Ohjelma GTI Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 2:20.04 | |
2 | 499 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:26.07 | |
3 | 165 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 2:26.27 | |
4 | 444 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:26.42 | |
5 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 2:37.42 | |
6 | 305 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 2:38.60 | |
7 | 409 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:44.33 | |
8 | 527 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:45.18 | |
9 | 291 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:46.94 | |
10 | 247 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:49.15 | |
11 | 130 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:49.26 | |
12 | 460 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 2:50.82 | |
13 | 543 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:51.80 | |
14 | 77 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:51.81 | |
15 | 105 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:53.52 | |
16 | 246 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 3:01.63 | |
17 | 209 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:10.37 | |
18 | 320 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 3:11.09 | |
19 | 290 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 3:12.82 | |
20 | 466 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 3:17.54 | |
21 | 552 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:19.00 | |
22 | 358 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 3:46.79 | |
23 | 87 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 3:46.95 | |
24 | 339 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
25 | 396 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 447 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 2:25.81 | |
2 | 446 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 2:35.22 | |
3 | 442 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 2:41.52 | |
4 | 157 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:42.60 | |
5 | 154 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:42.90 | |
6 | 33 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:44.07 | |
7 | 123 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:53.33 | |
8 | 31 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:53.77 | |
9 | 332 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:54.72 | |
10 | 461 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 2:55.02 | |
11 | 19 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:55.24 | |
12 | 14 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:55.33 | |
13 | 255 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:55.34 | |
14 | 192 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 2:55.85 | |
15 | 200 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 2:56.00 | |
16 | 194 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 2:56.16 | |
17 | 188 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 2:56.24 | |
18 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 2:56.64 | |
19 | 10 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:57.38 | |
20 | 197 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 2:59.30 | |
21 | 250 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:59.70 | |
22 | 457 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 3:00.27 | |
23 | 370 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 3:03.38 | |
24 | 259 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:03.65 | |
25 | 206 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 3:10.29 | |
26 | 343 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:10.50 | |
27 | 416 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 3:10.61 | |
28 | 412 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 3:10.84 | |
29 | 331 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 3:14.07 | |
30 | 539 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:14.18 | |
31 | 294 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:14.49 | |
32 | 191 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 3:16.38 | |
33 | 134 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:23.31 | |
34 | 285 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 3:28.63 | |
35 | 481 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 3:28.75 | |
36 | 541 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 3:30.15 | |
37 | 144 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:34.99 | |
38 | 298 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 3:42.00 | |
39 | 509 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:44.32 | |
40 | 85 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:46.91 | |
41 | 15 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 3:56.89 | |
42 | 340 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:58.53 | |
43 | 379 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 4:11.68 | |
44 | 93 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
45 | 140 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
46 | 143 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 57.00 | |
2 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 58.51 | |
3 | 334 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 58.68 | |
4 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 59.68 | |
5 | 5 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:01.33 | |
6 | 129 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:02.99 | |
7 | 118 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:03.93 | |
8 | 527 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:04.25 | |
9 | 440 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:04.75 | |
10 | 39 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:09.38 | |
11 | 387 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 1:11.23 | |
12 | 249 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:11.59 | |
13 | 336 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:12.05 | |
14 | 348 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:13.40 | |
15 | 330 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:13.43 | |
16 | 324 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:14.19 | |
17 | 337 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:14.19 | |
18 | 244 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:14.31 | |
19 | 450 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:14.37 | |
20 | 95 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:14.96 | |
21 | 8 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:15.74 | |
22 | 173 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:15.76 | |
23 | 53 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:16.51 | |
24 | 410 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:16.98 | |
25 | 529 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:17.62 | |
26 | 171 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:17.88 | |
27 | 302 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:17.93 | |
28 | 326 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:18.19 | |
29 | 56 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:18.24 | |
30 | 415 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:18.24 | |
31 | 478 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:20.08 | |
32 | 515 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:20.88 | |
33 | 521 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:20.92 | |
34 | 242 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:20.96 | |
35 | 107 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:21.52 | |
36 | 138 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:21.83 | |
37 | 414 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:22.17 | |
38 | 522 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:22.41 | |
39 | 106 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:22.83 | |
40 | 257 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:22.98 | |
41 | 342 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:23.11 | |
42 | 321 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:23.21 | |
43 | 201 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:23.55 | |
44 | 37 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:24.91 | |
45 | 175 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:24.94 | |
46 | 253 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:25.10 | |
47 | 479 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:25.27 | |
48 | 180 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:26.42 | |
49 | 523 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:26.75 | |
50 | 172 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:26.88 | |
51 | 538 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:27.47 | |
52 | 35 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:27.56 | |
53 | 516 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:28.49 | |
54 | 301 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:28.67 | |
55 | 252 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:30.71 | |
56 | 202 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:31.01 | |
57 | 557 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885ad | 25 m | 1:31.40 | |
58 | 49 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:32.74 | |
59 | 54 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:33.53 | |
60 | 260 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:34.31 | |
61 | 42 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:35.41 | |
62 | 58 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:36.40 | |
63 | 313 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:36.95 | |
64 | 183 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:37.24 | |
65 | 45 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:37.65 | |
66 | 536 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:41.00 | |
67 | 124 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:41.04 | |
68 | 179 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:41.33 | |
69 | 43 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:42.70 | |
70 | 550 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:45.42 | |
71 | 108 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:48.26 | |
72 | 309 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 1:51.17 | |
73 | 307 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:51.44 | |
74 | 311 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:54.53 | |
75 | 422 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:54.94 | |
76 | 312 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:55.64 | |
77 | 310 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:56.64 | |
78 | 554 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915af | 25 m | 1:58.00 | |
79 | 420 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 2:00.02 | |
80 | 142 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 2:06.21 | |
81 | 125 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 2:19.12 | |
82 | 109 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | ||
83 | 139 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | ||
84 | 149 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
85 | 151 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
86 | 182 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | ||
87 | 274 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:04.11 | |
2 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:04.45 | |
3 | 158 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:05.35 | |
4 | 7 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 1:07.01 | |
5 | 156 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:07.50 | |
6 | 153 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:07.99 | |
7 | 163 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:08.29 | |
8 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:10.21 | |
9 | 349 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:10.78 | |
10 | 547 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:11.06 | |
11 | 406 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:11.57 | |
12 | 33 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:11.68 | |
13 | 167 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:11.80 | |
14 | 80 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
15 | 355 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:12.28 | |
16 | 458 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 1:12.91 | |
17 | 526 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:12.93 | |
18 | 166 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 1:13.19 | |
19 | 12 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:13.36 | |
20 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:13.84 | |
21 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:13.87 | |
22 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:14.33 | |
23 | 133 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:14.75 | |
24 | 411 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:15.05 | |
25 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:15.17 | |
26 | 258 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:15.48 | |
27 | 28 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:15.76 | |
28 | 36 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:15.96 | |
29 | 462 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:16.04 | |
30 | 455 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:16.31 | |
31 | 38 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:17.01 | |
32 | 507 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:17.80 | |
33 | 335 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:17.83 | |
34 | 254 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:17.91 | |
35 | 477 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:17.97 | |
36 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:18.23 | |
37 | 417 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:19.43 | |
38 | 453 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 1:19.47 | |
39 | 459 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:19.82 | |
40 | 295 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:20.54 | |
41 | 533 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:20.58 | |
42 | 30 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:21.14 | |
43 | 464 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:21.42 | |
44 | 418 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:21.46 | |
45 | 29 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.74 | |
46 | 196 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:23.06 | |
47 | 413 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:23.07 | |
48 | 11 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:23.21 | |
49 | 31 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:23.21 | |
50 | 546 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:23.39 | |
51 | 243 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:23.44 | |
52 | 344 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:23.49 | |
53 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:23.95 | |
54 | 50 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:24.24 | |
55 | 62 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:24.37 | |
56 | 475 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:24.57 | |
57 | 469 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:24.74 | |
58 | 362 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:25.12 | |
59 | 256 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:25.15 | |
60 | 473 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:25.32 | |
61 | 168 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:25.44 | |
62 | 350 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:26.54 | |
63 | 251 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:26.57 | |
64 | 286 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:27.39 | |
65 | 542 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:27.49 | |
66 | 44 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:27.75 | |
67 | 20 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:28.46 | |
68 | 177 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:28.64 | |
69 | 318 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:28.90 | |
70 | 61 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:29.12 | |
71 | 27 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:29.30 | |
72 | 79 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 1:29.47 | |
73 | 41 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:29.67 | |
74 | 482 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:29.76 | |
75 | 261 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:30.15 | |
76 | 470 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:30.15 | |
77 | 174 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:30.24 | |
78 | 474 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:30.26 | |
79 | 46 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:31.70 | |
80 | 52 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:32.12 | |
81 | 509 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:32.75 | |
82 | 360 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:33.27 | |
83 | 423 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:33.64 | |
84 | 421 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:34.11 | |
85 | 55 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:34.42 | |
86 | 60 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:34.70 | |
87 | 338 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:36.06 | |
88 | 47 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:36.35 | |
89 | 361 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:36.53 | |
90 | 57 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:37.65 | |
91 | 263 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:37.95 | |
92 | 357 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:38.14 | |
93 | 169 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:38.38 | |
94 | 266 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:38.79 | |
95 | 48 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:39.63 | |
96 | 181 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:40.52 | |
97 | 176 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 1:40.59 | |
98 | 425 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:41.25 | |
99 | 59 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:42.83 | |
100 | 22 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:43.63 | |
101 | 146 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:44.25 | |
102 | 145 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:44.90 | |
103 | 317 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:44.90 | |
104 | 431 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:45.56 | |
105 | 314 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 1:46.11 | |
106 | 178 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:48.39 | |
107 | 273 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:49.42 | |
108 | 424 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:49.55 | |
109 | 262 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:50.80 | |
110 | 268 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:52.90 | |
111 | 265 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:58.39 | |
112 | 272 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 2:00.89 | |
113 | 110 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 2:02.85 | |
114 | 553 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 2:07.00 | |
115 | 315 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 2:10.83 | |
116 | 150 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 2:14.32 | |
117 | 427 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | 2:16.18 | |
118 | 148 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 2:50.21 | |
119 | 555 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938bb | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 25.15 | |
2 | 4 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 25.89 | |
3 | 306 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 26.36 | |
4 | 162 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 26.82 | |
5 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 27.20 | |
6 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 27.30 | |
7 | 443 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 27.52 | |
8 | 189 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 27.65 | |
9 | 409 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 27.74 | |
10 | 499 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.86 | |
11 | 240 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 27.98 | |
12 | 137 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 28.06 | |
13 | 393 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 28.09 | |
14 | 325 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 28.22 | |
15 | 211 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 28.82 | |
16 | 193 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 28.83 | |
17 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 29.56 | |
18 | 132 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 29.64 | |
19 | 532 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 29.73 | |
20 | 345 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 30.09 | |
21 | 396 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 30.13 | |
22 | 451 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 30.26 | |
23 | 323 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 30.38 | |
24 | 186 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 30.46 | |
25 | 326 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 30.61 | |
26 | 16 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 30.91 | |
27 | 203 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 31.24 | |
28 | 321 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 31.75 | |
29 | 534 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 31.86 | |
