Ohjelma Scandic Swim 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Solbergabadet |
Arrangör: |
Wisby Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jun 2019 till den 16 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C
|
Final 1 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
2 |
|
Lykke Hammander |
2007 |
WISBY SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
3 |
|
Johanna Larsson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Tyra Skånsjö |
2006 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 2 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
2 |
|
Lovisa Eriksson |
2007 |
GUSTAVSBER |
1:59.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
3 |
|
Linnea Alvin |
2006 |
SK ENA |
1:41.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Carolina Sönner |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:47.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
Isabelle Sandström |
2007 |
GUSTAVSBER |
2:04.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 3 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
1 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:40.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:39.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
3 |
|
Maja Engman |
2006 |
WISBY SS |
1:37.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
4 |
|
Kristina Lind |
2007 |
SK ENA |
1:38.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
5 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
SK ENA |
1:40.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 4 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Beata Naumburg |
2006 |
DANDERYD |
1:36.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Tindra Bärgård |
2006 |
SK ENA |
1:33.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
3 |
|
Anna Söderqvist |
2006 |
MOTALA SS |
1:32.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Agnes Arver |
2006 |
DANDERYD |
1:32.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
5 |
|
Eleonore Stellansdotter |
2007 |
STRÄNGNÄS |
1:36.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 5 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
My Wiker |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:29.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Linnéa Ågren Lundman |
2006 |
DANDERYD |
1:28.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Hanna Wickström |
2007 |
DANDERYD |
1:27.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:28.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Hanna Bolinder |
2006 |
DANDERYD |
1:29.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 6 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Julia Anttila |
2006 |
DANDERYD |
1:27.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:25.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
3 |
|
Mikaela Erneholm |
2006 |
DANDERYD |
1:25.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:25.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
1:26.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 7 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
1 |
|
Beatrice Olsson |
2006 |
WISBY SS |
1:24.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Hanna Manninen |
2006 |
MOTALA SS |
1:23.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
|
Alva Engqvist |
2007 |
WISBY SS |
1:22.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
4 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:24.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 42, 100m Ryggsim Damer C |
Final 8 (8) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
1 |
|
Emma Persson |
2006 |
WISBY SS |
1:22.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Elina Tshibanda |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:17.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
3 |
|
Ella Adman |
2006 |
WISBY SS |
1:14.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
1:16.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
DANDERYD |
1:18.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-16 09:05:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Wisby Simsällskap |
|
|
|
|