2021-08-01   11:54:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Burger King Swim 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

13_S
Gren 13, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
118  Nichitelea Mara  2006  VRNAMO SS  AM3406  25 m  1:07.40   
149  Gustafsson Maja  2007  FALKENBERG  AO3407  25 m  1:08.14   
117  Jansson Emelie  2006  VRNAMO SS  AF0606  25 m  1:08.49   
76  Almquist Julia  2007  OSKARSHAMN  AD4407  25 m  1:12.18   
147  McAdam Maja  2006  FALKENBERG  AO0806  25 m  1:13.62   
92  Thom Ida  2007  SMLANDSST  AF8407  25 m  1:13.88   
38  Sistek Ajla  2006  JNKPING  BM7606  50 m  1:14.04   
75  Lagstrm Alfrida  2006  OSKARSHAMN  AK4406  50 m  1:14.11   
116  Mann Ingrid  2007  VRNAMO SS  AA0407  50 m  1:14.13   
10  120  Trefors Saga  2006  VRNAMO SS  BD8206  25 m  1:14.39   
11  77  Olsson - Lindqvist Fidelie  2008  OSKARSHAMN  AC6608  25 m  1:14.95   
12  23  Sainz Ester  2008  JNKPING  AC8808  50 m  1:15.70   
13  80  Eriksson Naima  2007  OSKARSHAMN  AU1207  50 m  1:15.84   
14  45  Sistek Hana  2006  JNKPING  BO4806  50 m  1:16.38   
15  12  Bergqvist Emma  2007  JNKPING  AB9407  25 m  1:16.62   
16  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  25 m  1:16.71   
17  18  Isomaa Isabella  2007  JNKPING  AG0207  25 m  1:16.85   
18  19  Ristl Wilma  2006  JNKPING  AP8806  50 m  1:16.89   
19  148  Coles Adiyat  2008  FALKENBERG  AB1808  25 m  1:17.58   
20  102  Henrysson Ida  2007  HVETLANDA  AB2807  50 m  1:17.93   
21  66  Carlsson Emilia  2007  LJUNGBY SS  AB8407  25 m  1:19.56   
22  17  Florin Tilde  2006  JNKPING  AP2806  25 m  1:19.74   
23  15  Liljekvist Lina  2006  JNKPING  AL8806  50 m  1:19.85   
24  130  Gustavsson Siri  2007  VRNAMO SS  BE9607  25 m  1:20.01   
25  122  Dahlberg Elsa  2008  VRNAMO SS  AL8608  25 m  1:21.66   
26  52  Beard Alva  2006  JNKPING  BS8006  25 m  1:22.05   
27  78  Karlsson Josefine  2008  OSKARSHAMN  AE2408  25 m  1:22.37   
28  67  Larsson-Refnd Vera  2006  LJUNGBY SS  AT3806  25 m  1:22.45   
29  95  Eriksson Lotten  2008  SMLANDSST  AJ4208  50 m  1:22.62   
30  44  Viberg Lily  2008  JNKPING  AQ6608  25 m  1:24.46   
31  183  Kylen Ronja  2009  SK ALINGS  AB5409  25 m  1:25.32  EFT 
32  79  Almquist Felicia  2010  OSKARSHAMN  AA9210  25 m  1:26.10   
33  82  Stlhammar Kierkegaard Melissa  2009  OSKARSHAMN  AE6609  50 m  1:28.11   
34  69  Ilyes Vilma  2008  LJUNGBY SS  AH6408  25 m  1:28.66   
35  37  Soltsz Grta  2008  JNKPING  AM5408  25 m  1:28.92   
36  176  Cornea Natalia Teodora  2008  VRNAMO SS  AS1608  25 m  1:30.13  EFT 
37  41  Cosic Selma  2008  JNKPING  AN1808  25 m  1:30.83   
38  150  Gustafsson Alva  2009  FALKENBERG  AA5809  25 m  1:31.18   
39  32  Johansson Magnusson Ronja  2007  JNKPING  AU8607  25 m  1:31.22   
