Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Nov 23, 2019 to Nov 23, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
352 |
|
Ronny Brännkärr |
Kemin Työväen Uimarit |
2002 |
02A150 |
50m |
1:51.96 |
|
|
|
|
|
2 |
430 |
|
Magomed Ismailov |
No club |
2002 |
|
50m |
1:56.00 |
|
|
|
|
|
|
3 |
83 |
|
Taneli Lantta |
Simmis Wanda ry |
2001 |
01A493 |
50m |
1:57.48 |
|
|
|
|
|
4 |
178 |
|
Oscar Skjäl |
Cetus Espoo |
2002 |
02A684 |
50m |
1:58.20 |
|
|
|
|
|
5 |
397 |
|
Kasper Envalds |
Vanders |
2001 |
01A496 |
50m |
1:58.53 |
|
|
|
|
|
6 |
278 |
|
Saku Romo |
Lahden Uimaseura |
2000 |
00A504 |
50m |
1:59.93 |
|
|
|
|
|
7 |
158 |
|
Leo Mikkonen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A233 |
50m |
2:00.61 |
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Waldemar Palombi |
Helsingfors Simsällskap |
2004 |
04A428 |
50m |
2:01.93 |
|
|
|
|
|
9 |
321 |
|
Lauri-Luukas Jäntti |
Porin Uimaseura |
2002 |
02A816 |
50m |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Elis Fokin |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A811 |
50m |
2:07.95 |
|
|
|
|
|
11 |
176 |
|
Juuso Pulkkinen |
Cetus Espoo |
2004 |
04A145 |
50m |
2:09.83 |
|
|
|
|
|
12 |
205 |
|
Roni Severinkangas |
Cetus Espoo |
2003 |
03A907 |
50m |
2:10.66 |
|
|
|
|
|
13 |
209 |
|
Samuel Saari |
Cetus Espoo |
2004 |
04A676 |
50m |
2:10.68 |
|
|
|
|
|
14 |
284 |
|
Jonne Isoranta |
Lahden Uimaseura |
2003 |
03A748 |
50m |
2:10.70 |
|
|
|
|
|
15 |
92 |
|
Rony Kulju |
Simmis Wanda ry |
2004 |
04A262 |
50m |
2:12.41 |
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Joona Kuitu |
Simmis Wanda ry |
2004 |
04A248 |
50m |
2:13.73 |
|
|
|
|
|
17 |
199 |
|
Nuutti Laitinen |
Cetus Espoo |
2004 |
04A588 |
50m |
2:16.33 |
|
|
|
|
|
18 |
203 |
|
Viktor Asklöf |
Cetus Espoo |
2004 |
04A639 |
50m |
2:17.56 |
|
|
|
|
|
19 |
367 |
|
Daniel Ruotsi |
Gladius Kirkkonummi |
2002 |
02A968 |
50m |
2:19.96 |
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Kasper Nyman |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2001 |
01B329 |
50m |
2:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
86 |
|
Aki Hakkarainen |
Simmis Wanda ry |
2003 |
03A251 |
50m |
2:21.56 |
|
|
|
|
|
22 |
379 |
|
Lauri Pyykkö |
ORCA Helsinki |
2004 |
04A909 |
50m |
2:21.75 |
|
|
|
|
|
23 |
366 |
|
Matteus Einiö |
Gladius Kirkkonummi |
2004 |
04A376 |
50m |
2:22.05 |
|
|
|
|
|
24 |
274 |
|
Miro Järvinen |
Kouvolan Uimarit |
2005 |
05A573 |
50m |
2:22.77 |
|
|
|
|
|
25 |
66 |
|
Mio Heinola |
Nummelan Kisaajat |
2005 |
05A011 |
50m |
2:29.97 |
|
|
|
|
|
26 |
227 |
|
Eemil Reijonen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A746 |
50m |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
27 |
307 |
|
Iiro Kyllönen |
Hämeenlinnan Uimaseura |
2005 |
05A758 |
50m |
2:30.33 |
|
|
|
|
|
28 |
85 |
|
Daniel Kabonen |
Simmis Wanda ry |
2004 |
04A076 |
50m |
2:30.79 |
|
|
|
|
|
29 |
122 |
|
Aleksi Rissanen |
Simmis Wanda ry |
2004 |
04B047 |
50m |
2:37.54 |
|
|
|
|
|
30 |
105 |
|
Henri Hietto |
Simmis Wanda ry |
2005 |
05A259 |
50m |
2:38.00 |
|
|
|
|
|
31 |
52 |
|
Urho Ahtola |
Helsingin Uimarit |
2004 |
04B264 |
50m |
2:40.10 |
|
|
|
|
|
32 |
28 |
|
Aleksander Sibirtsev |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05A949 |
50m |
2:42.85 |
|
|
|
|
|
33 |
247 |
|
Pauli Rantatupa |
Cetus Espoo |
2005 |
05A960 |
50m |
2:47.87 |
|
|
|
|
|
34 |
94 |
|
Joonatan Lipiäinen |
Simmis Wanda ry |
2005 |
05A126 |
50m |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
35 |
29 |
|
Otto Tuominen |
Helsingfors Simsällskap |
2005 |
05A953 |
50m |
2:57.30 |
|
|
|
|
|
36 |
239 |
|
Niko Silander |
Cetus Espoo |
2003 |
03B204 |
50m |
3:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-20 21:30:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|