30 | 246 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 32.00 | |
31 | 324 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 32.05 | |
32 | 378 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 32.14 | |
33 | 56 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 32.44 | |
34 | 524 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 32.59 | |
35 | 292 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.63 | |
36 | 515 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 32.76 | |
37 | 171 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 32.80 | |
38 | 291 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 33.04 | |
39 | 415 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 33.05 | |
40 | 173 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 33.38 | |
41 | 8 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 33.39 | |
42 | 353 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 33.51 | |
43 | 131 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 33.56 | |
44 | 521 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 33.58 | |
45 | 528 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 33.65 | |
46 | 460 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 33.95 | |
47 | 257 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 33.99 | |
48 | 414 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 34.78 | |
49 | 289 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 35.17 | |
50 | 101 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 35.33 | |
51 | 333 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 35.36 | |
52 | 346 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 35.64 | |
53 | 107 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 35.66 | |
54 | 290 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 35.79 | |
55 | 152 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 35.84 | |
56 | 302 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 35.85 | |
57 | 529 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 36.34 | |
58 | 42 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 36.42 | |
59 | 53 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 36.42 | |
60 | 479 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 36.46 | |
61 | 516 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 37.22 | |
62 | 138 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 37.52 | |
63 | 287 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 37.54 | |
64 | 172 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 38.34 | |
65 | 538 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 38.92 | |
66 | 420 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 39.56 | |
67 | 102 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 39.73 | |
68 | 260 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 39.85 | |
69 | 252 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 39.92 | |
70 | 54 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 40.14 | |
71 | 106 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 40.28 | |
72 | 109 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 42.41 | |
73 | 522 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 42.77 | |
74 | 313 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 44.08 | |
75 | 299 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 44.12 | |
76 | 352 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 44.28 | |
77 | 49 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 45.21 | |
78 | 309 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 45.44 | |
79 | 141 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 46.02 | |
80 | 310 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 46.82 | |
81 | 58 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 46.83 | |
82 | 45 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 47.04 | |
83 | 43 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 47.68 | |
84 | 536 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 48.88 | |
85 | 312 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 51.29 | |
86 | 422 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 55.39 | |
87 | 307 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 57.56 | |
88 | 108 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 57.80 | |
89 | 311 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:00.62 | |
90 | 274 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:06.87 | |
91 | 151 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
92 | 554 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915af | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 26.26 | |
2 | 282 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 26.93 | |
3 | 465 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 27.31 | |
4 | 283 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 28.52 | |
5 | 159 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 28.70 | |
6 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 29.24 | |
7 | 245 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 29.55 | |
8 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 30.00 | |
9 | 153 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 30.29 | |
10 | 7 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 30.38 | |
11 | 82 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 30.38 | |
12 | 190 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 30.44 | |
13 | 167 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 30.62 | |
14 | 511 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 30.73 | |
15 | 250 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 30.75 | |
16 | 158 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 31.20 | |
17 | 80 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 31.35 | |
18 | 442 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 31.41 | |
19 | 458 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 31.83 | |
20 | 98 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 31.87 | |
21 | 331 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 31.88 | |
22 | 507 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 31.99 | |
23 | 456 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 32.23 | |
24 | 296 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 32.32 | |
25 | 526 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 32.50 | |
26 | 126 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 32.75 | |
27 | 17 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 33.72 | |
28 | 355 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 33.74 | |
29 | 197 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 33.77 | |
30 | 200 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 33.82 | |
31 | 210 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 33.82 | |
32 | 205 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 34.04 | |
33 | 464 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 34.30 | |
34 | 300 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 34.32 | |
35 | 212 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 34.72 | |
36 | 369 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 34.82 | |
37 | 198 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 34.84 | |
38 | 541 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 35.08 | |
39 | 192 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 35.13 | |
40 | 207 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 35.42 | |
41 | 551 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 35.56 | |
42 | 461 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 36.03 | |
43 | 318 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 36.11 | |
44 | 545 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 36.25 | |
45 | 21 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 36.29 | |
46 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 36.35 | |
47 | 303 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 36.41 | |
48 | 297 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 36.95 | |
49 | 62 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 37.14 | |
50 | 343 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 37.18 | |
51 | 208 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 37.23 | |
52 | 11 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 37.31 | |
53 | 204 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 37.39 | |
54 | 482 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 38.72 | |
55 | 539 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 38.87 | |
56 | 136 | Sørensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0660AY | 25 m | 39.09 | |
57 | 50 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 39.11 | |
58 | 18 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 39.35 | |
59 | 177 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 39.44 | |
60 | 475 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 39.88 | |
61 | 535 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 39.91 | |
62 | 174 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 40.17 | |
63 | 61 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 40.37 | |
64 | 473 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 40.56 | |
65 | 469 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 40.78 | |
66 | 52 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 41.37 | |
67 | 386 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 41.55 | |
68 | 470 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 41.83 | |
69 | 46 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 41.91 | |
70 | 27 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 42.57 | |
71 | 168 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 42.76 | |
72 | 542 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 42.95 | |
73 | 518 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 43.24 | |
74 | 474 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 43.57 | |
75 | 298 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 43.69 | |
76 | 48 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 43.71 | |
77 | 44 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 43.72 | |
78 | 546 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 43.86 | |
79 | 425 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 44.16 | |
80 | 268 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 44.75 | |
81 | 60 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 45.66 | |
82 | 317 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 45.78 | |
83 | 293 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 46.03 | |
84 | 55 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 46.06 | |
85 | 41 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 46.43 | |
86 | 47 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 46.69 | |
87 | 424 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 47.07 | |
88 | 423 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 47.32 | |
89 | 319 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 47.51 | |
90 | 57 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 49.10 | |
91 | 395 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 49.45 | |
92 | 265 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 49.73 | |
93 | 145 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 51.94 | |
94 | 59 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 52.65 | |
95 | 314 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 54.87 | |
96 | 110 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 55.65 | |
97 | 99 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 56.41 | |
98 | 273 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 58.65 | |
99 | 315 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 1:00.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 25 m | 8:32.06 | |
2 | 449 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 8:32.79 | |
3 | 440 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 8:39.46 | |
4 | 374 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 8:46.92 | |
5 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 8:54.12 | |
6 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 9:44.03 | |
7 | 460 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 9:48.96 | |
8 | 377 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 9:59.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 18:38.43 | |
2 | 445 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 18:40.27 | |
3 | 104 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | ||
4 | 370 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 9, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:11.00 | |
2 | 115 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:11.00 | |
3 | 444 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 2:14.87 | |
4 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:15.48 | |
5 | 120 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:18.39 | |
6 | 306 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:21.91 | |
7 | 393 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 2:27.20 | |
8 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 2:27.47 | |
9 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:27.52 | |
10 | 345 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:29.17 | |
11 | 510 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:29.31 | |
12 | 244 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:29.77 | |
13 | 129 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:29.86 | |
14 | 451 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 2:31.14 | |
15 | 534 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:31.28 | |
16 | 137 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:31.90 | |
17 | 39 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:34.70 | |
18 | 346 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:36.31 | |
19 | 450 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 2:38.04 | |
20 | 330 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 2:39.13 | |
21 | 348 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:39.21 | |
22 | 56 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:40.63 | |
23 | 532 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:41.58 | |
24 | 105 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 2:41.61 | |
25 | 35 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:44.71 | |
26 | 131 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:44.90 | |
27 | 552 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 2:46.00 | |
28 | 132 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 2:47.39 | |
29 | 415 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:47.49 | |
30 | 247 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 2:50.02 | |
31 | 353 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:50.82 | |
32 | 342 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 2:50.89 | |
33 | 339 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:51.28 | |
34 | 37 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 2:51.92 | |
35 | 253 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 2:52.31 | |
36 | 290 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:52.40 | |
37 | 107 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:53.31 | |
38 | 414 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:53.91 | |
39 | 257 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:54.54 | |
40 | 528 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:55.09 | |
41 | 42 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:55.26 | |
42 | 53 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:56.19 | |
43 | 358 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:58.01 | |
44 | 100 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 2:59.68 | |
45 | 101 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 3:01.12 | |
46 | 95 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 3:01.71 | |
47 | 92 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:04.55 | |
48 | 260 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:05.40 | |
49 | 87 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 3:06.33 | |
50 | 91 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 3:06.75 | |
51 | 333 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 3:08.83 | |
52 | 106 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:08.97 | |
53 | 557 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885ad | 25 m | 3:11.83 | |
54 | 301 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 3:14.54 | |
55 | 54 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 3:20.79 | |
56 | 141 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:23.22 | |
57 | 352 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 3:24.81 | |
58 | 102 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 3:27.67 | |
59 | 252 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:28.40 | |
60 | 45 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 3:28.44 | |
61 | 49 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 3:32.48 | |
62 | 420 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:35.43 | |
63 | 96 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 3:37.96 | |
64 | 109 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 3:41.54 | |
65 | 124 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 3:42.68 | |
66 | 58 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 3:44.76 | |
67 | 299 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 3:52.96 | |
68 | 536 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 3:56.20 | |
69 | 142 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 4:17.18 | |
70 | 43 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | ||
71 | 139 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 447 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 2:19.36 | |
2 | 282 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:19.80 | |
3 | 446 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 2:20.79 | |
4 | 283 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:23.47 | |
5 | 163 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:23.99 | |
6 | 288 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:30.84 | |
7 | 154 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:33.79 | |
8 | 441 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:34.41 | |
9 | 526 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:34.62 | |
10 | 511 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:35.58 | |
11 | 456 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 2:35.71 | |
12 | 452 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:36.50 | |
13 | 123 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:36.88 | |
14 | 80 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:36.93 | |
15 | 349 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:37.11 | |
16 | 157 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:38.57 | |
17 | 127 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:40.34 | |
18 | 9 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:40.74 | |
19 | 10 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:40.79 | |
20 | 188 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 2:40.92 | |
21 | 406 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:41.01 | |
22 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 2:41.43 | |
23 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:42.26 | |
24 | 254 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:42.50 | |
25 | 14 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:42.83 | |
26 | 28 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:44.50 | |
27 | 200 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 2:45.25 | |
28 | 458 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:45.83 | |
29 | 335 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:46.51 | |
30 | 126 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:46.86 | |
31 | 255 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:47.27 | |
32 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:48.03 | |
33 | 551 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 2:48.27 | |
34 | 19 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:48.84 | |
35 | 29 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 2:49.04 | |
36 | 258 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:49.27 | |
37 | 416 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:49.55 | |
38 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 2:49.56 | |
39 | 30 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:51.93 | |
40 | 477 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:52.91 | |
41 | 412 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 2:52.98 | |
42 | 38 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:53.13 | |
43 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 2:53.20 | |
44 | 243 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 2:53.27 | |
45 | 36 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:53.96 | |
46 | 472 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 2:54.23 | |
47 | 471 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:56.51 | |
48 | 344 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 2:57.94 | |
49 | 256 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:58.20 | |
50 | 208 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 2:58.92 | |
51 | 413 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 3:00.08 | |
52 | 300 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 3:00.46 | |
53 | 259 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:01.97 | |
54 | 84 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 3:02.39 | |
55 | 251 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 3:02.68 | |
56 | 418 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 3:02.90 | |
57 | 417 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 3:03.28 | |
58 | 62 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 3:03.29 | |
59 | 50 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 3:04.70 | |
