Ohjelma Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
4:37.74 |
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
4:53.94 |
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
4:56.30 |
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
4:56.76 |
|
|
|
|
|
5 |
192 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
4:59.08 |
|
|
|
|
|
6 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
50m |
5:01.62 |
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
5:03.87 |
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
5:04.03 |
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
5:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
5:15.79 |
|
|
|
|
|
11 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
50m |
5:16.01 |
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
5:20.55 |
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
5:22.23 |
|
|
|
|
|
14 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
5:26.23 |
|
|
|
|
|
15 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
5:30.18 |
|
|
|
|
|
16 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
5:34.68 |
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
50m |
5:36.22 |
|
|
|
|
|
18 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
5:37.08 |
|
|
|
|
|
19 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
5:43.57 |
|
|
|
|
|
20 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
5:43.59 |
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
5:43.92 |
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
50m |
5:55.04 |
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
50m |
5:55.59 |
|
|
|
|
|
24 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
50m |
6:08.20 |
|
|
|
|
|
25 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
6:16.97 |
|
|
|
|
|
26 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
6:17.85 |
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
6:38.02 |
|
|
|
|
|
28 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
6:53.87 |
|
|
|
|
|
29 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
6:55.54 |
|
|
|
|
|
30 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
7:44.41 |
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|