Ohjelma ENA Games 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
SK Ena |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Medley Damer 13 år oä |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Ackes Färgcenter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Vera Hermansson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AY1603 |
25m |
2:35.86 |
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Malva Morell |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BG2604 |
25m |
2:38.06 |
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Elise Tegin |
Lindesbergs Simsällskap |
2004 |
AL2804 |
25m |
2:41.01 |
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Salma Gabot |
Upsala Simsällskap |
2001 |
AN1801 |
25m |
2:41.23 |
|
|
|
|
|
5 |
68 |
|
Alva Stadell |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AO7206 |
25m |
2:43.28 |
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Emma Alfredeen |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AS7803 |
25m |
2:44.96 |
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Elin Finne |
Bålsta Simklubb |
2007 |
AG0807 |
25m |
2:48.66 |
|
|
|
|
|
8 |
58 |
|
Hilma Wahlström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AB8806 |
25m |
2:50.03 |
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
2:50.52 |
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Alva Olsson |
Upsala Simsällskap |
2002 |
BS5802 |
25m |
2:50.67 |
|
|
|
|
|
11 |
76 |
|
Märta Säfsten |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BD4806 |
25m |
2:51.01 |
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
2:51.43 |
|
|
|
|
|
13 |
62 |
|
Edith Lindhagen |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BF3204 |
25m |
2:55.77 |
|
|
|
|
|
14 |
53 |
|
Kajsa Franzén |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AC7204 |
25m |
2:56.37 |
|
|
|
|
|
15 |
47 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
2:58.46 |
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Alice Törnkvist |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BE2804 |
25m |
2:58.84 |
|
|
|
|
|
17 |
61 |
|
Lovis Lång |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AM4205 |
25m |
2:59.22 |
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
3:00.27 |
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Anni Uljas |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG4807 |
25m |
3:01.87 |
|
|
|
|
|
20 |
8 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
3:03.38 |
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Linnea Glantz |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AW3607 |
25m |
3:04.53 |
|
|
|
|
|
22 |
56 |
|
Ella Andersson |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AA6207 |
25m |
3:06.53 |
|
|
|
|
|
23 |
87 |
|
Signe Grundemar |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BM8806 |
25m |
3:08.96 |
|
|
|
|
|
24 |
78 |
|
Isabelle Vallgren |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BF3406 |
25m |
3:09.12 |
|
|
|
|
|
25 |
75 |
|
Maj Grimnell |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AQ7607 |
25m |
3:09.41 |
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Emilia Torgén |
Bålsta Simklubb |
2005 |
BR5805 |
25m |
3:10.25 |
|
|
|
|
|
27 |
96 |
|
Louise Pallas |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BQ9606 |
25m |
3:10.97 |
|
|
|
|
|
28 |
77 |
|
Tea Wetterbom |
Upsala Simsällskap |
2006 |
BF4406 |
25m |
3:12.73 |
|
|
|
|
|
29 |
79 |
|
Sara Högdin |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AS1607 |
25m |
3:13.48 |
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Alice Nordén |
Lindesbergs Simsällskap |
2003 |
BM6203 |
25m |
3:16.35 |
|
|
|
|
|
31 |
7 |
|
Kristina Lind |
Simklubben Ena |
2007 |
AC1607 |
25m |
3:24.02 |
|
|
|
|
|
32 |
6 |
|
Linnea Alvin |
Simklubben Ena |
2006 |
AJ1606 |
25m |
3:27.31 |
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Elna Zetterberg |
Simklubben Ena |
2007 |
AB3807 |
25m |
3:42.88 |
|
|
|
|
|
34 |
128 |
|
Sunniva Lundqvist |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2007 |
BM7807 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
35 |
105 |
|
Wilma Danielsson |
Upsala Simsällskap |
2007 |
BJ8007 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-29 11:36:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|