60 | 61 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:07.56 | |
61 | 303 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 3:08.04 | |
62 | 421 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 3:08.34 | |
63 | 86 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 3:10.63 | |
64 | 350 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:11.45 | |
65 | 44 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 3:11.51 | |
66 | 52 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:15.91 | |
67 | 85 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:17.49 | |
68 | 297 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 3:17.52 | |
69 | 362 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:17.52 | |
70 | 261 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:18.12 | |
71 | 338 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:18.73 | |
72 | 546 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:19.01 | |
73 | 41 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:19.73 | |
74 | 136 | Sørensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0660AY | 25 m | 3:19.93 | |
75 | 357 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:23.23 | |
76 | 263 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:23.27 | |
77 | 535 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:23.76 | |
78 | 144 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 3:24.83 | |
79 | 285 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 3:26.68 | |
80 | 361 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:28.43 | |
81 | 55 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 3:28.54 | |
82 | 47 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 3:28.99 | |
83 | 94 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:29.29 | |
84 | 143 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 3:30.89 | |
85 | 360 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:31.37 | |
86 | 59 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:33.77 | |
87 | 542 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:36.76 | |
88 | 545 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 3:42.01 | |
89 | 60 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 3:43.38 | |
90 | 340 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:51.24 | |
91 | 146 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 3:51.69 | |
92 | 27 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 3:51.83 | |
93 | 262 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 3:54.41 | |
94 | 431 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 4:07.53 | |
95 | 266 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 4:13.60 | |
96 | 46 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | ||
97 | 48 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | ||
98 | 57 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | ||
99 | 88 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
100 | 93 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
101 | 99 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | ||
102 | 103 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
103 | 140 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | ||
104 | 145 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 52.93 | |
2 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 53.02 | |
3 | 499 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 54.11 | |
4 | 5 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 54.39 | |
5 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 54.72 | |
6 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 54.84 | |
7 | 162 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 55.08 | |
8 | 527 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 55.82 | |
9 | 305 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 56.39 | |
10 | 118 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 56.40 | |
11 | 334 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 56.72 | |
12 | 211 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 57.03 | |
13 | 240 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 57.37 | |
14 | 249 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 58.17 | |
15 | 380 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 58.41 | |
16 | 325 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 58.78 | |
17 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 58.80 | |
18 | 195 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 59.11 | |
19 | 137 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 59.40 | |
20 | 387 | Christensen Sofus | 2000 | SHS-STEVNS | 0009AB | 25 m | 1:00.18 | |
21 | 450 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 1:00.48 | |
22 | 165 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:00.54 | |
23 | 16 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:00.57 | |
24 | 77 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:00.63 | |
25 | 132 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:00.91 | |
26 | 193 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:01.57 | |
27 | 39 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:02.34 | |
28 | 396 | Nielsen Søren G. | 2000 | SHS-STEVNS | 0059AL | 25 m | 1:02.40 | |
29 | 203 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:02.67 | |
30 | 209 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:02.69 | |
31 | 378 | Frimodt-Møller Johannes | 2002 | SHS-STEVNS | 0251AA | 25 m | 1:02.82 | |
32 | 186 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:03.98 | |
33 | 397 | Wøldike Magnus | 2005 | SHS-STEVNS | 0521AN | 25 m | 1:04.02 | |
34 | 321 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:04.52 | |
35 | 323 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:05.03 | |
36 | 515 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:05.65 | |
37 | 291 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:05.72 | |
38 | 302 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:06.07 | |
39 | 336 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:06.14 | |
40 | 287 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 1:06.67 | |
41 | 478 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:07.24 | |
42 | 543 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:07.24 | |
43 | 358 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:07.46 | |
44 | 138 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:07.49 | |
45 | 173 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:07.52 | |
46 | 337 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:07.56 | |
47 | 324 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:07.67 | |
48 | 326 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:07.79 | |
49 | 516 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:08.48 | |
50 | 292 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:08.59 | |
51 | 35 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:08.70 | |
52 | 289 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:08.81 | |
53 | 466 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:08.85 | |
54 | 524 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:08.91 | |
55 | 398 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 1:09.59 | |
56 | 152 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:10.13 | |
57 | 528 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:10.19 | |
58 | 91 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:10.38 | |
59 | 171 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:10.56 | |
60 | 521 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:10.61 | |
61 | 8 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 1:10.62 | |
62 | 37 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:11.47 | |
63 | 523 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:12.22 | |
64 | 180 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:12.69 | |
65 | 522 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:12.81 | |
66 | 529 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:13.22 | |
67 | 479 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:13.32 | |
68 | 557 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885ad | 25 m | 1:15.09 | |
69 | 172 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:15.68 | |
70 | 538 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:16.86 | |
71 | 175 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:19.54 | |
72 | 202 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:20.63 | |
73 | 299 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:22.27 | |
74 | 96 | Severin Pelle Christian | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:23.25 | |
75 | 550 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:23.60 | |
76 | 124 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:24.16 | |
77 | 179 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:25.53 | |
78 | 183 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:27.41 | |
79 | 422 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:31.36 | |
80 | 142 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 1:35.97 | |
81 | 108 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:38.56 | |
82 | 139 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:41.34 | |
83 | 554 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915af | 25 m | 1:47.00 | |
84 | 274 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:49.13 | |
85 | 125 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 2:00.00 | |
86 | 23 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | ||
87 | 149 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
88 | 151 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
89 | 182 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 54.58 | |
2 | 159 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 57.57 | |
3 | 465 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 59.48 | |
4 | 82 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 59.76 | |
5 | 452 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 59.80 | |
6 | 158 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:00.11 | |
7 | 245 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:00.15 | |
8 | 155 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:00.24 | |
9 | 163 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:00.71 | |
10 | 167 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:00.93 | |
11 | 156 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:01.31 | |
12 | 33 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:01.60 | |
13 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:01.76 | |
14 | 511 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:02.26 | |
15 | 288 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:02.42 | |
16 | 455 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 1:02.45 | |
17 | 166 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 1:02.46 | |
18 | 153 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:02.73 | |
19 | 117 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:02.87 | |
20 | 194 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:02.87 | |
21 | 126 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:03.87 | |
22 | 441 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:04.01 | |
23 | 453 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 1:04.32 | |
24 | 445 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 1:04.40 | |
25 | 127 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:04.48 | |
26 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:04.76 | |
27 | 388 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 1:04.84 | |
28 | 9 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:04.98 | |
29 | 12 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:05.40 | |
30 | 497 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:05.48 | |
31 | 98 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:05.79 | |
32 | 332 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:05.81 | |
33 | 133 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:06.04 | |
34 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:06.11 | |
35 | 157 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:06.52 | |
36 | 188 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:06.68 | |
37 | 190 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:06.79 | |
38 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:07.03 | |
39 | 471 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:07.10 | |
40 | 79 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 1:07.58 | |
41 | 196 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:07.58 | |
42 | 212 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:07.68 | |
43 | 187 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:07.81 | |
44 | 464 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:08.14 | |
45 | 284 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:08.20 | |
46 | 462 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 1:08.64 | |
47 | 472 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:08.80 | |
48 | 29 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:08.93 | |
49 | 369 | Christensen Anna | 2003 | SHS-STEVNS | 0312AA | 25 m | 1:09.03 | |
50 | 533 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:09.05 | |
51 | 411 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:09.33 | |
52 | 477 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:09.37 | |
53 | 11 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:09.52 | |
54 | 205 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:09.64 | |
55 | 21 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:09.83 | |
56 | 17 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:09.86 | |
57 | 28 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:09.91 | |
58 | 473 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:10.16 | |
59 | 134 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:10.31 | |
60 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:10.49 | |
61 | 457 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:10.58 | |
62 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:10.77 | |
63 | 541 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:11.19 | |
64 | 136 | Sørensen Cecilie Amalie Holst | 2006 | HOLBÆK | 0660AY | 25 m | 1:11.32 | |
65 | 36 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:11.52 | |
66 | 84 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:11.85 | |
67 | 204 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:12.03 | |
68 | 295 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:12.53 | |
69 | 198 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:12.67 | |
70 | 38 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:13.17 | |
71 | 31 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:13.66 | |
72 | 20 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:13.83 | |
73 | 482 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:13.84 | |
74 | 30 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:13.98 | |
75 | 318 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:14.23 | |
76 | 18 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 1:14.31 | |
77 | 417 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:14.47 | |
78 | 469 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:14.56 | |
79 | 207 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:14.94 | |
80 | 286 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:15.22 | |
81 | 294 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:15.30 | |
82 | 386 | Rasmussen Signe | 2006 | SHS-STEVNS | 0698AE | 25 m | 1:16.79 | |
83 | 303 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:16.92 | |
84 | 297 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:16.95 | |
85 | 518 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:17.17 | |
86 | 470 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:18.50 | |
87 | 475 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:19.65 | |
88 | 256 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:19.97 | |
89 | 168 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:20.64 | |
90 | 474 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:20.75 | |
91 | 177 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:20.82 | |
92 | 140 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:21.00 | |
93 | 143 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:21.79 | |
94 | 169 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:22.05 | |
95 | 379 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 1:23.21 | |
96 | 368 | Crillesen Ann-Cecilie | 2004 | SHS-STEVNS | 0472BD | 25 m | 1:23.54 | |
97 | 144 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:24.12 | |
98 | 481 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:24.51 | |
99 | 317 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:24.54 | |
100 | 509 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:24.61 | |
101 | 103 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:26.20 | |
102 | 22 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:27.12 | |
103 | 174 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:27.29 | |
104 | 181 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:29.55 | |
105 | 293 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:30.39 | |
106 | 15 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:30.85 | |
107 | 319 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:30.97 | |
108 | 146 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:31.79 | |
109 | 395 | Sandholt-Nielsen Liva | 2006 | SHS-STEVNS | 0668AN | 25 m | 1:36.06 | |
110 | 373 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 1:36.55 | |
111 | 88 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:41.23 | |
112 | 555 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938bb | 25 m | 1:45.00 | |
113 | 384 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 1:45.15 | |
114 | 367 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:45.76 | |
115 | 150 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 1:57.57 | |
116 | 553 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 2:10.00 | |
117 | 148 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 2:35.80 | |
118 | 176 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | ||
119 | 178 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 2:07.53 | |
2 | 160 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:08.53 | |
3 | 440 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:11.42 | |
4 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:15.74 | |
5 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:16.00 | |
6 | 443 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:18.39 | |
7 | 306 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:19.64 | |
8 | 409 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:26.48 | |
9 | 510 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:29.17 | |
10 | 242 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 2:32.02 | |
11 | 348 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 2:33.69 | |
12 | 246 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:34.91 | |
13 | 345 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:35.58 | |
14 | 244 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:45.81 | |
15 | 552 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 3:06.80 | |
16 | 289 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 3:15.50 | |
17 | 92 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:34.33 | |
18 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | ||
19 | 247 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | ||
20 | 451 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 283 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:16.34 | |
2 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 2:20.27 | |
3 | 7 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:27.66 | |
4 | 254 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 2:34.36 | |
5 | 331 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 2:39.85 | |
6 | 507 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:40.57 | |
7 | 245 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:40.63 | |
8 | 250 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:41.06 | |
9 | 10 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:45.65 | |
10 | 258 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 3:02.63 | |
11 | 355 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 3:33.04 | |
12 | 539 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:34.00 | |
13 | 545 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 3:35.00 | |
14 | 343 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:36.07 | |
15 | 535 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 3:37.00 | |
16 | 86 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | ||
17 | 255 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | ||
18 | 296 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | ||
19 | 412 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 28.00 | |
2 | 499 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 28.97 | |
3 | 4 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 29.90 | |
4 | 444 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 30.09 | |
5 | 165 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 30.53 | |
6 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 31.02 | |
7 | 120 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 31.48 | |
8 | 189 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 31.69 | |
9 | 305 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 31.87 | |
10 | 5 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 32.50 | |
11 | 16 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.57 | |
12 | 443 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 33.65 | |
13 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 34.07 | |
14 | 105 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 35.28 | |