40  86  Askebring Meja  2007  OSKARSHAMN  BH2207  25 m  1:31.51   
41  126  Anghelescu Daria  2007  VRNAMO SS  AZ5807  25 m  1:31.78   
42  123  Cvitanovic Anna  2008  VRNAMO SS  AN6608  25 m  1:32.22   
43  24  Leandersson Emma  2007  JNKPING  AK6207  25 m  1:32.80   
44  21  Curt Adla  2007  JNKPING  AI8207  25 m  1:34.20   
45  96  Klarn Alva  2008  SMLANDSST  AL8808  25 m  1:34.20   
46  50  Sistek Samira  2008  JNKPING  AX6808  25 m  1:35.69   
47  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  50 m  1:36.00   
48  51  Ljungberg Leah  2008  JNKPING  AX7008  25 m  1:36.00   
49  53  Lindblom Siri  2008  JNKPING  AZ9808  25 m  1:36.25   
50  43  Andersson Isabelle  2008  JNKPING  AN9608  25 m  1:37.68   
51  36  Davis Estelle  2008  JNKPING  AL1608  25 m  1:38.98   
52  143  Frm Frida  2007  LANDS SK  BI6607  25 m  1:42.03   
53  128  Holm Lovisa  2010  VRNAMO SS  AB3410  25 m  1:42.44   
54  131  Andersson Sarah  2009  VRNAMO SS  AH4409  25 m  1:42.45   
55  88  Wallin My  2006  OSKARSHAMN  BU5606  25 m  1:42.63   
56  40  Pantzar Ebba  2009  JNKPING  AE4609  25 m  1:42.71   
57  42  Svensson Tuva  2009  JNKPING  AE7609  25 m  1:43.33   
58  132  Jarl Vera  2007  VRNAMO SS  BH5207  25 m  1:43.69   
59  152  Duzman Maja  2006  FALKENBERG  BQ7406  25 m  1:46.86   
60  134  Plsson Linda  2007  VRNAMO SS  BI9407  25 m  1:50.64   
61  127  Johansson Felicia  2007  VRNAMO SS  BA2207  25 m  1:53.08   
62  65  Blomberg Saga  2006  LJUNGBY SS  AB4206  25 m  2:00.41   
63  160  Berg Judit  2010  VRNAMO SS  AE7010  25 m  2:04.93  EFT 
64  Liljedahl Ebba  2009  ANDERSTORP  AD2609  25 m     
65  Bard Edith  2009  ANDERSTORP  AO9809  25 m     
66  46  Soldesj Sofia  2009  JNKPING  AG8809  25 m     
67  54  Eisfeld Alexandra  2009  JNKPING  AQ0409  25 m     
68  83  Revelj Elwyn  2010  OSKARSHAMN  AC7610  25 m     
69  87  Kling Astrid  2010  OSKARSHAMN  AE6410  25 m     
70  98  Kucharczyk Victoria  2011  SMLANDSST  AC1611  25 m     
71  111  Widerquist Cajsa  2010  VRNAMO SS    25 m     
72  112  Fransson Emmy  2009  VRNAMO SS    25 m     
73  113  Nguyen Lyly Linna  2012  VRNAMO SS    25 m     
74  114  Mildaeus Sally  2010  VRNAMO SS    25 m     
75  136  Holm Tova  2010  VRNAMO SS  AG8210  25 m     
76  137  Brnn Nellie  2010  VRNAMO SS  AI8210  25 m     
77  138  Dahlberg Vera  2010  VRNAMO SS  AI8410  25 m     
78  154  Rrhmani Diona  2008  FALKENBERG  BD1408  25 m     
79  155  Andersson Hilma  2009  FALKENBERG  AR0209  25 m     
80  156  Hedstrm Emelie  2008  FALKENBERG  BD2208  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  04 oktober 2019 
Licensierad till: Vrnamo Simsllskap  Utskriftstid  17:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner