Startliste for Grand Prix Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
8_S
Kapping 8, 100m Firvald Menn |
|
Føroyskt met (senior): Magnus Jákupsson (1994) 54.12 2012-07-07 |
Føroyskt met (junior): Magnus Jákupsson (1994) 54.12 2012-07-07 |
|
|
|
# |
Nr |
Heiti |
Føðiár |
Felag |
Lisensur |
Hylur |
Tilm.tíð |
Støða |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
33 |
Dam Johan N. |
2002 |
Havnar |
|
50 m |
1:00.56 |
|
2 |
23 |
Trygvason Rókur |
2000 |
Ægir |
|
50 m |
1:02.25 |
|
3 |
76 |
Toftum Róland |
1998 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:02.69 |
|
4 |
64 |
Bech Rói |
2001 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:03.73 |
|
5 |
36 |
Eidesgaard Bartal E. |
2003 |
Havnar |
|
50 m |
1:04.19 |
|
6 |
19 |
Sivertsen Martin V. |
2002 |
Ægir |
|
50 m |
1:05.21 |
|
7 |
15 |
Matras Natanael A. |
2002 |
Ægir |
|
50 m |
1:06.19 |
|
8 |
68 |
Debess Bartal |
2002 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:08.70 |
|
9 |
72 |
Jacobsen Rani |
2001 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:10.26 |
|
10 |
58 |
Schiller Jónas L. |
2003 |
Havnar |
|
50 m |
1:10.49 |
|
11 |
61 |
Thomassen Høgni Hoydal |
2002 |
Havnar |
|
50 m |
1:11.08 |
|
12 |
14 |
Matras Brandur A. |
2003 |
Ægir |
|
50 m |
1:11.74 |
|
13 |
70 |
Hjelm Hans Jacob |
2003 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:12.07 |
|
14 |
54 |
Nónklett Nóa |
2006 |
Havnar |
|
50 m |
1:24.49 |
|
15 |
67 |
Dahl Rúni |
2004 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:24.53 |
|
16 |
65 |
Bech Rúni |
2002 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:25.43 |
|
17 |
41 |
Erlendsson Jóhannis |
2003 |
Havnar |
|
50 m |
1:25.44 |
|
18 |
3 |
Askham Heini M. |
2006 |
Ægir |
|
50 m |
1:27.47 |
|
19 |
4 |
Brestisson Tórálvur S. |
2003 |
Ægir |
|
50 m |
1:28.81 |
|
20 |
1 |
Bergi Jónas Á |
2003 |
Ægir |
|
50 m |
1:28.88 |
|
21 |
30 |
Arge Niklas Jógvan |
2004 |
Havnar |
|
50 m |
1:31.32 |
|
22 |
53 |
Nielsen Símun G. |
2005 |
Havnar |
|
50 m |
1:31.33 |
|
23 |
69 |
Hansen Heini |
2003 |
SUÐUROYAR |
|
50 m |
1:39.25 |
|
24 |
47 |
Lindberg Silas Dam |
2008 |
Havnar |
|
50 m |
1:40.24 |
|
25 |
43 |
Gislason Dávid |
2005 |
Havnar |
|
50 m |
1:44.15 |
|
26 |
13 |
Lydersen Hanus |
2006 |
Ægir |
|
50 m |
|
|
27 |
24 |
Voropaev Denis |
2000 |
Ægir |
|
50 m |
|
|
28 |
25 |
Bessason Lukas |
2007 |
Flot |
|
50 m |
|
|
29 |
28 |
Jákupsstovu Jákup Í |
2004 |
Flot |
|
50 m |
|
|
30 |
31 |
Brisenfeldt Isak |
2006 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
31 |
32 |
Dahl Markus Bárðarson |
2005 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
32 |
39 |
Eliasen Áki |
2006 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
33 |
42 |
Erlingsson Erling |
2007 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
34 |
46 |
Lindberg Fríði Dam |
2003 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
35 |
51 |
Nattestad Niels T. |
1998 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
36 |
57 |
Samuelsen Villiam Marius |
2005 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
37 |
62 |
Thorkildshøj Pætur E. |
2007 |
Havnar |
|
50 m |
|
|
|
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
08 June 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
00:15 |
|