15 | 130 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 35.50 | |
16 | 195 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 35.63 | |
17 | 543 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 35.99 | |
18 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 36.03 | |
19 | 325 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 36.76 | |
20 | 510 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 36.83 | |
21 | 186 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 36.97 | |
22 | 292 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 37.51 | |
23 | 532 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 37.71 | |
24 | 524 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 38.12 | |
25 | 398 | Xu Oscar | 2003 | SHS-STEVNS | 0323AM | 25 m | 38.16 | |
26 | 353 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 38.20 | |
27 | 323 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 38.46 | |
28 | 342 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 38.46 | |
29 | 201 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 38.72 | |
30 | 478 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 38.98 | |
31 | 129 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 39.25 | |
32 | 330 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 40.13 | |
33 | 180 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 40.64 | |
34 | 287 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 41.82 | |
35 | 410 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 43.38 | |
36 | 253 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 43.61 | |
37 | 100 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 44.46 | |
38 | 131 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 46.33 | |
39 | 523 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 47.13 | |
40 | 333 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 48.45 | |
41 | 202 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 49.20 | |
42 | 310 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 49.32 | |
43 | 183 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 49.49 | |
44 | 179 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 50.95 | |
45 | 550 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 51.61 | |
46 | 352 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 51.90 | |
47 | 301 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 52.46 | |
48 | 309 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 55.55 | |
49 | 313 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 56.96 | |
50 | 307 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 59.22 | |
51 | 175 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 59.90 | |
52 | 311 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:01.97 | |
53 | 312 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:18.33 | |
54 | 23 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | ||
55 | 125 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | ||
56 | 149 | Andersen Marius | 2004 | HOLBÆK | 0435AS | 25 m | ||
57 | 182 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 447 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 30.29 | |
2 | 446 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 32.84 | |
3 | 442 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 34.43 | |
4 | 154 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 35.41 | |
5 | 191 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 35.86 | |
6 | 192 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 36.16 | |
7 | 452 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 36.27 | |
8 | 547 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 36.35 | |
9 | 456 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 36.54 | |
10 | 9 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 36.93 | |
11 | 332 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 37.04 | |
12 | 497 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 37.87 | |
13 | 335 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 37.88 | |
14 | 551 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 37.96 | |
15 | 461 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 38.23 | |
16 | 457 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 38.39 | |
17 | 19 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 38.60 | |
18 | 206 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 38.85 | |
19 | 259 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 38.93 | |
20 | 251 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 38.97 | |
21 | 243 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 39.03 | |
22 | 459 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 39.44 | |
23 | 21 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 40.34 | |
24 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 40.63 | |
25 | 518 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 40.65 | |
26 | 406 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 40.72 | |
27 | 197 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 41.00 | |
28 | 284 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 41.00 | |
29 | 198 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 41.08 | |
30 | 294 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 41.63 | |
31 | 133 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 42.26 | |
32 | 296 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 42.68 | |
33 | 300 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 42.89 | |
34 | 14 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 42.94 | |
35 | 204 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 42.96 | |
36 | 98 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 43.11 | |
37 | 413 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 43.57 | |
38 | 418 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 43.78 | |
39 | 17 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 44.32 | |
40 | 285 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 44.49 | |
41 | 344 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 44.76 | |
42 | 350 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 44.78 | |
43 | 411 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 45.12 | |
44 | 481 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 45.98 | |
45 | 357 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 46.42 | |
46 | 178 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 46.51 | |
47 | 338 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 46.55 | |
48 | 293 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 48.00 | |
49 | 362 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 48.01 | |
50 | 298 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 48.94 | |
51 | 22 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 49.08 | |
52 | 15 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 49.27 | |
53 | 169 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 49.29 | |
54 | 340 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 51.14 | |
55 | 94 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 52.09 | |
56 | 425 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 52.52 | |
57 | 423 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 52.72 | |
58 | 319 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 52.79 | |
59 | 361 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 53.03 | |
60 | 273 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 53.49 | |
61 | 181 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 54.94 | |
62 | 265 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 54.97 | |
63 | 272 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 55.82 | |
64 | 360 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 55.95 | |
65 | 176 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 55.98 | |
66 | 367 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 59.74 | |
67 | 373 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 1:02.25 | |
68 | 314 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 1:03.78 | |
69 | 268 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:04.20 | |
70 | 424 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:05.15 | |
71 | 384 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 1:06.72 | |
72 | 315 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 1:08.05 | |
73 | 110 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 1:41.81 | |
74 | 148 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | ||
75 | 150 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | ||
76 | 553 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | ||
77 | 555 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938bb | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 50 m | 4:06.65 | |
2 | 121 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 25 m | 4:10.42 | |
3 | 120 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 4:27.90 | |
4 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 4:28.57 | |
5 | 249 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 4:30.44 | |
6 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:39.31 | |
7 | 240 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 50 m | 4:42.76 | |
8 | 334 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 4:45.15 | |
9 | 77 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 50 m | 4:48.74 | |
10 | 242 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 4:51.12 | |
11 | 336 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 4:59.90 | |
12 | 162 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 5:06.51 | |
13 | 346 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 5:13.15 | |
14 | 339 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 5:23.82 | |
15 | 337 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
16 | 380 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 4:33.39 | |
2 | 465 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 4:34.28 | |
3 | 288 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 4:35.12 | |
4 | 166 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 4:37.94 | |
5 | 156 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 4:38.44 | |
6 | 119 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:43.43 | |
7 | 441 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 4:44.50 | |
8 | 453 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 4:44.74 | |
9 | 455 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 4:51.81 | |
10 | 127 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 4:53.07 | |
11 | 117 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 4:54.19 | |
12 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 4:55.96 | |
13 | 12 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 4:56.14 | |
14 | 123 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 4:56.26 | |
15 | 82 | Larsen Amalie Wichmann | 2005 | KØGE | 0564AB | 25 m | 4:56.28 | |
16 | 471 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 5:06.19 | |
17 | 462 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 5:08.20 | |
18 | 104 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 5:11.00 | |
19 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 5:16.50 | |
20 | 79 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 5:17.09 | |
21 | 472 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 5:21.42 | |
22 | 349 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 5:24.16 | |
23 | 295 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 5:35.62 | |
24 | 196 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 5:38.53 | |
25 | 134 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 5:39.38 | |
26 | 416 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 5:41.04 | |
27 | 286 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 6:02.34 | |
28 | 459 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 7:02.41 | |
29 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Helsingør 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:47.16 | ||
2 | 490 | Vat Cph Herrer 1 | 1993 | VAT CPH | 25 m | 1:48.21 | ||
3 | 501 | Gti 1 Drenge | 2002 | GTI | 25 m | 1:53.72 | ||
4 | 495 | Vat Cph Herrer 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 1:55.28 | ||
5 | 26 | Sunswim D1 | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:57.45 | ||
6 | 236 | Helsingør 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.44 | ||
7 | 483 | Gti 2 Drenge | 2005 | GTI | 25 m | 2:02.14 | ||
8 | 365 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:02.37 | ||
9 | 400 | Shs-Stevns Drenge 2 | 1996 | SHS-STEVNS | 25 m | 2:06.37 | ||
10 | 327 | Stt-Starstruck | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:06.64 | ||
11 | 531 | Tsunami | 2006 | VI39 | 25 m | 2:07.05 | ||
12 | 505 | Power Puff Drengene 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:12.00 | ||
13 | 65 | Lyngby Boy Racers | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:14.27 | ||
14 | 238 | Helsingør 3 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.56 | ||
15 | 366 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:18.49 | ||
16 | 228 | Helsingør 4 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:19.33 | ||
17 | 485 | Gti Drengerøve 1 | 2006 | GTI | 25 m | 2:20.49 | ||
18 | 506 | Power Puff Drengene 2 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:33.00 | ||
19 | 66 | Lyngby Boy Racers 2 | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:40.05 | ||
20 | 488 | Gti Drengerøve 2 | 2007 | GTI | 25 m | 3:02.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 489 | Vat Cph Damer 1 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 1:55.02 | ||
2 | 230 | Helsingør 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:01.62 | ||
3 | 500 | Gti 1 Piger | 2001 | GTI | 25 m | 2:04.35 | ||
4 | 231 | Helsingør 2 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 2:05.94 | ||
5 | 491 | Vat Cph Damer 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:06.55 | ||
6 | 232 | Helsingør 3 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.46 | ||
7 | 492 | Vat Cph Damer 3 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:12.35 | ||
8 | 363 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:13.22 | ||
9 | 25 | Sunswim P2 | 2001 | SOLRØD | 25 m | 2:13.55 | ||
10 | 63 | Lyngby Girl Racers | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:14.47 | ||
11 | 364 | Kvik Piger 2 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:15.64 | ||
12 | 484 | Gti 2 Piger | 2006 | GTI | 25 m | 2:16.56 | ||
13 | 24 | Sunswim P1 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:16.76 | ||
14 | 228 | Helsingør 4 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:18.88 | ||
15 | 530 | Team Diva | 2006 | VI39 | 25 m | 2:19.34 | ||
16 | 502 | Power Puff Pigerne 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:20.50 | ||
17 | 64 | Lyngby Girl Racers 2 | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:28.17 | ||
18 | 493 | Vat Cph Piger 1 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:28.26 | ||
19 | 503 | Power Puff Pigerne 2 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 494 | Vat Cph Piger 2 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:38.83 | ||
21 | 504 | Power Puff Pigerne 3 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:45.00 | ||
22 | 487 | Totally Spies Girls | 2008 | GTI | 25 m | 2:45.64 | ||
23 | 486 | Crasy Girls | 2009 | GTI | 25 m | 2:56.45 | ||
24 | 498 | Shs-Stevns Piger 1 | 2006 | SHS-STEVNS | 25 m | 3:31.57 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:51.63 | |
2 | 449 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 1:55.11 | |
3 | 440 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:57.15 | |
4 | 135 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:00.28 | |
5 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 50 m | 2:00.57 | |
6 | 160 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 2:02.11 | |
7 | 393 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 2:03.46 | |
8 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 50 m | 2:03.53 | |
9 | 118 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:03.87 | |
10 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:03.98 | |
11 | 74 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:04.11 | |
12 | 527 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:04.18 | |
13 | 334 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:06.51 | |
14 | 240 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:08.33 | |
15 | 306 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:09.48 | |
16 | 443 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 50 m | 2:10.07 | |
17 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 2:10.14 | |
18 | 195 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:11.88 | |
19 | 249 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 50 m | 2:12.36 | |
20 | 409 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 50 m | 2:12.37 | |
21 | 460 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 2:12.88 | |
22 | 97 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:13.46 | |
23 | 532 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:13.49 | |
24 | 211 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 50 m | 2:13.50 | |
25 | 451 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 50 m | 2:13.82 | |
26 | 244 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:14.48 | |
27 | 162 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 50 m | 2:14.84 | |
28 | 242 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 50 m | 2:15.03 | |
29 | 336 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:17.11 | |
30 | 450 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 50 m | 2:19.90 | |
31 | 39 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:19.96 | |
32 | 377 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 2:20.42 | |
33 | 330 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 2:24.46 | |
34 | 287 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 2:25.80 | |
35 | 56 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:26.64 | |
36 | 543 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:27.23 | |
37 | 35 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 50 m | 2:28.47 | |
38 | 246 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:30.65 | |
39 | 358 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 50 m | 2:31.13 | |
40 | 516 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:31.87 | |
41 | 138 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 50 m | 2:32.49 | |
42 | 415 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:32.69 | |
43 | 203 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 2:33.52 | |
44 | 337 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:34.32 | |
45 | 326 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 2:34.47 | |
46 | 37 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 50 m | 2:35.87 | |
47 | 53 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 50 m | 2:36.67 | |
48 | 257 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 2:37.61 | |
49 | 522 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 2:37.68 | |
50 | 353 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:38.35 | |
51 | 8 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 2:40.20 | |
52 | 557 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885ad | 25 m | 2:40.79 | |
53 | 414 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 50 m | 2:43.51 | |
54 | 252 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 2:44.52 | |
55 | 107 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 50 m | 2:46.45 | |
56 | 253 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 2:46.82 | |
57 | 342 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 2:47.04 | |
58 | 333 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 2:47.69 | |
59 | 552 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 2:47.77 | |
60 | 538 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 2:49.99 | |
61 | 260 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 2:51.49 | |
62 | 106 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:51.81 | |
63 | 152 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 50 m | 2:53.31 | |
64 | 42 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:54.17 | |
65 | 352 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 2:57.18 | |
66 | 299 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 2:59.60 | |
67 | 54 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 50 m | 3:01.53 | |
68 | 45 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 50 m | 3:06.92 | |
69 | 124 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 50 m | 3:07.53 | |
70 | 49 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 50 m | 3:08.21 | |
71 | 420 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 50 m | 3:09.13 | |
72 | 376 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 3:10.11 | |
73 | 381 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 3:11.37 | |
74 | 139 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 3:13.82 | |
75 | 422 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 3:17.77 | |
76 | 109 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 3:18.61 | |
77 | 58 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 50 m | 3:18.92 | |
78 | 108 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 3:28.60 | |
79 | 43 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 3:32.74 | |
80 | 51 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 50 m | 3:37.52 | |
81 | 142 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 3:38.25 | |
82 | 554 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915af | 25 m | 3:57.00 | |
83 | 151 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
84 | 173 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | ||
85 | 274 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:01.67 | |
2 | 370 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 2:08.94 | |
3 | 465 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:09.13 | |
