2021-10-16   14:01:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma IKM-Finaalit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Entry List
IKM 25m 2019 FINAALIT
Place: Vaasan Uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: marras 29, 2019 to joulu 1, 2019
24 T13,14,15 200m VU
CR 15 2:01.86 Weuro Lahtinen 2018
CR 14 2:02.71 Patricia Aschan 2008
CR 13 2:06.36 Petra Ansaranta 2017
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 165 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 2004 04A064 25m 2:04.07
2 1618 Irene Mäkilä Raision Urheilijat 2004 04A289 25m 2:06.06
3 1358 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap 2005 05A123 25m 2:06.38
4 365 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura 2004 04A222 25m 2:07.29
5 226 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 2006 06A240 25m 2:07.79
6 1141 Louna Kasvio Cetus Espoo 2006 06A151 25m 2:07.87
7 1107 Janina Granberg Cetus Espoo 2006 06A403 25m 2:07.92
8 2477 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2004 04A394 25m 2:09.07
9 1404 Karla Tiainen Helsingfors Simsällskap 2005 05A246 25m 2:09.10
10 1624 Aino-Kaisa Paatos Raision Urheilijat 2004 04A144 25m 2:09.40
11 2085 Aliina Karvonen Simmis Wanda ry 2004 04A587 25m 2:09.59
12 258 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 2004 04A073 25m 2:09.64
13 223 Olga emilia Mattila Oulun Uinti 1906 2004 04A143 25m 2:09.70
14 1242 Aada Rissanen Cetus Espoo 2004 04A305 25m 2:09.84
15 1935 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat 2005 05A009 25m 2:09.88
16 1381 Karla Lehtosalo Helsingfors Simsällskap 2005 05B171 25m 2:10.24
17 1336 Emilia Niemi Gladius Kirkkonummi 2005 05A368 25m 2:10.32
18 686 Aino Välimaa Uinti Tampere 2006 06A220 25m 2:10.50
19 1619 Sini Mäkilä Raision Urheilijat 2006 06A201 25m 2:11.21
20 1352 Gréta Beszteri Helsingfors Simsällskap 2004 04A257 25m 2:11.66
21 433 Sofia Ellonen TaTu Tampere 2004 04A435 25m 2:12.02
22 1401 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap 2006 06A142 25m 2:12.13
23 538 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere 2004 04A173 25m 2:12.19
24 1562 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti Ry 2005 05A538 25m 2:12.23
25 516 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu 2004 04A208 25m 2:12.34
26 2312 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura ry 2005 05A667 25m 2:12.38
27 1131 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo 2004 04A066 25m 2:12.67
28 1748 Ellen Kaituri Åbo Simklubb 2006 06A086 25m 2:12.85
29 1410 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap 2004 04B162 25m 2:12.89
30 1376 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap 2005 05A348 25m 2:13.10
31 1013 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2005 05A645 25m 2:13.16
32 1633 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat 2005 05A585 25m 2:13.20
33 770 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura 2004 04A374 25m 2:13.20
34 411 Moona Korpikoski Nokian Pyry 2005 05A140 25m 2:13.47
35 248 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 2005 05A161 25m 2:13.62
36 2156 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura ry 2005 05A451 25m 2:13.62
37 2118 Elina Ryynänen Simmis Wanda ry 25m 2:14.26
2005 05A067
38 1810 Ella Suominen Åbo Simklubb 25m 2:14.38
2005 05A308
39 2205 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää 25m 2:15.12
2006 06A782
40 1069 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
25m 2:15.33
2006 06A073
41 1480 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 25m 2:15.98
42 1232 Helmi Räsänen Cetus Espoo 2006 06A485 25m 2:16.14
43 1733 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb 2006 06A311 25m 2:16.34
44 967 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2006 06A351 25m 2:17.16
45 1572 Elsa Vira Aurajoen Uinti Ry 2006 06A033 25m 2:17.40
46 949 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2006 06A642 25m 2:17.78
47 1205 Emmi Nieminen Cetus Espoo 2006 06A030 25m 2:18.25
2019-11-30 16.14.39 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner