Program for Tureberg Knatte Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Sollentuna sim & sporthall |
Organizer: |
Turebergs simklubb |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 5, 2019 to Oct 5, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m bröstsim po A, B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
107 |
|
Daniel Bebenek |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AC4706 |
25m |
34.77 |
|
|
|
|
|
2 |
104 |
|
Marcus Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AC4905 |
25m |
35.18 |
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Niclas Ruimeng Li |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AE0704 |
25m |
35.29 |
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Benjamin Poehler |
Danderyds Simförening |
2005 |
AN7905 |
25m |
35.39 |
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Albin Argelius |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AN1105 |
50m |
40.14 |
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Erik Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
2005 |
AN5905 |
25m |
43.49 |
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Elliot Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM7506 |
25m |
44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
62 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AG2306 |
25m |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
286 |
|
Henrik Fjellström |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AJ3906 |
50m |
44.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
127 |
|
Hugo Gustafsson |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AR0905 |
25m |
44.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
65 |
|
Hugo Patrikson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ6506 |
25m |
47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
350 |
|
Oliver Hagberg |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO9906 |
25m |
47.81 |
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Erik Rosander |
Danderyds Simförening |
2007 |
AN4307 |
25m |
50.20 |
|
|
|
|
|
14 |
67 |
|
Jordan Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AM1706 |
25m |
50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
267 |
|
Ludvig Höglund |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AG1907 |
25m |
50.66 |
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Alexander Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AO8707 |
25m |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
278 |
|
Jacques Valarcher |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AP6107 |
25m |
51.61 |
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Vilmer Sundman |
Danderyds Simförening |
2006 |
AT0706 |
25m |
52.19 |
|
|
|
|
|
19 |
223 |
|
Hugo Zuhr |
Täby Sim |
2007 |
AR4107 |
25m |
53.23 |
|
|
|
|
|
20 |
295 |
|
Noah Björkhed |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AI4307 |
25m |
53.75 |
|
|
|
|
|
21 |
162 |
|
Neo Liu |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AT4307 |
25m |
54.39 |
|
|
|
|
|
22 |
264 |
|
Oskar Nilsson |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AE3707 |
25m |
54.44 |
|
|
|
|
|
23 |
277 |
|
Joel Weman |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AT9306 |
25m |
54.96 |
|
|
|
|
|
24 |
288 |
|
Ryan Zhang |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AL3706 |
25m |
57.25 |
|
|
|
|
|
25 |
328 |
|
Elias Bergfeldt |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AS3307 |
50m |
57.57 |
|
|
|
|
|
26 |
276 |
|
Seved Rönnholm |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AM2707 |
25m |
58.23 |
|
|
|
|
|
27 |
154 |
|
Viktor Skalmstad |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AR5707 |
25m |
1:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-05 15:23:40 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|