4 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 50 m | 2:09.21 | |
5 | 288 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:09.34 | |
6 | 155 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 2:09.57 | |
7 | 283 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:10.63 | |
8 | 70 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:12.15 | |
9 | 156 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 2:13.20 | |
10 | 159 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 50 m | 2:13.24 | |
11 | 158 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:13.47 | |
12 | 452 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 2:15.72 | |
13 | 119 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:16.61 | |
14 | 453 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 2:17.50 | |
15 | 511 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:17.61 | |
16 | 166 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 50 m | 2:17.65 | |
17 | 445 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 2:18.37 | |
18 | 127 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:18.48 | |
19 | 407 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:18.52 | |
20 | 33 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:18.60 | |
21 | 117 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:18.67 | |
22 | 80 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:19.24 | |
23 | 441 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 50 m | 2:19.61 | |
24 | 455 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 2:20.35 | |
25 | 458 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 2:20.56 | |
26 | 12 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 50 m | 2:20.79 | |
27 | 126 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:21.73 | |
28 | 254 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 50 m | 2:23.47 | |
29 | 406 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:23.54 | |
30 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 50 m | 2:23.68 | |
31 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:23.94 | |
32 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 50 m | 2:24.05 | |
33 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:24.45 | |
34 | 412 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 2:24.50 | |
35 | 464 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 2:24.69 | |
36 | 462 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:24.83 | |
37 | 471 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 2:26.37 | |
38 | 335 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:27.42 | |
39 | 533 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:27.58 | |
40 | 40 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 2:28.38 | |
41 | 411 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 2:28.77 | |
42 | 28 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 2:29.05 | |
43 | 250 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:30.89 | |
44 | 459 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 2:32.45 | |
45 | 205 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 2:32.46 | |
46 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:33.11 | |
47 | 413 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 2:33.31 | |
48 | 472 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 50 m | 2:33.54 | |
49 | 416 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 2:33.67 | |
50 | 473 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 2:34.43 | |
51 | 196 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 2:34.78 | |
52 | 204 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 2:35.37 | |
53 | 29 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 50 m | 2:35.58 | |
54 | 541 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 2:35.77 | |
55 | 258 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:36.95 | |
56 | 11 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 2:38.04 | |
57 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 2:38.71 | |
58 | 36 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:39.17 | |
59 | 251 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 50 m | 2:39.54 | |
60 | 134 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:40.17 | |
61 | 256 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 50 m | 2:40.90 | |
62 | 295 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 50 m | 2:41.24 | |
63 | 20 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 50 m | 2:43.19 | |
64 | 18 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 50 m | 2:44.62 | |
65 | 418 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 2:45.44 | |
66 | 417 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 50 m | 2:48.00 | |
67 | 545 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 2:48.44 | |
68 | 535 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 2:48.99 | |
69 | 44 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 50 m | 2:49.41 | |
70 | 371 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 2:49.72 | |
71 | 50 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 50 m | 2:51.39 | |
72 | 350 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 2:52.04 | |
73 | 261 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 2:53.18 | |
74 | 362 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 2:53.34 | |
75 | 344 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 2:53.88 | |
76 | 62 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 50 m | 2:54.26 | |
77 | 357 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 2:58.08 | |
78 | 143 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 2:58.78 | |
79 | 421 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 2:59.48 | |
80 | 379 | Kruse Laura | 2005 | SHS-STEVNS | 0572AM | 25 m | 3:00.79 | |
81 | 542 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:00.86 | |
82 | 360 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 50 m | 3:01.91 | |
83 | 140 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 3:02.06 | |
84 | 338 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:03.90 | |
85 | 285 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 3:04.39 | |
86 | 55 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 50 m | 3:04.87 | |
87 | 60 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 50 m | 3:05.11 | |
88 | 423 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 3:06.84 | |
89 | 361 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:08.45 | |
90 | 27 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 3:09.42 | |
91 | 47 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 50 m | 3:10.15 | |
92 | 61 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:10.53 | |
93 | 48 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 50 m | 3:10.74 | |
94 | 317 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 50 m | 3:12.80 | |
95 | 144 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 50 m | 3:13.56 | |
96 | 46 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 3:18.60 | |
97 | 263 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:24.41 | |
98 | 262 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 3:24.70 | |
99 | 425 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 3:25.64 | |
100 | 57 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 50 m | 3:25.99 | |
101 | 265 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 3:27.42 | |
102 | 266 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 3:27.96 | |
103 | 509 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:28.64 | |
104 | 424 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 3:39.33 | |
105 | 268 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 3:44.39 | |
106 | 59 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 3:54.58 | |
107 | 273 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 3:55.49 | |
108 | 41 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | ||
109 | 52 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | ||
110 | 110 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | ||
111 | 145 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | ||
112 | 146 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | ||
113 | 169 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
114 | 427 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | ||
115 | 431 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:00.42 | |
2 | 499 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:03.98 | |
3 | 4 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 1:05.01 | |
4 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 1:06.51 | |
5 | 165 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:06.78 | |
6 | 444 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:07.02 | |
7 | 67 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:07.41 | |
8 | 120 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:09.52 | |
9 | 71 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:10.19 | |
10 | 305 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:10.73 | |
11 | 527 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:13.20 | |
12 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:14.89 | |
13 | 16 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:15.74 | |
14 | 130 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:17.00 | |
15 | 291 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:17.74 | |
16 | 186 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:18.96 | |
17 | 77 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:19.54 | |
18 | 320 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:19.58 | |
19 | 105 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:19.78 | |
20 | 247 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:20.91 | |
21 | 209 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:20.96 | |
22 | 323 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:22.01 | |
23 | 524 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:24.94 | |
24 | 35 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:25.28 | |
25 | 478 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 1:25.83 | |
26 | 56 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:27.66 | |
27 | 201 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:28.58 | |
28 | 37 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:29.10 | |
29 | 180 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:30.08 | |
30 | 39 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:30.34 | |
31 | 290 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:30.60 | |
32 | 260 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:30.88 | |
33 | 107 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:31.82 | |
34 | 324 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:33.06 | |
35 | 466 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:33.44 | |
36 | 415 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:33.54 | |
37 | 257 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:34.36 | |
38 | 42 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:34.78 | |
39 | 528 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:35.59 | |
40 | 529 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:36.60 | |
41 | 172 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:36.70 | |
42 | 170 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:39.07 | |
43 | 53 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:40.16 | |
44 | 414 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:41.02 | |
45 | 289 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:45.66 | |
46 | 54 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:47.45 | |
47 | 58 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:49.48 | |
48 | 183 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:49.55 | |
49 | 106 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:50.69 | |
50 | 45 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:52.70 | |
51 | 51 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:54.03 | |
52 | 141 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:54.60 | |
53 | 202 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:55.12 | |
54 | 252 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:55.20 | |
55 | 49 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 2:02.28 | |
56 | 422 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 2:02.41 | |
57 | 43 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 2:08.10 | |
58 | 109 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 2:08.12 | |
59 | 274 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 2:19.53 | |
60 | 23 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | ||
61 | 108 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | ||
62 | 179 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | ||
63 | 182 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | ||
64 | 420 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | ||
65 | 467 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 447 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:06.17 | |
2 | 446 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:10.21 | |
3 | 68 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:11.57 | |
4 | 81 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:13.51 | |
5 | 157 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:14.56 | |
6 | 442 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:15.19 | |
7 | 33 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.96 | |
8 | 154 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:16.55 | |
9 | 456 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:19.81 | |
10 | 526 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:19.96 | |
11 | 192 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:20.43 | |
12 | 331 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:21.32 | |
13 | 461 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:21.44 | |
14 | 10 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:21.50 | |
15 | 29 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:21.69 | |
16 | 40 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:21.91 | |
17 | 9 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:21.93 | |
18 | 191 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 1:21.95 | |
19 | 255 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:22.13 | |
20 | 206 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 1:22.17 | |
21 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:22.17 | |
22 | 200 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:22.58 | |
23 | 31 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:22.68 | |
24 | 78 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:22.76 | |
25 | 19 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:22.88 | |
26 | 197 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:22.89 | |
27 | 551 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:23.16 | |
28 | 497 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:23.17 | |
29 | 75 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:23.56 | |
30 | 72 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:23.60 | |
31 | 14 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:23.93 | |
32 | 457 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:24.25 | |
33 | 259 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:25.15 | |
34 | 518 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:26.52 | |
35 | 243 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:26.61 | |
36 | 61 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:26.72 | |
37 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:27.27 | |
38 | 284 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 1:27.64 | |
39 | 21 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
40 | 294 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:29.43 | |
41 | 28 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:29.49 | |
42 | 355 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:29.98 | |
43 | 349 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:30.31 | |
44 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:30.79 | |
45 | 198 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:32.26 | |
46 | 17 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:32.40 | |
47 | 539 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:33.29 | |
48 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:34.48 | |
49 | 30 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:34.66 | |
50 | 36 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:35.72 | |
51 | 46 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:36.88 | |
52 | 52 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:37.44 | |
53 | 421 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:39.08 | |
54 | 293 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:41.45 | |
55 | 318 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:42.00 | |
56 | 178 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:42.53 | |
57 | 303 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:43.45 | |
58 | 44 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:43.49 | |
59 | 27 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:43.54 | |
60 | 60 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:43.98 | |
61 | 59 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:44.32 | |
62 | 38 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:45.16 | |
63 | 15 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:46.89 | |
64 | 22 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:47.03 | |
65 | 48 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:47.09 | |
66 | 50 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:47.92 | |
67 | 546 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:48.37 | |
68 | 509 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 1:49.15 | |
69 | 263 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:52.30 | |
70 | 261 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:52.33 | |
71 | 174 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:52.35 | |
72 | 340 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:53.12 | |
73 | 168 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:54.92 | |
74 | 262 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:55.78 | |
75 | 47 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:58.04 | |
76 | 181 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:58.18 | |
77 | 57 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:59.71 | |
78 | 266 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 2:08.84 | |
79 | 553 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 2:14.00 | |
80 | 431 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 2:21.36 | |
81 | 555 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938bb | 25 m | 2:31.00 | |
82 | 427 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | 2:33.13 | |
83 | 41 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | ||
84 | 55 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | ||
85 | 62 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | ||
86 | 176 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | ||
87 | 544 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 25, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:26.58 | |
2 | 537 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 4:57.95 | |
3 | 409 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 5:07.97 | |
4 | 334 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 5:09.00 | |
5 | 345 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 5:17.64 | |
6 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 5:20.93 | |
7 | 348 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 5:39.61 | |
8 | 339 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 6:25.06 | |
9 | 346 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 6:36.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 26, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 5:05.42 | |
2 | 7 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 5:21.58 | |
3 | 9 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 5:41.84 | |
4 | 188 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 5:43.18 | |
5 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 5:46.87 | |
6 | 258 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 5:58.89 | |
7 | 343 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 6:17.84 | |
8 | 417 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 6:34.14 | |
9 | 296 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | ||
10 | 412 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 499 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 23.77 | |
2 | 4 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 23.91 | |
3 | 89 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 24.05 | |
4 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 24.10 | |
5 | 160 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 24.43 | |
6 | 116 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 24.46 | |
7 | 90 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 24.68 | |
8 | 162 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 24.83 | |
9 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 24.83 | |
10 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 25.13 | |
11 | 115 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 25.16 | |
12 | 306 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 25.21 | |
13 | 393 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 25.46 | |
14 | 67 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 25.47 | |
15 | 305 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 25.83 | |
16 | 443 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 25.83 | |
17 | 118 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 25.91 | |
18 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 25.95 | |
19 | 211 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 25.98 | |
20 | 137 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 26.30 | |
