Startliste for Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m ryggsim flickor 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
110 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
25m |
1:02.79 |
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AA6403 |
25m |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
3 |
387 |
|
Julia Häglund |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI1403 |
25m |
1:06.37 |
|
|
|
|
|
4 |
326 |
|
Elin Lundgren |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AW2603 |
25m |
1:07.66 |
|
|
|
|
|
5 |
446 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
6 |
588 |
|
Elvira Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
AS3804 |
25m |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
25m |
1:08.36 |
|
|
|
|
|
8 |
524 |
|
Roya Tittelbach |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AF7603 |
25m |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
9 |
75 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
25m |
1:08.66 |
|
|
|
|
|
10 |
287 |
|
Filippa Malmström |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AK3803 |
25m |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
11 |
266 |
|
Johanna Bagelius |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BB4604 |
25m |
1:09.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Rebecca Sandström |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS4803 |
25m |
1:09.42 |
|
|
|
|
|
13 |
386 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
25m |
1:09.76 |
|
|
|
|
|
14 |
625 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
BE8803 |
25m |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
15 |
620 |
|
Nicole Papachristou |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW4203 |
25m |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
16 |
495 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
50m |
1:10.31 |
|
|
|
|
|
17 |
433 |
|
Dina Larsson |
Täby Sim |
2004 |
AN1804 |
25m |
1:10.44 |
|
|
|
|
|
18 |
395 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
25m |
1:10.78 |
|
|
|
|
|
19 |
336 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
25m |
1:10.97 |
|
|
|
|
|
20 |
408 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
25m |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Emilia Wullrich |
Spårvägen Simförening |
2003 |
BI8203 |
25m |
1:12.17 |
|
|
|
|
|
22 |
410 |
|
Filippa Tottie-Håkansson |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AX9803 |
25m |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
23 |
621 |
|
Emelie Söderström |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AW5203 |
25m |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
24 |
342 |
|
Maja Frejd |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
BL8404 |
25m |
1:13.78 |
|
|
|
|
|
25 |
278 |
|
Ella Bolmstrand |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2004 |
BR5804 |
50m |
1:13.93 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
294 |
|
Linnéa Teljstedt |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AZ6203 |
25m |
1:14.34 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 08:05:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|