Program for IKM 2019 Pohjois-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Oulun alueen seurat |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 1, 2019 to marras 3, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
T13,14,15 800m VU |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
70 |
|
Sara Seppänen |
Oulun Lohet |
|
|
25m |
9:58.20 |
|
|
|
2006 |
06A236 |
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Milla Haapamäki |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
10:39.49 |
|
|
|
2006 |
06A991 |
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Venla Talvensaari |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
10:59.43 |
|
|
|
2006 |
06A693 |
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Iida Ryhänen |
Oulun Uinti 1906 |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
06A769 |
|
|
|
|
|
5 |
271 |
|
Elli Hakola |
Kempeleen Pyrintö |
2006 |
06A435 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
189 |
|
Maria Issakainen |
Oulun Uinti 1906 |
2006 |
06A787 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
291 |
|
Riina Niemi |
Swimming Club Rovaniemi |
2005 |
05A089 |
25m |
10:01.00 |
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Amanda Riuttanen |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A383 |
25m |
10:23.08 |
|
|
|
|
|
3 |
156 |
|
Elina Turunen |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A444 |
25m |
10:27.87 |
|
|
|
|
|
4 |
157 |
|
Katariina Koivuranta |
Oulun Uinti 1906 |
2005 |
05A446 |
25m |
10:30.36 |
|
|
|
|
|
5 |
80 |
|
Mandi Vuoristo |
Oulun Lohet |
2005 |
05A789 |
25m |
10:33.95 |
|
|
|
|
|
6 |
267 |
|
Kerttu Törmälä |
Kempeleen Pyrintö |
2005 |
05A503 |
25m |
11:20.25 |
|
|
|
|
|
7 |
69 |
|
Martta Ryynänen |
Oulun Lohet |
2005 |
05A532 |
25m |
11:34.00 |
|
|
|
|
|
8 |
59 |
|
teresa pulkkinen |
Oulun Lohet |
2005 |
05A314 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
266 |
|
Vilma Utriainen |
Kempeleen Pyrintö |
2005 |
05A461 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
141 |
|
Petra Ansaranta |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A064 |
25m |
8:55.31 |
|
|
|
|
|
2 |
144 |
|
Olga emilia Mattila |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A143 |
25m |
9:15.16 |
|
|
|
|
|
3 |
176 |
|
Aada Suotula |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04B088 |
25m |
10:12.51 |
|
|
|
|
|
4 |
300 |
|
Maria Kaarlejärvi |
Swimming Club Rovaniemi |
2004 |
04B182 |
25m |
10:44.09 |
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Siiri Rahikkala |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A462 |
25m |
10:53.34 |
|
|
|
|
|
6 |
312 |
|
Ronja Kämäräinen |
Swimming Club Vuokatti |
2004 |
04A905 |
25m |
11:05.50 |
|
|
|
|
|
7 |
158 |
|
Inka Karjalainen |
Oulun Uinti 1906 |
2004 |
04A711 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-01 14:54:46 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Oulun Uinti 1906 |
|
|
|
|