Program for Sigma Speed Stævne 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 50 m | 1:01.87 | |
2 | 450 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 1:03.98 | |
3 | 312 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:04.01 | |
4 | 310 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 50 m | 1:04.15 | |
5 | 323 | Frydendahl Mille | 2006 | ALLERØD | 0684AB | 50 m | 1:04.48 | |
6 | 426 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:05.01 | |
7 | 512 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:05.95 | |
8 | 507 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:06.08 | |
9 | 417 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:06.36 | |
10 | 437 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:06.49 | |
11 | 614 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:07.18 | |
12 | 279 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:07.52 | |
13 | 320 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:07.67 | |
14 | 423 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:08.09 | |
15 | 283 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 1:08.10 | |
16 | 355 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 1:08.36 | |
17 | 449 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 50 m | 1:08.36 | |
18 | 315 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:08.37 | |
19 | 313 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:08.62 | |
20 | 276 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:08.71 | |
21 | 427 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:09.83 | |
22 | 616 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 1:09.99 | |
23 | 597 | Thomsen Ella Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0576AH | 50 m | 1:11.00 | |
24 | 356 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:11.39 | |
25 | 317 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:11.43 | |
26 | 501 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 1:12.08 | |
27 | 285 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:12.29 | |
28 | 478 | Tholstrup Julia | 2005 | GENTOFTE | 0586BA | 50 m | 1:13.42 | |
29 | 363 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 1:13.52 | |
30 | 319 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 1:13.84 | |
31 | 369 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 1:14.20 | |
32 | 366 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:14.73 | |
33 | 432 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 50 m | 1:14.96 | |
34 | 318 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:15.09 | |
35 | 308 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 50 m | 1:15.76 | |
36 | 351 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:16.05 | |
37 | 354 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:16.82 | |
38 | 307 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:17.23 | |
39 | 277 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:18.38 | |
40 | 607 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 50 m | 1:19.55 | |
41 | 425 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 1:20.53 | |
42 | 593 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 50 m | 1:23.08 | |
43 | 350 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 1:24.02 | |
44 | 594 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 50 m | 1:24.71 | |
45 | 346 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:25.24 | |
46 | 336 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:27.90 | |
47 | 458 | Frederiksen Smilla | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 50 m | 1:28.82 | |
48 | 306 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:29.08 | |
49 | 463 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:29.83 | |
50 | 462 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 50 m | 1:31.39 | |
51 | 471 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:32.33 | |
52 | 488 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 50 m | 1:32.48 | |
53 | 476 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 50 m | 1:32.98 | |
54 | 595 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:38.63 | |
55 | 368 | Rosted Eva | 1999 | HØRSHOLM | 9984BD | 25 m | 1:38.77 | |
56 | 342 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:38.86 | |
57 | 527 | Backhausen Alberte Delin | 2010 | KVIK | 1004AI | 25 m | 1:48.96 | |
58 | 467 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 50 m | 1:50.39 | |
59 | 461 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 50 m | 1:52.51 | |
60 | 474 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 1:52.51 | |
61 | 468 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 50 m | 2:02.34 | |
62 | 528 | Toftdahl Alva Wagner | 2010 | KVIK | 1006AI | 25 m | 2:02.43 | |
63 | 539 | Lund Louise Bilberg | 2010 | KVIK | 1046AI | 25 m | 2:08.07 | |
64 | 532 | Hansson Emma Smedegaard | 2010 | KVIK | 1020AI | 25 m | 2:09.82 | |
65 | 540 | Sønderkær Lykke | 2010 | KVIK | 1048AI | 25 m | 2:13.04 | |
66 | 537 | Jørgensen Liva | 2010 | KVIK | 1040AI | 25 m | 2:17.83 | |
67 | 542 | Stenkilsson Tusnelda | 2010 | KVIK | 1056AI | 25 m | 2:19.56 | |
68 | 533 | Jacobsen Frida Maren Romme | 2010 | KVIK | 1022AI | 25 m | 2:23.94 | |
69 | 534 | Weichardt Irma Valskov | 2010 | KVIK | 1024AI | 25 m | 2:25.86 | |
70 | 530 | Cairo Coco | 2010 | KVIK | 1014AI | 25 m | 2:27.60 | |
71 | 544 | Spence Zenia | 2010 | KVIK | 1062AI | 25 m | 3:25.03 | |
72 | 341 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | ||
73 | 513 | Jersild Veronica | 2010 | KVIK | 1060AI | 25 m | ||
74 | 526 | Pedersen Alba Overgaard | 2010 | KVIK | 1002AI | 25 m | ||
75 | 529 | Bennedsen Cirke Bonde | 2010 | KVIK | 1012AI | 25 m | ||
76 | 531 | Qvant Dagmar Fleron | 2010 | KVIK | 1016AI | 25 m | ||
77 | 535 | Sørensen Kamma Lykke Sejer | 2010 | KVIK | 1030AI | 25 m | ||
78 | 536 | Noll Leonora | 2010 | KVIK | 1038AI | 25 m | ||
79 | 538 | Skeem Lola Svea Secher | 2010 | KVIK | 1044AI | 25 m | ||
80 | 541 | Flindt Lærke Sofie | 2010 | KVIK | 1050AI | 25 m | ||
81 | 543 | Thougaard Vera Vildrik | 2010 | KVIK | 1058AI | 25 m | ||
82 | 635 | Andersen Anemone Henriques | 2010 | KVIK | 1008AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 | Udskriftsdato | 04 oktober 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:51 |