2021-08-05   02:20:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Roslagsmästerskapen 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Roslagsmästerskapen
Plats: Arrangör: Norrtälje Simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
11 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 97 Emmy Hällkvist Täby Sim 2008 AF0208 25m 33.94
2 12 Sofia Sundström Curstedt Danderyds Simförening 2008 AQ5208 25m 38.25
3 144 Lovisa Silverbratt Täby Sim 2009 AQ0609 25m 38.56
4 134 Elin Javehed Täby Sim 2009 AL1809 25m 39.34
5 122 Emilia Rylander Täby Sim 2008 AS7408 50m 40.14
6 143 Coral Carlsson Täby Sim 2008 BB2808 25m 40.42
7 22 Greta Bruzelius Danderyds Simförening 2008 BE9008 25m 41.27
8 19 Micaela Donoso Hammar Danderyds Simförening 2008 BA2408 25m 41.54
9 18 Natalie Donoso Hammar Danderyds Simförening 2008 AZ7008 25m 41.57
10 139 Elisa Andersson Darin Täby Sim 2008 AX6008 25m 42.24
11 15 Isabelle Nilsson Danderyds Simförening 2008 AU8208 25m 42.42
12 194 Moa Eiving Åkersberga Simsällskap 2008 AB0208 25m 42.86
13 135 Caitlin Lenstad Täby Sim 2008 AX4608 25m 42.94
14 129 Isabelle Isufi Berlin Täby Sim 2008 AS7608 25m 43.45
15 138 Tianjiao Luo Täby Sim 2008 AX5208 25m 44.08
16 197 Nellie  Bocké Åkersberga Simsällskap 2008 AC3408 25m 44.10
17 128 Nora Mikalsen Täby Sim 2008 AS6808 25m 44.25
18 20 Julia Dijkstra Danderyds Simförening 2009 AQ0809 25m 44.43
19 209 Ebba Björk Hedelin Åkersberga Simsällskap 2009 AD6809 25m 44.83
20 137 Ester von Goës Täby Sim 2008 AX5008 25m 45.56
21 14 Ellen Rosander Danderyds Simförening 2009 AI3609 25m 45.64
22 203 Matilda Bosson Åkersberga Simsällskap 2008 AI5208 25m 46.09
23 25 Emma von Sydow Danderyds Simförening 2009 AT1209 25m 46.25
24 124 Alva Björk Täby Sim 2008 AS9408 25m 46.29
25 21 Signe Roos Danderyds Simförening 2009 AQ1009 25m 46.62
26 158 Ellen Franzén Täby Sim 2009 AS8609 25m 46.85
27 141 Cornelia Sjöberg Täby Sim 2008 AY5008 25m 47.56
28 136 Hedda Härning-Nilsson Täby Sim 2008 AX4808 25m 47.68
29 151 Alma Löfgren Täby Sim 2008 BE5608 25m 47.82
30 163 Julia Sieppi Täby Sim 2008 BE7008 25m 48.18
31 152 Clara Elander Täby Sim 2008 BE5408 25m 48.37
32 154 Astrid Flossing Täby Sim 2008 BE6808 25m 49.51
33 205 Olivia Blom Åkersberga Simsällskap 2008 AI8208 25m 49.52
34 162 Mathilda Sterner Täby Sim 2009 AS8809 25m 52.66
35 61 Ebba Eriksson Norrtälje Simklubb 2009 AG6209 25m 53.04
36 66 Malin Blomgren Norrtälje Simklubb 2008 BB3608 25m 54.82
37 147 Elly Lundström Täby Sim 2009 AS2009 25m 58.77
38 219 Vera Lundin Åkersberga Simsällskap 2008 AR6608 25m 59.23
39 69 Johanna Åberg Norrtälje Simklubb 2009 AO8809 25m
40 167 Sara Hellström Täby Sim 2008 BG4408 25m
41 168 Stina Bentley Täby Sim 2009 AW0209 25m
42 73 Isabella Johansson Norrtälje Simklubb 2009 AU4609 25m
43 175 Hedvig Stene Åkersberga Simsällskap 2008 25m
2020-01-31 08:05:32 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Norrtälje Simklubb

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner