Startliste for Copenhagen Kidz Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Copenhagen Kidz Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
13:54 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
336 |
2 |
Thilde Jølver Rasmussen |
2008 |
0878AH |
KVIK |
|
50m |
52.98 |
335 |
3 |
Ida Fam |
2008 |
0802AD |
KVIK |
|
50m |
50.73 |
329 |
4 |
Ingrid Stokholm Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
50m |
52.46 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Freja Itenov |
2008 |
0808AK |
LYNGBY |
|
50m |
48.99 |
330 |
2 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
50m |
46.60 |
334 |
3 |
Adia Brekling |
2008 |
0802AI |
KVIK |
|
50m |
45.21 |
140 |
4 |
Alma Hartmann Jensen |
2007 |
0744AT |
LYNGBY |
|
50m |
45.68 |
337 |
5 |
Vigga Skou |
2008 |
0812AF |
KVIK |
|
50m |
47.51 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
173 |
1 |
Wilma Adelhardt Madsen |
2008 |
0886AB |
LYNGBY |
|
50m |
43.25 |
166 |
2 |
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
0896AK |
LYNGBY |
|
50m |
42.20 |
333 |
3 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
50m |
40.92 |
332 |
4 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
50m |
42.04 |
270 |
5 |
Augusta Blom |
2008 |
0842AE |
GLADSAXE |
|
50m |
43.02 |
328 |
6 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
0756AN |
KVIK |
|
50m |
43.61 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2008-2008) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
174 |
1 |
Wilma Berg |
2008 |
0868AD |
LYNGBY |
|
50m |
37.84 |
281 |
2 |
Petrea Asferg Larsson |
2008 |
0862AD |
GLADSAXE |
|
50m |
37.32 |
221 |
3 |
Ella Stensgaard |
2008 |
0816AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
34.97 |
275 |
4 |
Laura Klug Christensen |
2008 |
0836AN |
GLADSAXE |
|
50m |
36.13 |
229 |
5 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
0874AE |
HOVEDSTAD |
|
50m |
37.52 |
165 |
6 |
Ida Mathiesen |
2008 |
0876AK |
LYNGBY |
|
50m |
40.28 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2007-2007) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Laura Kaysfeld |
2007 |
0798AN |
GLADSAXE |
|
50m |
39.27 |
142 |
2 |
Rebecca Bell |
2007 |
0774AF |
LYNGBY |
|
50m |
35.63 |
204 |
3 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
50m |
33.15 |
286 |
4 |
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
0768AE |
GLADSAXE |
|
50m |
35.35 |
205 |
5 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
35.95 |
331 |
6 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
50m |
39.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
30 juni 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
13:54 |
|