Ohjelma DM / JDM Skåne-Blekinge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 19, 800m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
13 - 20 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:01.68 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:01.69 | ||
3 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 9:09.11 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 9:13.03 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:16.21 | ||
6 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:20.57 | ||
7 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 9:23.05 | ||
8 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 9:24.04 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:25.70 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 9:27.40 | ||
11 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:29.38 | ||
12 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 9:31.50 | ||
13 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 9:31.66 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:35.18 | ||
15 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 9:36.43 | ||
16 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:44.95 | ||
17 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 9:47.81 | ||
18 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 9:59.90 | ||
19 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
20 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 10:19.21 | ||
21 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 10:20.18 | ||
22 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 50 m | 10:22.61 | ||
23 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 10:25.05 | ||
24 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
25 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 10:29.88 | ||
26 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
27 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:34.44 | ||
28 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 10:39.58 | ||
29 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.18 | ||
30 | 386 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.68 | ||
31 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 10:43.10 | ||
32 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 10:54.60 | ||
33 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 10:56.80 |
13 - 99 år |
1 | 354 | Karlsson Moa | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:01.68 | ||
2 | 303 | Hansson Olivia | 2003 | KIVIKS SK | 25 m | 9:01.69 | ||
3 | 40 | Alman Sabina | 2003 | HS | 25 m | 9:09.11 | ||
4 | 199 | Orban Kristina | 2004 | MKK | 25 m | 9:13.03 | ||
5 | 362 | Lagoguez Mary | 2001 | POSEIDON | 25 m | 9:16.21 | ||
6 | 117 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | 50 m | 9:20.57 | ||
7 | 398 | Nolén Mica | 2004 | SK TRITON | 25 m | 9:23.05 | ||
8 | 38 | Maltesjö Telma | 2002 | HS | 25 m | 9:24.04 | ||
9 | 48 | Nordén Emilia | 2003 | HS | 25 m | 9:25.70 | ||
10 | 219 | Olofsson Moa | 2002 | OSBY SS | 25 m | 9:27.40 | ||
11 | 313 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | 25 m | 9:29.38 | ||
12 | 10 | Nobrell Sara | 2002 | SK HAJEN | 25 m | 9:31.50 | ||
13 | 200 | Osterman Julia | 2004 | MKK | 25 m | 9:31.66 | ||
14 | 367 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | 25 m | 9:35.18 | ||
15 | 35 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | 25 m | 9:36.43 | ||
16 | 358 | Åsberg Carolina | 2002 | POSEIDON | 25 m | 9:44.95 | ||
17 | 242 | Ericsson Tilda | 2002 | S 71 | 25 m | 9:47.81 | ||
18 | 56 | Wöhl Cajsa | 2004 | HS | 25 m | 9:59.90 | ||
19 | 381 | Wivsätter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | 50 m | 10:17.01 | ||
20 | 187 | Ostreus Lina | 2002 | MKK | 50 m | 10:19.21 | ||
21 | 135 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | 50 m | 10:20.18 | ||
22 | 231 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 50 m | 10:22.61 | ||
23 | 83 | Nilsson Lovisa | 2006 | KARLSKRONA | 50 m | 10:25.05 | ||
24 | 267 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | 50 m | 10:27.36 | ||
25 | 317 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | 25 m | 10:29.88 | ||
26 | 315 | Melgar Sara | 2002 | YSTADS SS | 50 m | 10:31.66 | ||
27 | 284 | Persson Ella | 2004 | ÄNGELHOLM | 50 m | 10:34.44 | ||
28 | 318 | Nilsson Irma | 2004 | YSTADS SS | 50 m | 10:39.58 | ||
29 | 387 | Yngvesson Lovisa | 2004 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.18 | ||
30 | 386 | Bodell Ella | 2005 | SK SYDSIM | 50 m | 10:40.68 | ||
31 | 154 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 50 m | 10:43.10 | ||
32 | 157 | Berg Emilia | 2005 | SK LÖDDE | 25 m | 10:54.60 | ||
33 | 196 | Ask Beatrice | 2005 | MKK | 25 m | 10:56.80 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 04 oktober 2019 |
Licensierad till: Kristianstads SLS | Utskriftstid | 14:06 |