Startliste for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
17 januar 2020 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
17 januar 2020 |
|
|
|
|
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 19:23 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
186 |
2 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
50m |
5:18.50 |
37 |
3 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:07.99 |
151 |
4 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
5:08.33 |
168 |
5 |
Amalie Henriksen |
2005 |
0582AU |
HVIDOVRE |
|
50m |
5:30.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Mille Korndal-Henriksen |
2005 |
0538AG |
FARUM |
|
50m |
5:06.00 |
85 |
2 |
Kajsa Söderholm |
2004 |
AN2404 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:02.00 |
262 |
3 |
Line Thode Møller |
2004 |
0424AU |
FARUM |
|
50m |
5:00.17 |
288 |
4 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VAT CPH |
|
50m |
5:00.96 |
64 |
5 |
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
MKK |
|
50m |
5:04.10 |
59 |
6 |
Anna Stenberg |
2005 |
AA3405 |
MKK |
|
50m |
5:06.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
228 |
1 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
50m |
4:56.95 |
182 |
2 |
Nanna Udby Laugesen |
2004 |
0458AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
4:54.59 |
324 |
3 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VAT CPH |
|
50m |
4:51.82 |
339 |
4 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
50m |
4:54.33 |
48 |
5 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
TEAM WEST |
|
50m |
4:56.43 |
196 |
6 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
4:59.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
328 |
1 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VAT CPH |
|
50m |
4:50.00 |
47 |
2 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
TEAM WEST |
|
50m |
4:48.83 |
361 |
3 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:46.36 |
213 |
4 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
50m |
4:47.83 |
345 |
5 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
4:48.99 |
338 |
6 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
4:50.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
349 |
1 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
50m |
4:43.45 |
376 |
2 |
Mia Lindberg |
2003 |
0322AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:40.20 |
45 |
3 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
TEAM WEST |
|
50m |
4:39.09 |
73 |
4 |
Julia Osterman |
2004 |
AS5804 |
MKK |
|
50m |
4:39.63 |
123 |
5 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
50m |
4:40.92 |
199 |
6 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
50m |
4:45.79 |
|
|
Heat 6 (7) (Årg. 2003-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
19 |
1 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
TEAM WEST |
|
50m |
4:36.57 |
119 |
2 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
50m |
4:33.44 |
24 |
3 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
TEAM WEST |
|
50m |
4:24.34 |
21 |
4 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
TEAM WEST |
|
50m |
4:28.79 |
365 |
5 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:34.55 |
125 |
6 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
50m |
4:37.07 |
|
|
Heat 7 (7) (Årg. 1921-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
50m |
4:33.63 |
243 |
2 |
Michelle Mortensen |
2002 |
0274AH |
GLADSAXE |
|
50m |
4:25.21 |
194 |
3 |
Amalie Søby Mortensen |
2001 |
0112AJ |
HOLBÆK |
|
50m |
4:15.83 |
378 |
4 |
Emilie Krog |
2002 |
0224AU |
HOVEDSTAD |
|
50m |
4:22.30 |
1 |
5 |
Bettina Merkle |
1989 |
|
NECKARSULM |
|
50m |
4:29.90 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
16:24 |
|