Program för Scandic Swim 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Solbergabadet |
Arrangör: |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jun 2019 till den 16 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Bröstsim Damer B
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Meja Lundin |
2005 |
WISBY SS |
1:56.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Selma Sjögren |
2004 |
MOTALA SS |
1:42.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Alicia Andersson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:50.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
5 |
|
Hanna Mikulska |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:58.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Bröstsim Damer B |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
1 |
|
Jenny Yelda Bibo |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:39.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
2 |
|
Wilma Landegren |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:34.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Ella Sörensen |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:32.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
4 |
|
Oliwia Lange |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:32.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
DANDERYD |
1:34.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Bröstsim Damer B |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
1 |
|
Klara Haraldsson |
2005 |
MOTALA SS |
1:31.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Irma Ehrengren |
2005 |
DANDERYD |
1:30.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
3 |
|
Mia Samuelsson |
2005 |
WISBY SS |
1:28.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
4 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
1:29.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
1:31.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 31, 100m Bröstsim Damer B |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Nella Silfwergård |
2004 |
WISBY SS |
1:27.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
1:26.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Olivia Bäckström |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:13.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Emilia Tshibanda |
2004 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Ella Ekepil |
2005 |
WISBY SS |
1:26.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-16 09:05:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Wisby Simsällskap |
|
|
|
|