21 | 240 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 26.37 | |
22 | 189 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 26.46 | |
23 | 195 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 26.64 | |
24 | 165 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 26.71 | |
25 | 16 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 26.74 | |
26 | 460 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 26.81 | |
27 | 97 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 26.83 | |
28 | 185 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 26.93 | |
29 | 193 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 27.08 | |
30 | 132 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 27.09 | |
31 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 27.17 | |
32 | 76 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 27.17 | |
33 | 532 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 27.26 | |
34 | 129 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 27.34 | |
35 | 242 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 27.48 | |
36 | 450 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 27.72 | |
37 | 209 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 27.73 | |
38 | 203 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 27.74 | |
39 | 323 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 28.42 | |
40 | 510 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 28.64 | |
41 | 381 | Hansen Magnus | 2004 | SHS-STEVNS | 0465AD | 25 m | 28.75 | |
42 | 130 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 28.87 | |
43 | 397 | Wøldike Magnus | 2005 | SHS-STEVNS | 0521AN | 25 m | 29.09 | |
44 | 186 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 29.12 | |
45 | 291 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 29.35 | |
46 | 377 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 29.36 | |
47 | 253 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 29.38 | |
48 | 515 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 29.50 | |
49 | 337 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 29.76 | |
50 | 524 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 29.93 | |
51 | 324 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 29.96 | |
52 | 543 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 30.13 | |
53 | 246 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 30.20 | |
54 | 131 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 30.25 | |
55 | 292 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 30.44 | |
56 | 336 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 30.55 | |
57 | 302 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 30.58 | |
58 | 410 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 30.81 | |
59 | 478 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | 30.98 | |
60 | 170 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 31.15 | |
61 | 516 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 31.20 | |
62 | 171 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 31.21 | |
63 | 180 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 31.49 | |
64 | 138 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 31.54 | |
65 | 289 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 31.56 | |
66 | 339 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 31.64 | |
67 | 467 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 31.71 | |
68 | 353 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 31.89 | |
69 | 290 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 32.03 | |
70 | 529 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 32.08 | |
71 | 521 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 32.16 | |
72 | 479 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 32.26 | |
73 | 466 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 32.29 | |
74 | 172 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 32.94 | |
75 | 557 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885ad | 25 m | 33.46 | |
76 | 538 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 33.63 | |
77 | 522 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 33.78 | |
78 | 202 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 34.12 | |
79 | 382 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 34.40 | |
80 | 175 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 34.50 | |
81 | 523 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 34.57 | |
82 | 183 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 34.63 | |
83 | 141 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 35.12 | |
84 | 217 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 36.48 | |
85 | 182 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 36.52 | |
86 | 313 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 37.42 | |
87 | 227 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 37.60 | |
88 | 124 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 37.62 | |
89 | 311 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 37.69 | |
90 | 301 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 38.36 | |
91 | 428 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 39.16 | |
92 | 307 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 39.20 | |
93 | 179 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 39.26 | |
94 | 309 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 40.45 | |
95 | 375 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 41.45 | |
96 | 269 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 41.74 | |
97 | 310 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 42.16 | |
98 | 308 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 42.29 | |
99 | 216 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 42.57 | |
100 | 264 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 42.62 | |
101 | 142 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 42.98 | |
102 | 139 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 43.09 | |
103 | 224 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 43.15 | |
104 | 222 | Poulsen Lauritz Klint | 2009 | HELSINGØR | 0919AE | 25 m | 43.19 | |
105 | 219 | Kanstrup-Clausen Julius | 2009 | HELSINGØR | 0901AD | 25 m | 43.65 | |
106 | 312 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 44.59 | |
107 | 554 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915af | 25 m | 46.00 | |
108 | 267 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 46.23 | |
109 | 426 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 47.14 | |
110 | 151 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 48.17 | |
111 | 372 | Anker Christopher riis | 2009 | SHS-STEVNS | 0903BB | 25 m | 53.36 | |
112 | 125 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 54.84 | |
113 | 23 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | ||
114 | 276 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | ||
115 | 278 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GREVE | 0955BA | 25 m | ||
116 | 279 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | ||
117 | 280 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | ||
118 | 389 | Seidenfaden Marcus Kjøng | 2008 | SHS-STEVNS | 0833AN | 25 m | ||
119 | 390 | Seidenfaden Silas Kjøng | 2010 | SHS-STEVNS | 1033AF | 25 m | ||
120 | 392 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | ||
121 | 432 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | ||
122 | 433 | Schou Viktor Hammer | 2010 | TUNE | 1017AE | 25 m | ||
123 | 435 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | ||
124 | 436 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | ||
125 | 437 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | ||
126 | 438 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | ||
127 | 559 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865ab | 25 m | 38.10 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 24.79 | |
2 | 282 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 24.96 | |
3 | 159 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 26.05 | |
4 | 452 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 26.39 | |
5 | 446 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 26.88 | |
6 | 245 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 27.12 | |
7 | 447 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 27.32 | |
8 | 283 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 27.59 | |
9 | 122 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 27.63 | |
10 | 70 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 27.91 | |
11 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 28.07 | |
12 | 69 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 28.42 | |
13 | 349 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 28.44 | |
14 | 75 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 28.50 | |
15 | 511 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 28.50 | |
16 | 81 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 28.52 | |
17 | 388 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 28.52 | |
18 | 455 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 28.54 | |
19 | 335 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 28.80 | |
20 | 98 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 28.99 | |
21 | 456 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 29.05 | |
22 | 153 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 29.13 | |
23 | 190 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 29.13 | |
24 | 126 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 29.18 | |
25 | 458 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 29.23 | |
26 | 194 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 29.37 | |
27 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 29.40 | |
28 | 407 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 29.40 | |
29 | 442 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 29.43 | |
30 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 29.92 | |
31 | 383 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 30.06 | |
32 | 453 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 30.08 | |
33 | 210 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 30.11 | |
34 | 12 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 30.12 | |
35 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 30.17 | |
36 | 316 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 30.33 | |
37 | 212 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 30.39 | |
38 | 187 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 30.41 | |
39 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 30.41 | |
40 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 30.56 | |
41 | 459 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 30.94 | |
42 | 471 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 30.99 | |
43 | 413 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 31.13 | |
44 | 198 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 31.17 | |
45 | 477 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 31.19 | |
46 | 464 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 31.20 | |
47 | 284 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 31.23 | |
48 | 473 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 31.25 | |
49 | 457 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 31.57 | |
50 | 343 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 31.65 | |
51 | 411 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 31.65 | |
52 | 205 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 31.74 | |
53 | 472 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 31.77 | |
54 | 482 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 31.83 | |
55 | 11 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 31.88 | |
56 | 541 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 31.93 | |
57 | 21 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 31.95 | |
58 | 461 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 31.95 | |
59 | 463 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 31.99 | |
60 | 204 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 32.12 | |
61 | 551 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 32.21 | |
62 | 318 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 32.28 | |
63 | 371 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 32.91 | |
64 | 303 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 32.95 | |
65 | 535 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 33.10 | |
66 | 18 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0444BC | 25 m | 33.43 | |
67 | 520 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 33.53 | |
68 | 208 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 33.54 | |
69 | 207 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 33.60 | |
70 | 545 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 33.94 | |
71 | 470 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 34.01 | |
72 | 539 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 34.07 | |
73 | 340 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 34.25 | |
74 | 134 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 34.36 | |
75 | 475 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 34.53 | |
76 | 168 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 34.55 | |
77 | 350 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 34.63 | |
78 | 542 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 34.71 | |
79 | 469 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 34.73 | |
80 | 518 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 34.75 | |
81 | 546 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 35.07 | |
82 | 261 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 35.14 | |
83 | 174 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 35.15 | |
84 | 297 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 35.16 | |
85 | 177 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 35.22 | |
86 | 421 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 35.39 | |
87 | 285 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 35.42 | |
88 | 286 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 35.54 | |
89 | 143 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 35.81 | |
90 | 425 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 36.05 | |
91 | 474 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 36.24 | |
92 | 263 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 36.40 | |
93 | 317 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 36.49 | |
94 | 140 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 36.68 | |
95 | 169 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 37.14 | |
96 | 423 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 37.31 | |
97 | 266 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 37.34 | |
98 | 298 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 37.53 | |
99 | 178 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 37.74 | |
100 | 144 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 37.75 | |
101 | 22 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 37.89 | |
102 | 481 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 38.26 | |
103 | 226 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 39.27 | |
104 | 429 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 39.52 | |
105 | 15 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 40.20 | |
106 | 319 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 40.40 | |
107 | 265 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 41.10 | |
108 | 214 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 25 m | 41.24 | |
109 | 146 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 41.26 | |
110 | 273 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 41.76 | |
111 | 431 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 42.01 | |
112 | 262 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 42.51 | |
113 | 181 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 42.56 | |
114 | 314 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 42.57 | |
115 | 424 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 42.97 | |
116 | 225 | Mortensen Thea T. | 2008 | HELSINGØR | 0804AM | 25 m | 43.41 | |
117 | 367 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 43.42 | |
118 | 268 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 43.50 | |
119 | 176 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 43.75 | |
120 | 555 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938bb | 25 m | 44.00 | |
121 | 145 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 44.19 | |
122 | 430 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 44.70 | |
123 | 270 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 44.97 | |
124 | 272 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 45.36 | |
125 | 525 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 45.57 | |
126 | 218 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 25 m | 45.77 | |
127 | 384 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 46.23 | |
128 | 385 | Dahl Sarah | 2007 | SHS-STEVNS | 0792AV | 25 m | 46.51 | |
129 | 110 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | 46.93 | |
130 | 221 | Jacobsen Karoline Toft | 2009 | HELSINGØR | 0946AF | 25 m | 47.25 | |
131 | 223 | Berthelsen Lin | 2010 | HELSINGØR | 1076AG | 25 m | 48.48 | |
132 | 315 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 48.61 | |
133 | 427 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 0826AL | 25 m | 49.25 | |
134 | 215 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | 49.29 | |
135 | 150 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 52.30 | |
136 | 220 | Gudme Karla Korsgaard | 2009 | HELSINGØR | 0988AG | 25 m | 53.89 | |
137 | 553 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | 53.94 | |
138 | 508 | Kruchow Freja | 2008 | GREVE | 0888AN | 25 m | 56.12 | |
139 | 549 | Borg Mathilde Løk | 2010 | HELSINGØR | 1034AB | 25 m | 57.53 | |
140 | 558 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | 59.27 | |
141 | 271 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 1:00.09 | |
142 | 148 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 1:07.71 | |
143 | 111 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | ||
144 | 213 | Voss Amelie | 2008 | HELSINGØR | 0854AO | 25 m | ||
145 | 275 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | ||
146 | 277 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | ||
147 | 281 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | ||
148 | 391 | Warberg Sahra | 2008 | SHS-STEVNS | 0850AT | 25 m | ||
149 | 434 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | ||
150 | 439 | Hansen Maia | 2010 | TUNE | 1098AG | 25 m | ||
151 | 544 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | ||
152 | 548 | Nielsen Fride | 2009 | HELSINGØR | 0918BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 29, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 16:08.85 | |
2 | 304 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 25 m | 16:18.98 | |
3 | 374 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 16:51.40 | |
4 | 380 | Holm Laurits | 2000 | SHS-STEVNS | 0045AO | 25 m | 17:15.83 | |
5 | 74 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 17:16.54 | |
6 | 460 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 25 m | 18:39.81 | |
7 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 19:11.99 | |
8 | 444 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 30, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 155 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 9:23.21 | |
2 | 370 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 9:23.96 | |
3 | 72 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 9:31.08 | |
4 | 288 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 9:33.13 | |
5 | 445 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 25 m | 9:39.75 | |
6 | 156 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 9:40.76 | |
7 | 119 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 9:45.73 | |
8 | 166 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0316BH | 25 m | 9:46.43 | |
9 | 441 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 9:48.09 | |
10 | 117 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 10:21.66 | |
11 | 254 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 10:23.76 | |
12 | 104 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 10:24.31 | |
13 | 406 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 12:22.07 | |
14 | 127 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | ||
15 | 79 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 11:03.67 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 31, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 56.02 | |
2 | 89 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 58.83 | |
3 | 90 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 59.20 | |
4 | 135 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 59.21 | |
5 | 306 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 59.32 | |
6 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 59.98 | |
7 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:00.50 | |
8 | 162 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:00.52 | |
9 | 443 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:00.68 | |
10 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:00.70 | |
11 | 440 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:00.73 | |
12 | 409 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:01.71 | |
13 | 71 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:01.84 | |
14 | 451 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | 1:04.16 | |
15 | 120 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:04.18 | |
16 | 249 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:05.20 | |
17 | 137 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:05.25 | |
18 | 510 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.42 | |
19 | 242 | Madsen Cilas | 2005 | GREVE | 0557AB | 25 m | 1:05.55 | |
20 | 97 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:06.05 | |
21 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:06.70 | |
22 | 211 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:06.77 | |
23 | 345 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:07.30 | |
24 | 76 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:07.38 | |
25 | 193 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:08.81 | |
26 | 348 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:08.94 | |
27 | 330 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:09.37 | |
28 | 132 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:09.68 | |
29 | 246 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:10.66 | |
30 | 244 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.80 | |
31 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:11.03 | |
32 | 326 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:12.28 | |
33 | 292 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:13.81 | |
34 | 77 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:14.61 | |
35 | 291 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:16.06 | |
36 | 39 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:17.02 | |
37 | 289 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:17.24 | |
38 | 515 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:17.85 | |
39 | 247 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:17.86 | |
40 | 552 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:19.00 | |
41 | 528 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:20.82 | |
42 | 37 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:21.11 | |
43 | 253 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:21.37 | |
44 | 35 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:22.29 | |
45 | 105 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:22.76 | |
46 | 342 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:23.13 | |
47 | 410 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:23.31 | |
48 | 358 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:24.79 | |
49 | 346 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:25.38 | |
50 | 353 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:26.13 | |
51 | 333 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:26.54 | |
52 | 516 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:26.81 | |
53 | 479 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:35.42 | |
54 | 301 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:38.06 | |
55 | 299 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:43.24 | |
56 | 352 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:48.85 | |
57 | 310 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 1:51.01 | |
58 | 309 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 1:54.02 | |
59 | 313 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 2:05.06 | |
60 | 152 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | ||
61 | 287 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 465 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:01.41 | |
2 | 283 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:01.52 | |
3 | 73 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:05.13 | |
4 | 68 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:06.76 | |
5 | 163 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:06.79 | |
6 | 245 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:07.35 | |
7 | 159 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:07.47 | |
8 | 511 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:09.05 | |
9 | 250 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:09.22 | |
10 | 331 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:09.40 | |
11 | 122 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:09.68 | |
12 | 157 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:10.84 | |
13 | 507 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:11.05 | |
14 | 526 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.85 | |
15 | 80 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:11.90 | |
16 | 154 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:12.18 | |
17 | 10 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:12.89 | |
18 | 251 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:13.03 | |
19 | 335 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:13.54 | |
20 | 190 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:14.88 | |
21 | 255 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:15.00 | |
22 | 33 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:15.28 | |
23 | 296 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:16.01 | |
24 | 17 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:16.29 | |
25 | 34 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:16.57 | |
26 | 188 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 0352AD | 25 m | 1:17.24 | |
27 | 416 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:18.10 | |
28 | 520 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:18.63 | |
29 | 78 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:19.29 | |
30 | 205 | Vejlby Olga | 2006 | HELSINGØR | 0622AP | 25 m | 1:19.38 | |
31 | 464 | Højlund Sarah | 2006 | VAT CPH-MK | 0684AH | 25 m | 1:20.59 | |
32 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:20.77 | |
33 | 36 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:22.60 | |
34 | 28 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:22.69 | |
35 | 300 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 1:22.79 | |
36 | 29 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:23.54 | |
37 | 40 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:23.86 | |
38 | 411 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 1:23.95 | |
39 | 256 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:24.41 | |
40 | 30 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:24.75 | |
41 | 11 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:26.32 | |
42 | 134 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:27.63 | |
43 | 38 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 1:28.19 | |
44 | 413 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:30.47 | |
45 | 207 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:30.78 | |
46 | 418 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:32.84 | |
47 | 344 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:34.44 | |
48 | 31 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:35.59 | |
49 | 338 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:36.27 | |
50 | 357 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:36.51 | |
51 | 350 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:39.76 | |
52 | 259 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:39.96 | |
53 | 412 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:45.32 | |
54 | 362 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:45.49 | |
55 | 261 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:50.54 | |
56 | 361 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:54.09 | |
57 | 421 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:54.14 | |
58 | 360 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:55.84 | |
59 | 208 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | ||
60 | 243 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | ||
61 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | ||
62 | 262 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | ||
63 | 263 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | ||
64 | 266 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | ||
65 | 431 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:04.56 | |
2 | 112 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:07.26 | |
3 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:10.29 | |
4 | 129 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:16.93 | |
5 | 527 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:25.21 | |
6 | 336 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:32.53 | |
7 | 8 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 2:42.79 | |
8 | 337 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 2:44.93 | |
9 | 171 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 2:50.27 | |
10 | 415 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:51.76 | |
11 | 414 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:54.76 | |
12 | 173 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 2:55.64 | |
13 | 106 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:56.62 | |
14 | 107 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:58.15 | |
15 | 257 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 3:02.45 | |
16 | 342 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:10.18 | |
17 | 252 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:13.22 | |
18 | 260 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:17.43 | |
19 | 109 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | ISHØJ | 0721AM | 25 m | 3:27.95 | |
20 | 302 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 3:44.44 | |
21 | 420 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:50.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 2:23.32 | |
2 | 158 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:25.61 | |
3 | 156 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:28.10 | |
4 | 12 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:32.93 | |
5 | 349 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:34.70 | |
6 | 69 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:37.77 | |
7 | 355 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:37.84 | |
8 | 356 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:37.99 | |
9 | 258 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 2:38.12 | |
10 | 19 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:40.51 | |
11 | 38 | Babin Alma Lind | 2006 | LYNGBY | 0608AL | 25 m | 2:41.82 | |
12 | 507 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 2:42.22 | |
13 | 462 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 2:43.51 | |
14 | 133 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 2:43.69 | |
15 | 14 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:43.72 | |
16 | 463 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 2:45.64 | |
17 | 477 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 2:50.99 | |
18 | 533 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:52.00 | |
19 | 30 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:52.07 | |
20 | 300 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 2:52.36 | |
21 | 541 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 2:53.71 | |
22 | 31 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 2:54.33 | |
23 | 206 | Nielsen Sofie Anker | 2006 | HELSINGØR | 0694AU | 25 m | 2:55.34 | |
24 | 196 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 2:57.41 | |
25 | 469 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 2:57.94 | |
26 | 546 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:59.76 | |
27 | 294 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:00.34 | |
28 | 542 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:01.26 | |
29 | 20 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 3:07.24 | |
30 | 340 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 3:08.12 | |
31 | 509 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | VATCPH-STT | 0774AH | 25 m | 3:16.84 | |
32 | 254 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 35, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 58.82 | |
2 | 4 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 59.33 | |
3 | 112 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 59.64 | |
4 | 449 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH-MK | 0075AI | 25 m | 59.72 | |
5 | 114 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 59.90 | |
6 | 404 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:00.03 | |
7 | 115 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:00.64 | |
8 | 444 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 25 m | 1:00.67 | |
9 | 556 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327Ao | 25 m | 1:01.86 | |
10 | 67 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:03.62 | |
11 | 135 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:03.63 | |
12 | 393 | Pedersen Rasmus | 2000 | SHS-STEVNS | 0057AB | 25 m | 1:04.78 | |
13 | 118 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:05.70 | |
14 | 137 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:06.02 | |
15 | 405 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:06.07 | |
16 | 440 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:06.20 | |
17 | 305 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 25 m | 1:06.33 | |
18 | 240 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 1:06.43 | |
19 | 164 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:06.74 | |
20 | 241 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:07.09 | |
21 | 244 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:07.21 | |
22 | 120 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:07.49 | |
23 | 165 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:08.00 | |
24 | 6 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | SOLRØD | 0645AA | 25 m | 1:08.58 | |
25 | 76 | Gadegaard Oliver | 2003 | KØGE | 0321AR | 25 m | 1:08.91 | |
26 | 510 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:09.45 | |
27 | 77 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:09.76 | |
28 | 532 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:10.21 | |
29 | 2 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:10.45 | |
30 | 130 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:10.54 | |
31 | 186 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:10.88 | |
32 | 323 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:12.07 | |
33 | 326 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:13.12 | |
34 | 132 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 0565AO | 25 m | 1:13.28 | |
35 | 203 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:14.00 | |
36 | 247 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:14.63 | |
37 | 105 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:14.90 | |
38 | 292 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:15.55 | |
39 | 524 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:15.56 | |
40 | 330 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:15.62 | |
41 | 339 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:15.89 | |
42 | 56 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:16.05 | |
43 | 543 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:16.16 | |
44 | 131 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:17.66 | |
45 | 290 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:18.99 | |
46 | 358 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:19.05 | |
47 | 173 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:19.56 | |
48 | 324 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:19.84 | |
49 | 521 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:19.99 | |
50 | 552 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:20.00 | |
51 | 138 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743AA | 25 m | 1:20.73 | |
52 | 529 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:22.38 | |
53 | 180 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:23.23 | |
54 | 528 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:23.49 | |
55 | 170 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:23.51 | |
56 | 171 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:24.31 | |
57 | 42 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:24.38 | |
58 | 467 | Ravn August Winkel | 2006 | VAT CPH-MK | 0643AR | 25 m | 1:26.47 | |
59 | 479 | Nymark-Jessen Sebastian | 2006 | VAT CPH-MK | 0687AN | 25 m | 1:26.47 | |
60 | 538 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:26.49 | |
61 | 523 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:26.94 | |
62 | 333 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.26 | |
63 | 152 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:27.56 | |
64 | 466 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | VAT CPH-MK | 0631AH | 25 m | 1:28.64 | |
65 | 172 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:30.86 | |
66 | 141 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:31.04 | |
67 | 557 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885ad | 25 m | 1:31.06 | |
68 | 179 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:33.89 | |
69 | 301 | Bugge William | 2008 | VATCPH-STT | 0899AC | 25 m | 1:34.29 | |
70 | 352 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:34.59 | |
71 | 175 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:36.09 | |
72 | 124 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:36.45 | |
73 | 382 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 1:36.88 | |
74 | 53 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:37.05 | |
75 | 58 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:39.19 | |
76 | 45 | Buhl Conrad | 2009 | LYNGBY | 0947AF | 25 m | 1:39.99 | |
77 | 299 | Jørgensen Gustav | 2009 | VATCPH-STT | 0959AA | 25 m | 1:40.20 | |
78 | 376 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 1:40.41 | |
79 | 54 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:42.24 | |
80 | 49 | Salling Frederik | 2009 | LYNGBY | 0987AC | 25 m | 1:45.65 | |
81 | 43 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:46.22 | |
82 | 422 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:46.64 | |
83 | 183 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:47.92 | |
84 | 51 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:48.25 | |
85 | 182 | Berthelsen Oscar | 2005 | HELSINGØR | 0511AR | 25 m | 1:50.06 | |
86 | 311 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 1:52.62 | |
87 | 108 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:55.74 | |
88 | 217 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 1:56.35 | |
89 | 312 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 1:57.08 | |
90 | 307 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 1:57.50 | |
91 | 227 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 1:59.03 | |
92 | 139 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 2:00.72 | |
93 | 216 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 2:00.89 | |
94 | 554 | Eriksen Oscar | 2009 | HOLBÆK | 0915af | 25 m | 2:07.00 | |
95 | 274 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 2:07.10 | |
96 | 142 | Kristensen Johan Fjord | 2008 | HOLBÆK | 0847AJ | 25 m | 2:07.69 | |
97 | 224 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 2:10.19 | |
98 | 308 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 2:14.40 | |
99 | 125 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 3:00.13 | |
100 | 23 | Brandt Karl-Johan | 2006 | SOLRØD | 0689AR | 25 m | ||
101 | 151 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
102 | 219 | Kanstrup-Clausen Julius | 2009 | HELSINGØR | 0901AD | 25 m | ||
103 | 222 | Poulsen Lauritz Klint | 2009 | HELSINGØR | 0919AE | 25 m | ||
104 | 451 | Halawi Carlos | 2006 | VAT CPH-MK | 0697AR | 25 m | ||
105 | 478 | Halawi Rio | 2008 | VAT CPH-MK | 0825AN | 25 m | ||
106 | 559 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865ab | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 1:02.47 | |
2 | 447 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 25 m | 1:03.32 | |
3 | 282 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 1:03.84 | |
4 | 446 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 25 m | 1:04.25 | |
5 | 68 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:06.07 | |
6 | 73 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:07.21 | |
7 | 163 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:07.23 | |
8 | 81 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:08.46 | |
9 | 245 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:09.46 | |
10 | 70 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:11.21 | |
11 | 526 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.57 | |
12 | 154 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:11.61 | |
13 | 456 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 25 m | 1:11.83 | |
14 | 288 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:11.89 | |
15 | 407 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:12.18 | |
16 | 157 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:12.68 | |
17 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:12.69 | |
18 | 194 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:12.74 | |
19 | 75 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:12.77 | |
20 | 441 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:12.77 | |
21 | 452 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 25 m | 1:12.79 | |
22 | 442 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:13.08 | |
23 | 250 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:13.66 | |
24 | 72 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:14.35 | |
25 | 9 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:14.90 | |
26 | 497 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:15.03 | |
27 | 331 | Møller-Ern Alma | 2006 | KVIK | 0662AB | 25 m | 1:15.15 | |
28 | 406 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:15.22 | |
29 | 251 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:15.32 | |
30 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:15.48 | |
31 | 10 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:15.97 | |
32 | 408 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:15.98 | |
33 | 126 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:16.17 | |
34 | 255 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:16.34 | |
