2021-08-05   02:56:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Roslagsmästerskapen 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Roslagsmästerskapen
Plats: Arrangör: Norrtälje Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
20 100m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 35 Gustav Andersson Norrtälje Simklubb 2001 AK2301 25m 56.85
2 38 Victor Karell Norrtälje Simklubb 2003 AF7103 25m 59.39
3 178 Hampus Wikner Åkersberga Simsällskap 2002 AD3502 25m 59.61
4 103 Ludvig Berndtsson Täby Sim 2005 AR8705 25m 59.69
5 4 Erik Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2005 AN5905 25m 59.69
6 2 Johan Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2002 AT3902 25m 59.98
7 181 Johannes Barkarö Åkersberga Simsällskap 2004 AI7904 25m 1:00.27
8 110 Robin Suves Täby Sim 2006 AS1306 25m 1:00.57
9 80 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 1:00.64
10 3 Benjamin Poehler Danderyds Simförening 2005 AN7905 25m 1:00.69
11 177 Isak Jederström Åkersberga Simsällskap 2002 AD0502 25m 1:01.37
12 93 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 1:01.65
13 254 Oliver Aalto-Hardy Ålands Simförening 2005 05B102 25m 1:03.02
14 17 William Lagerlöf Danderyds Simförening 2007 AR5507 25m 1:03.13
15 186 Isak Widstrand Åkersberga Simsällskap 2004 AA1113 25m 1:04.35
16 102 Oliver Haux Täby Sim 2005 AR4705 25m 1:04.98
17 190 Melvin Bosson Åkersberga Simsällskap 2006 AD7906 25m 1:05.08
18 243 Joa Metsola Ålands Simförening 2005 05A948 25m 1:05.59
19 195 Leon Bocké Åkersberga Simsällskap 2006 AJ2906 25m 1:05.65
20 101 Eric Fransson Täby Sim 2006 AN0506 25m 1:06.40
21 111 Filip Norlin Täby Sim 2005 AV5505 25m 1:07.96
22 104 Arvid Thoresson Täby Sim 2005 AS5505 25m 1:08.04
23 185 Paul Kumlin Åkersberga Simsällskap 2003 AP8503 25m 1:08.81
24 63 Kenan Obradovac Norrtälje Simklubb 2005 AW9505 25m 1:09.19
25 242 MÅNS AXEL DENNIS
MANELIUS
Ålands Simförening 2006 06A533 25m 1:09.44
26 88 Sixten Ersson Täby Sim 2007 AD5307 25m 1:11.03
27 107 Kevin Lenstad Täby Sim 2005 AU3905 25m 1:11.89
28 57 Love Hagstedt Norrtälje Simklubb 2003 BA8303 25m 1:13.36
29 241 Milo Bergman Ålands Simförening 2006 06A425 25m 1:13.62
30 127 Johannes Lörinc Täby Sim 2007 AO8507 25m 1:14.12
31 10 Erik Rosander Danderyds Simförening 2007 AN4307 25m 1:16.80
32 100 William Zhao Täby Sim 2006 AN8306 25m 1:16.87
33 118 Erik Talipov Täby Sim 2007 AN8107 25m 1:17.30
34 115 Theo Thermaenius Täby Sim 2007 AL5907 25m 1:17.91
35 198 Anton  Kamakin Åkersberga Simsällskap 2007 AD7107 25m 1:18.50
36 120 Arvid Larsson Täby Sim 2007 AO0507 25m 1:18.58
37 11 Vilmer Sundman Danderyds Simförening 2006 AT0706 25m 1:19.08
38 252 Emil Andersson Ålands Simförening 2007 07A514 25m 1:19.75
39 43 Arvid Andersson Norrtälje Simklubb 2006 AG3106 25m 1:20.32
40 121 Noel Lundström Täby Sim 2007 AO9307 25m 1:20.46
41 192 Simon Ericsson Åkersberga Simsällskap 2006 AG7706 25m 1:21.91
42 140 Hugo Zuhr Täby Sim 2007 AR4107 25m 1:22.64
43 50 Albin Rejås Norrtälje Simklubb 2004 AX3904 25m 1:24.55
44 214 Carl Brennwald Åkersberga Simsällskap 2007 AN4707 25m 1:27.17
45 193 Olle Hägerman Åkersberga Simsällskap 2006 AG8706 25m 1:28.39
46 215 Victor Kumlin Åkersberga Simsällskap 2005 AW0305 25m 1:29.62
47 191 Vide Kling Åkersberga Simsällskap 2007 AA8907 25m 1:30.14
48 217 Linus Alm Åkersberga Simsällskap 2007 AN1707 25m 1:38.25
49 187 Axel Wikner Åkersberga Simsällskap 2005 AD5305 25m
50 74 Vide Mellqvist Norrtälje Simklubb 2007 AU9707 25m
51 224 Zion Gullå Åkersberga Simsällskap 2007 BN3707 25m
2020-01-31 08:05:50 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Norrtälje Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner