Startliste for Grand Prix Stevna
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Skipaðir riðlar Kapping 5
|
Stevnuheiti |
Grand Prix Stevna |
|
Prentdagur |
07 June 2019 |
|
|
Staður |
Vágur |
|
Prentað kl |
22:43 |
|
|
Fyrireikari |
Suðuroyar Svimjifelag |
|
|
|
|
|
Hylur |
50m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
08 June 2019 |
|
|
|
|
Kapping 5, 100m Bringusvimjing Kvinn |
Finalur (6) |
Føroyskt met (senior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 |
Føroyskt met (junior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 |
|
Riðil 1 (6) |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
8 |
1 |
Annelisa Joensen |
2003 |
|
Ægir |
|
50m |
|
9 |
2 |
Jonna Joensen |
2005 |
|
Ægir |
|
50m |
|
49 |
3 |
Sophilia Wraae Mukisa |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
|
29 |
4 |
Annelisa Joensen |
2003 |
|
REYSTI |
|
50m |
|
10 |
5 |
Signhild Joensen |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
|
5 |
6 |
Barbara Debes |
2000 |
|
Ægir |
|
50m |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
50 |
1 |
Bára D. Nattestad |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
2:00.28 |
35 |
2 |
Signa Vár Dávadóttir |
1998 |
|
Havnar |
|
50m |
1:47.11 |
6 |
3 |
Lea Osberg Højsted |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:45.93 |
22 |
4 |
Róa Trygvadóttir |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:46.83 |
2 |
5 |
Durita M. Askham |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:49.76 |
12 |
6 |
Lena R. Loburak |
2007 |
|
Ægir |
|
50m |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
59 |
1 |
Sólja Sigmundardóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:43.68 |
75 |
2 |
Bjørk L Sørensen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:40.37 |
55 |
3 |
Bjørg Ólavsdóttir |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:34.43 |
48 |
4 |
Miriam Mortensen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:36.16 |
52 |
5 |
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
|
Havnar |
|
50m |
1:42.85 |
16 |
6 |
Sandra Kristin Stampe Nic |
2008 |
|
Ægir |
|
50m |
1:45.16 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
56 |
1 |
Maria Suma Poulsen |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:33.82 |
7 |
2 |
Birna Isholm |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:32.85 |
37 |
3 |
Jóhanna H. Eidesgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:31.17 |
17 |
4 |
Bjørt A. Sigurðsson |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:32.16 |
40 |
5 |
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:33.13 |
44 |
6 |
Anna Højgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
50m |
1:34.10 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
34 |
1 |
Nancy N. Dam |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:29.18 |
66 |
2 |
Elin Christiansen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:27.71 |
77 |
3 |
Alisa Vestergård |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:25.82 |
73 |
4 |
Lea Midjord |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:27.09 |
60 |
5 |
Kristina Í Skála |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:29.07 |
20 |
6 |
Sofía Toftegaard |
2006 |
|
Ægir |
|
50m |
1:29.55 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
74 |
1 |
Petra A. Nielsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:25.30 |
38 |
2 |
Vár E. Eidesgaard |
2001 |
|
Havnar |
|
50m |
1:24.41 |
21 |
3 |
Rebekka Trygvadóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:17.56 |
18 |
4 |
Sólvá A. Sigurðsson |
2002 |
|
Ægir |
|
50m |
1:21.73 |
11 |
5 |
Malan Jóhansdóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
50m |
1:24.99 |
71 |
6 |
Lilja D Jacobsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
50m |
1:25.63 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
07 June 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
22:43 |
|