35 | 200 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:16.44 | |
36 | 248 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:16.60 | |
37 | 341 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:16.62 | |
38 | 17 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:17.52 | |
39 | 416 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:17.52 | |
40 | 243 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:17.69 | |
41 | 551 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:17.84 | |
42 | 197 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:17.87 | |
43 | 457 | Rasmussen Johanna | 2006 | VAT CPH-MK | 0632AG | 25 m | 1:17.93 | |
44 | 461 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 25 m | 1:18.20 | |
45 | 210 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:18.80 | |
46 | 104 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:18.99 | |
47 | 343 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:19.08 | |
48 | 14 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:19.23 | |
49 | 477 | Walløe Nadia | 2007 | VAT CPH-MK | 0702AD | 25 m | 1:20.11 | |
50 | 21 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:20.35 | |
51 | 418 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:21.51 | |
52 | 417 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:21.52 | |
53 | 471 | Hansen Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0784AG | 25 m | 1:21.88 | |
54 | 459 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 25 m | 1:22.21 | |
55 | 296 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:22.47 | |
56 | 303 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:23.61 | |
57 | 62 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:23.66 | |
58 | 472 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | VAT CPH-MK | 0708AF | 25 m | 1:23.83 | |
59 | 473 | Pedersen Frederikke Dyrby | 2007 | VAT CPH-MK | 0788AO | 25 m | 1:24.08 | |
60 | 294 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:24.45 | |
61 | 520 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:25.06 | |
62 | 212 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:25.32 | |
63 | 259 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:25.47 | |
64 | 285 | Rasmussen Klara | 2008 | VATCPH-STT | 0868AG | 25 m | 1:25.47 | |
65 | 344 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:25.52 | |
66 | 535 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:25.57 | |
67 | 469 | Malling Aya | 2006 | VAT CPH-MK | 0686AV | 25 m | 1:25.61 | |
68 | 539 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:25.77 | |
69 | 61 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:25.81 | |
70 | 256 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:26.32 | |
71 | 295 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:26.35 | |
72 | 50 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:26.66 | |
73 | 318 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:27.08 | |
74 | 207 | Gjedsted Sofie Kofoed | 2006 | HELSINGØR | 0648AR | 25 m | 1:27.16 | |
75 | 518 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:27.71 | |
76 | 297 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 1:28.21 | |
77 | 545 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:28.66 | |
78 | 482 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 1:29.20 | |
79 | 362 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:29.56 | |
80 | 470 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 1:29.72 | |
81 | 168 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:30.20 | |
82 | 474 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 1:30.28 | |
83 | 44 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:30.95 | |
84 | 52 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:31.04 | |
85 | 298 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:31.56 | |
86 | 177 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:32.80 | |
87 | 475 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 1:32.90 | |
88 | 338 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:33.26 | |
89 | 46 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:33.32 | |
90 | 144 | Palsbøll Liva Vang | 2007 | HOLBÆK | 0784AT | 25 m | 1:33.73 | |
91 | 286 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:34.18 | |
92 | 481 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:34.39 | |
93 | 60 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:34.56 | |
94 | 143 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:34.67 | |
95 | 41 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:35.03 | |
96 | 357 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:36.24 | |
97 | 22 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:36.90 | |
98 | 361 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:37.11 | |
99 | 425 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:37.54 | |
100 | 423 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:38.07 | |
101 | 174 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:38.16 | |
102 | 178 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:40.36 | |
103 | 15 | Vestergaard Clara | 2008 | SOLRØD | 0864AB | 25 m | 1:40.88 | |
104 | 55 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:41.20 | |
105 | 59 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:42.05 | |
106 | 140 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:42.05 | |
107 | 47 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:42.33 | |
108 | 48 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:42.48 | |
109 | 169 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:42.60 | |
110 | 293 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 1:42.88 | |
111 | 57 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:43.52 | |
112 | 360 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:43.98 | |
113 | 319 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:44.05 | |
114 | 265 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:46.06 | |
115 | 181 | Schmidt-Nielsen Molly E. | 2007 | HELSINGØR | 0732AS | 25 m | 1:46.68 | |
116 | 268 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:47.68 | |
117 | 317 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:48.84 | |
118 | 424 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | TUNE | 0942AC | 25 m | 1:50.90 | |
119 | 146 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:51.04 | |
120 | 273 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:51.38 | |
121 | 314 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 1:53.74 | |
122 | 145 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:55.71 | |
123 | 272 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:56.80 | |
124 | 525 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:56.81 | |
125 | 213 | Voss Amelie | 2008 | HELSINGØR | 0854AO | 25 m | 1:57.61 | |
126 | 221 | Jacobsen Karoline Toft | 2009 | HELSINGØR | 0946AF | 25 m | 1:59.07 | |
127 | 214 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 25 m | 2:00.07 | |
128 | 226 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 2:00.24 | |
129 | 218 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 25 m | 2:06.59 | |
130 | 315 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 2:09.28 | |
131 | 555 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938bb | 25 m | 2:21.00 | |
132 | 148 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 2:46.78 | |
133 | 27 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | ||
134 | 110 | Weiss Kira | 2009 | ISHØJ | 0948AH | 25 m | ||
135 | 150 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | ||
136 | 215 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | ||
137 | 220 | Gudme Karla Korsgaard | 2009 | HELSINGØR | 0988AG | 25 m | ||
138 | 223 | Berthelsen Lin | 2010 | HELSINGØR | 1076AG | 25 m | ||
139 | 225 | Mortensen Thea T. | 2008 | HELSINGØR | 0804AM | 25 m | ||
140 | 367 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | ||
141 | 544 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | ||
142 | 548 | Nielsen Fride | 2009 | HELSINGØR | 0918BD | 25 m | ||
143 | 549 | Borg Mathilde Løk | 2010 | HELSINGØR | 1034AB | 25 m | ||
144 | 553 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034AH | 25 m | ||
145 | 558 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 37, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 114 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 26.90 | |
2 | 334 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 27.30 | |
3 | 161 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 27.52 | |
4 | 71 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.91 | |
5 | 90 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 29.01 | |
6 | 129 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 29.75 | |
7 | 537 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 30.39 | |
8 | 74 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 30.97 | |
9 | 249 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 32.45 | |
10 | 16 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 33.89 | |
11 | 8 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 34.45 | |
12 | 450 | Maidens Alex Baes | 2004 | VAT CPH-MK | 0495AH | 25 m | 34.51 | |
13 | 209 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 34.57 | |
14 | 302 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 35.46 | |
15 | 201 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 36.61 | |
16 | 397 | Wøldike Magnus | 2005 | SHS-STEVNS | 0521AN | 25 m | 37.25 | |
17 | 521 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 37.58 | |
18 | 287 | Oxenbøll Alexander | 2006 | VATCPH-STT | 0669AL | 25 m | 37.67 | |
19 | 175 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 38.51 | |
20 | 522 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 39.21 | |
21 | 523 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 40.56 | |
22 | 131 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 42.73 | |
23 | 217 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 43.51 | |
24 | 313 | Hjalholt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 43.66 | |
25 | 227 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 46.64 | |
26 | 309 | Hansen Jakob | 2009 | VATCPH-STT | 0987AE | 25 m | 47.64 | |
27 | 264 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 49.37 | |
28 | 216 | Hvilsom Eskild T. | 2009 | HELSINGØR | 0987AB | 25 m | 50.19 | |
29 | 311 | Hitlev Lukas | 2007 | VATCPH-STT | 0707AL | 25 m | 51.37 | |
30 | 310 | Niels Karl-Emil Klinggård | 2007 | VATCPH-STT | 0703AM | 25 m | 51.90 | |
31 | 312 | Oxenbøll Maximilian | 2010 | VATCPH-STT | 1087AB | 25 m | 51.90 | |
32 | 307 | Gregersen Asger | 2008 | VATCPH-STT | 0859AI | 25 m | 52.05 | |
33 | 267 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 52.66 | |
34 | 224 | Heinrichsen Theo | 2009 | HELSINGØR | 0947AB | 25 m | 52.96 | |
35 | 428 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 53.17 | |
36 | 269 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 53.80 | |
37 | 219 | Kanstrup-Clausen Julius | 2009 | HELSINGØR | 0901AD | 25 m | 54.28 | |
38 | 426 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 54.32 | |
39 | 308 | Usiewicz Filip | 2008 | VATCPH-STT | 0831AI | 25 m | 56.56 | |
40 | 222 | Poulsen Lauritz Klint | 2009 | HELSINGØR | 0919AE | 25 m | 56.90 | |
41 | 372 | Anker Christopher riis | 2009 | SHS-STEVNS | 0903BB | 25 m | 59.92 | |
42 | 375 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903AB | 25 m | 1:02.10 | |
43 | 515 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:24.05 | |
44 | 125 | Jensen Christian | 2009 | HOLBÆK | 0903AH | 25 m | 1:49.22 | |
45 | 276 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | ||
46 | 278 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GREVE | 0955BA | 25 m | ||
47 | 279 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | ||
48 | 280 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | ||
49 | 432 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | ||
50 | 433 | Schou Viktor Hammer | 2010 | TUNE | 1017AE | 25 m | ||
51 | 435 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | ||
52 | 436 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | ||
53 | 437 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | ||
54 | 438 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | ||
55 | 559 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865ab | 25 m | 44.86 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Barrett Karoline | 2002 | GREVE | 0286AA | 25 m | 28.24 | |
2 | 282 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 29.54 | |
3 | 122 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 29.80 | |
4 | 158 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 30.17 | |
5 | 1 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 30.40 | |
6 | 7 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | SOLRØD | 0338AQ | 25 m | 31.30 | |
7 | 465 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 31.89 | |
8 | 153 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 32.04 | |
9 | 458 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 25 m | 32.47 | |
10 | 80 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 33.46 | |
11 | 69 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 33.53 | |
12 | 355 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 33.89 | |
13 | 133 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 34.07 | |
14 | 3 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 34.61 | |
15 | 388 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 34.66 | |
16 | 78 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 34.71 | |
17 | 98 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 34.97 | |
18 | 507 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 35.38 | |
19 | 462 | Zastrojevic Maja | 2006 | VAT CPH-MK | 0646AE | 25 m | 35.49 | |
20 | 19 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 35.68 | |
21 | 190 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 35.90 | |
22 | 455 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 25 m | 36.21 | |
23 | 210 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 36.29 | |
24 | 351 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 36.49 | |
25 | 208 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 36.50 | |
26 | 453 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 25 m | 36.57 | |
27 | 284 | Hansen Isabell | 2007 | VATCPH-STT | 0754AS | 25 m | 36.83 | |
28 | 463 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 25 m | 36.84 | |
29 | 533 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 37.27 | |
30 | 383 | From Monique Bang | 2002 | SHS-STEVNS | 0224AB | 25 m | 37.33 | |
31 | 475 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 0754AQ | 25 m | 37.69 | |
32 | 300 | Møllgaard Olivia | 2008 | VATCPH-STT | 0874AL | 25 m | 37.84 | |
33 | 371 | Rasmussen Cecilie | 2005 | SHS-STEVNS | 0508AL | 25 m | 38.04 | |
34 | 295 | Rørbech Hannah | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 38.15 | |
35 | 128 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 38.40 | |
36 | 200 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 38.42 | |
37 | 20 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 39.78 | |
38 | 177 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 40.12 | |
39 | 286 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 41.72 | |
40 | 470 | Bjerre Caroline | 2007 | VAT CPH-MK | 0772AM | 25 m | 42.04 | |
41 | 482 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 0798AO | 25 m | 42.07 | |
42 | 297 | Bugge Nynne | 2008 | VATCPH-STT | 0832AF | 25 m | 42.17 | |
43 | 298 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 42.77 | |
44 | 474 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | VAT CPH-MK | 0758AO | 25 m | 42.95 | |
45 | 481 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 44.90 | |
46 | 226 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 45.98 | |
47 | 429 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 46.42 | |
48 | 319 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 46.67 | |
49 | 225 | Mortensen Thea T. | 2008 | HELSINGØR | 0804AM | 25 m | 47.42 | |
50 | 176 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 47.92 | |
51 | 314 | Larsen Ellen Bregnholt | 2008 | VATCPH-STT | 0884AL | 25 m | 48.02 | |
52 | 293 | Jakobsen Maria Agnes | 2007 | VATCPH-STT | 0716AS | 25 m | 48.31 | |
53 | 218 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 25 m | 50.70 | |
54 | 221 | Jacobsen Karoline Toft | 2009 | HELSINGØR | 0946AF | 25 m | 53.03 | |
55 | 270 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 53.57 | |
56 | 525 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 53.80 | |
57 | 430 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 54.26 | |
58 | 215 | Pedersen Emma Søgaard | 2010 | HELSINGØR | 1096AC | 25 m | 54.54 | |
59 | 214 | Borg Andrea | 2008 | HELSINGØR | 0804AD | 25 m | 56.12 | |
60 | 315 | Kamper Maja F. E. | 2008 | VATCPH-STT | 0872AR | 25 m | 56.23 | |
61 | 508 | Kruchow Freja | 2008 | GREVE | 0888AN | 25 m | 56.65 | |
62 | 271 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 58.43 | |
63 | 384 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 58.47 | |
64 | 558 | Gaudesen Sara | 2010 | HELSINGØR | 1016AD | 25 m | 59.18 | |
65 | 150 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032AG | 25 m | 59.20 | |
66 | 549 | Borg Mathilde Løk | 2010 | HELSINGØR | 1034AB | 25 m | 1:03.32 | |
67 | 220 | Gudme Karla Korsgaard | 2009 | HELSINGØR | 0988AG | 25 m | 1:04.54 | |
68 | 148 | Olsen Emma Due | 2011 | HOLBÆK | 1182AB | 25 m | 1:10.85 | |
69 | 111 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | ||
70 | 213 | Voss Amelie | 2008 | HELSINGØR | 0854AO | 25 m | ||
71 | 223 | Berthelsen Lin | 2010 | HELSINGØR | 1076AG | 25 m | ||
72 | 275 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | ||
73 | 277 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | ||
74 | 281 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | ||
75 | 391 | Warberg Sahra | 2008 | SHS-STEVNS | 0850AT | 25 m | ||
76 | 434 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | ||
77 | 439 | Hansen Maia | 2010 | TUNE | 1098AG | 25 m | ||
78 | 548 | Nielsen Fride | 2009 | HELSINGØR | 0918BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 234 | Helsingør 1 | 2001 | HELSINGØR | 25 m | 1:39.81 | ||
2 | 490 | Vat Cph Herrer 1 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 1:40.03 | ||
3 | 26 | Sunswim D1 | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:42.44 | ||
4 | 501 | Gti 1 Drenge | 2001 | GTI | 25 m | 1:42.65 | ||
5 | 495 | Vat Cph Herrer 2 | 2000 | VAT CPH | 25 m | 1:42.96 | ||
6 | 236 | Helsingør 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:45.83 | ||
7 | 400 | Shs-Stevns Drenge 2 | 1996 | SHS-STEVNS | 25 m | 1:49.71 | ||
8 | 327 | Stt-Starstruck | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 1:50.29 | ||
9 | 483 | Gti 2 Drenge | 2005 | GTI | 25 m | 1:51.51 | ||
10 | 365 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:52.91 | ||
11 | 531 | Tsunami | 2006 | VI39 | 25 m | 1:53.46 | ||
12 | 238 | Helsingør 3 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 1:56.68 | ||
13 | 505 | Power Puff Drengene 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:00.00 | ||
14 | 496 | Vat Cph Drenge 1 | 2006 | VAT CPH | 25 m | 2:02.03 | ||
15 | 65 | Lyngby Boy Racers | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:03.37 | ||
16 | 366 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:04.13 | ||
17 | 228 | Helsingør 4 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:04.91 | ||
18 | 485 | Gti Drengerøve 1 | 2006 | GTI | 25 m | 2:08.98 | ||
19 | 506 | Power Puff Drengene 2 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:16.00 | ||
20 | 66 | Lyngby Boy Racers 2 | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:22.09 | ||
21 | 488 | Gti Drengerøve 2 | 2007 | GTI | 25 m | 2:27.65 | ||
22 | 399 | Shs-Stevns Drenge 1 | 2007 | SHS-STEVNS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 489 | Vat Cph Damer 1 | 1999 | VAT CPH | 25 m | 1:47.80 | ||
2 | 500 | Gti 1 Piger | 2002 | GTI | 25 m | 1:48.82 | ||
3 | 230 | Helsingør 1 | 2000 | HELSINGØR | 25 m | 1:50.22 | ||
4 | 231 | Helsingør 2 | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 1:53.66 | ||
5 | 491 | Vat Cph Damer 2 | 2003 | VAT CPH | 25 m | 1:54.23 | ||
6 | 232 | Helsingør 3 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 1:55.99 | ||
7 | 492 | Vat Cph Damer 3 | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:58.41 | ||
8 | 24 | Sunswim P1 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:59.87 | ||
9 | 364 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 1:59.94 | ||
10 | 402 | Stevns-Stevns Piger 2 | 1996 | SHS-STEVNS | 25 m | 1:59.95 | ||
11 | 363 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:01.94 | ||
12 | 484 | Gti 2 Piger | 2006 | GTI | 25 m | 2:03.01 | ||
13 | 25 | Sunswim P2 | 2001 | SOLRØD | 25 m | 2:03.33 | ||
14 | 502 | Power Puff Pigerne 1 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:03.50 | ||
15 | 63 | Lyngby Girl Racers | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:04.39 | ||
16 | 493 | Vat Cph Piger 1 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:05.78 | ||
17 | 530 | Team Diva | 2006 | VI39 | 25 m | 2:06.28 | ||
18 | 228 | Helsingør 4 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.93 | ||
19 | 503 | Power Puff Pigerne 2 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:12.50 | ||
20 | 64 | Lyngby Girl Racers 2 | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:13.75 | ||
21 | 494 | Vat Cph Piger 2 | 2007 | VAT CPH | 25 m | 2:14.53 | ||
22 | 328 | Stt-Power | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:19.50 | ||
23 | 487 | Totally Spies Girls | 2009 | GTI | 25 m | 2:24.27 | ||
24 | 504 | Power Puff Pigerne 3 | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:26.00 | ||
25 | 486 | Crasy Girls | 2008 | GTI | 25 m | 2:36.22 | ||
26 | 401 | Stevns-Stevns Piger 1 | 2007 | SHS-STEVNS | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:48 |