Program för UGP1 2019-2020, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 12/10 Klockan 10.00 (Insim kl. 09.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Ungdoms GP 1 2019-2020 Falun
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Lugnets Simhall |
Arrangör: |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
UGP 1 2019-2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
2 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Samuel Sjökvist |
2005 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Eduards Drozdovs |
2007 |
BORLÄNGE |
14:00.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Oliver Axelsson |
2007 |
BORLÄNGE |
14:00.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Tobias Flykt |
2004 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
7 |
|
Jesper Ivarsson |
2005 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
1 |
|
Alvin Pelling Trautenberger |
2006 |
UPSALA S |
12:31.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
2 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
UPSALA S |
12:30.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
12:07.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Elias Sayed |
2006 |
UPSALA S |
11:59.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
5 |
|
Artur Norman |
2005 |
UPSALA S |
12:07.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Simon Jansson |
2007 |
UPSALA S |
12:30.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
7 |
|
Arvid Högström |
2006 |
UPSALA S |
12:30.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Markus Brenning |
2005 |
UPSALA S |
11:15.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Tage Helin |
2007 |
UPSALA S |
10:53.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Felix Do |
2004 |
UPSALA S |
10:29.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Albin Östlund |
2004 |
GÄVLE SS |
9:43.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
5 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
UPSALA S |
10:26.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
6 |
|
Oscar Westman |
2005 |
FALUN |
10:43.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
7 |
|
Daniel Parker |
2004 |
UPSALA S |
11:02.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-12 09:03:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
|
|
|
|