Program for Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
200m Ryggsim Herrar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
644 |
|
Elias Kristensen |
Lambertseter SK |
2003 |
1023566 3 |
25m |
2:15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
651 |
|
Erik Tomter Ouren |
Lambertseter SK |
2003 |
1022208 5 |
25m |
2:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Love Mellegård Fastén |
Göteborg Sim |
2003 |
AS9503 |
25m |
2:16.54 |
|
|
|
|
|
4 |
632 |
|
Martin Navelsaker Beitveit |
Lambertseter SK |
2003 |
1022201 8 |
25m |
2:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
637 |
|
Sebastien Louis Fouilloux |
Lambertseter SK |
2003 |
1023671 0 |
25m |
2:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
240 |
|
Max Grubesic |
Jönköpings Simsällskap |
2004 |
AH8104 |
25m |
2:18.94 |
|
|
|
|
|
7 |
499 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
25m |
2:19.84 |
|
|
|
|
|
8 |
233 |
|
Job Sanders |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AF2703 |
25m |
2:22.35 |
|
|
|
|
|
9 |
635 |
|
Erlend Damm-Johnsen |
Lambertseter SK |
2004 |
1028367 7 |
25m |
2:24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
385 |
|
Oscar Sjöström |
Simklubben S02 |
2003 |
AA2103 |
25m |
2:25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
386 |
|
Maximus Murray |
Simklubben S02 |
2003 |
AB0903 |
25m |
2:26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
592 |
|
Simon Andersson |
Föreningen Uddevalla Sim |
2003 |
AM3903 |
25m |
2:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
391 |
|
Noel Bohlin |
Simklubben S02 |
2003 |
AM4903 |
25m |
2:29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
647 |
|
Yuk Pooi Oscar Lui |
Lambertseter SK |
2003 |
1022206 3 |
50m |
2:31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
504 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:32.46 |
|
|
|
2003 |
AS3503 |
|
|
|
|
16 |
397 |
|
Albin Rilby |
Simklubben S02 |
|
|
25m |
2:33.99 |
|
|
|
2004 |
AP7104 |
|
|
|
|
17 |
39 |
|
Max Lidbom |
Simklubben Elfsborg |
|
|
25m |
2:34.41 |
|
|
|
2004 |
AC0104 |
|
|
|
|
18 |
242 |
|
Victor Ekblad |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
25m |
2:36.45 |
|
|
|
2004 |
AJ5304 |
|
|
|
|
19 |
401 |
|
Olle Sköld |
Simklubben S02 |
|
|
25m |
2:39.39 |
|
|
|
2004 |
AR6904 |
|
|
|
|
20 |
495 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:41.10 |
|
|
|
2004 |
AI2904 |
|
|
|
|
21 |
241 |
|
Jakob Starkenberg |
Jönköpings Simsällskap |
|
|
25m |
2:41.61 |
|
|
|
2004 |
AI8104 |
|
|
|
|
22 |
390 |
|
Linus Olofsson |
Simklubben S02 |
|
|
25m |
2:42.73 |
|
|
|
2003 |
AL6503 |
|
|
|
|
23 |
396 |
|
Roque Andersson Benedet |
Simklubben S02 |
|
|
25m |
2:45.50 |
|
|
|
2004 |
AP3104 |
|
|
|
|
24 |
392 |
|
Vide Troberg Eskola |
Simklubben S02 |
|
|
25m |
2:51.86 |
|
|
|
2003 |
AN3303 |
|
|
|
|
25 |
336 |
|
Adrian Stude |
Kungälvs Simsällskap |
2004 |
AW9904 |
25m |
2:53.97 |
RES |
|
26 |
607 |
|
Hannes Forsberg |
Föreningen Uddevalla Sim |
2004 |
AW8104 |
25m |
3:01.03 |
RES |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-23 18:06:51 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|