808 25m 1:51.55
99 64 Belma Obradovac Norrtälje Simklubb 2005 BW9805 25m 1:54.60
100 225 Matilda Pettersson Solna Sundbyberg SS 04 2005 25m
101 62 Victoria Wahlquist Norrtälje Simklubb 2009 AH7809 25m
102 202 Milou Rönnbro Åkersberga Simsällskap 2006 BB0206 25m
103 232 Frida Wilmo Johansson Solna Sundbyberg SS 04 2004 CA8804 25m
104 61 Ebba Eriksson Norrtälje Simklubb 2009 AG6209 25m
105 149 Amanda Göthe Täby Sim 2006 BU9406 25m
106 51 Vilma Rejås Norrtälje Simklubb 2007 AV2207 25m
107 153 Embla Thorgrimsdottir Täby Sim 2006 BV0606 25m
108 245 Bianca Flöjt Ålands Simförening 2005 05A975 25m
109 69 Johanna Åberg Norrtälje Simklubb 2009 AO8809 25m
110 152 Clara Elander Täby Sim 2008 BE5408 25m
111 151 Alma Löfgren Täby Sim 2008 BE5608 25m
112 200 Wilma Söderqvist Åkersberga Simsällskap 2007 AI6807 25m
113 230 Agnes Svensson Solna Sundbyberg SS 04 2004 BY9404 25m
114 147 Elly Lundström Täby Sim 2009 AS2009 25m
2020-01-31 08:06:08 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Norrtälje Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner