Program för GladaHudikSimmet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 15/2 Klockan 13.30 (Insim kl. 12.00-13.15)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Iggesunds Simhall |
Arrangör: |
Hudiksvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 feb 2020 till den 16 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Kontorscenter |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Elsa Strömberg |
2008 |
BOLLNÄS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
3 |
|
Klara Runarsson |
2007 |
SÖDERHAMN |
1:46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Saga Engström |
2010 |
SOLLEFTEÅ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Nova Sjöberg |
2008 |
SÖDERHAMN |
1:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
2 |
|
Elsa Larsson |
2008 |
NJURUNDA |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Tindra Byqvist |
2008 |
BOLLNÄS SS |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Märta Karlsson |
2007 |
SÖDERHAMN |
1:26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
5 |
|
Elma Neuman |
2008 |
NJURUNDA |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
6 |
|
Signe Domeij |
2005 |
SOLLEFTEÅ |
1:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Ida Furuström |
2005 |
SÖDERHAMN |
1:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:15.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Junia Eklund |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:06.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Clara Bergh |
2004 |
SÖDERHAMN |
1:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Emelie Runarsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Anna-Klara Sundström |
2007 |
NJURUNDA |
1:23.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-15 12:44:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.5 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|