Program for Copenhagen Kidz Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 107, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 50 m | 1:33.00 | |
2 | 230 | Traberg Aimée Overby | 2009 | HOVEDSTAD | 0962AB | 50 m | 1:33.39 | |
3 | 236 | Riis Christiane Dreyer | 2009 | HOVEDSTAD | 0902AB | 50 m | 1:36.01 | |
4 | 239 | Christensen Josephine S. | 2009 | HOVEDSTAD | 0932AB | 50 m | 1:36.87 | |
5 | 150 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 50 m | 1:37.65 | |
6 | 247 | Lukowski Asta | 2010 | HOVEDSTAD | 1034AA | 50 m | 1:39.68 | |
7 | 232 | Dyndgaard Alice Zsigri | 2009 | HOVEDSTAD | 0922AB | 50 m | 1:40.16 | |
8 | 233 | Lage Andrea | 2009 | HOVEDSTAD | 0934AB | 50 m | 1:41.25 | |
9 | 153 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 50 m | 1:41.46 | |
10 | 170 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 50 m | 1:42.30 | |
11 | 256 | Bihlet Marie Ditlev | 2010 | HOVEDSTAD | 1064AA | 50 m | 1:42.84 | |
12 | 238 | Cliff Esther Lærke Lund | 2009 | HOVEDSTAD | 0912AB | 50 m | 1:43.58 | |
13 | 158 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 50 m | 1:44.41 | |
14 | 251 | Thastum Elisabeth | 2010 | HOVEDSTAD | 1084AA | 50 m | 1:47.51 | |
15 | 241 | Bløcher Luna Blanka A. | 2009 | HOVEDSTAD | 0992AB | 50 m | 1:47.66 | |
16 | 253 | Hansen Ida | 2010 | HOVEDSTAD | 1096AA | 50 m | 1:50.60 | |
17 | 250 | Rosenmejer Caroline Marie | 2010 | HOVEDSTAD | 1056AA | 50 m | 1:50.99 | |
18 | 244 | Tischer Andrea Glasius | 2010 | HOVEDSTAD | 1074AB | 50 m | 1:55.86 | |
19 | 306 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 2:01.96 | |
20 | 311 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 50 m | 2:04.48 | |
21 | 149 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 50 m | 2:05.83 | |
22 | 254 | Lundsgaard Leonora Sarauw | 2010 | HOVEDSTAD | 1046AA | 50 m | 2:09.87 | |
23 | 257 | Høgh Saga | 2010 | HOVEDSTAD | 1054AA | 50 m | 2:10.24 | |
24 | 309 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 50 m | 2:11.99 | |
25 | 313 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 50 m | 2:15.86 | |
26 | 305 | Christensen Frida Aagaard | 2010 | GLADSAXE | 1078AA | 50 m | 2:29.99 | |
27 | 316 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 50 m | 2:38.23 | |
28 | 182 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 50 m | ||
29 | 187 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | ||
30 | 188 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 50 m | ||
31 | 300 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 50 m | ||
32 | 304 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 23 juni 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:27 |