Program for Aldursbólkameistarastevnan 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Skipaðir riðlar Kapping 3
|
Stevnuheiti |
Aldursbólkameistarastevna 2019 |
|
Prentdagur |
16 May 2019 |
|
|
Staður |
Klaksvík |
|
Prentað kl |
15:20 |
|
|
Fyrireikari |
Svimjisamband Føroya |
|
|
|
|
|
Hylur |
25m |
|
|
|
|
|
1. stevnudagur |
17 May 2019 |
|
|
|
|
Kapping 3, 100m Bringusvimjing Kvinn |
Finalur (5) |
Føroyskt met (senior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:11.53 2015-05-15 |
Føroyskt met (junior): Ásbjørg Hjelm (1999) 1:11.53 2015-05-15 |
|
Riðil 1 (5) |
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
87 |
1 |
Miriam Mortensen |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
|
7 |
2 |
Sesilia Feilberg |
2003 |
|
Ægir |
|
25m |
|
48 |
3 |
Hildigunn Steimhólm |
2007 |
|
REYSTI |
|
25m |
1:48.14 |
11 |
4 |
Ragnhild Jacobsen |
2008 |
|
Ægir |
|
25m |
2:05.42 |
2 |
5 |
Durita M. Askham |
2008 |
|
Ægir |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
18 |
1 |
Sandra Kristin Stampe Niclasen |
2008 |
|
Ægir |
|
25m |
1:43.66 |
24 |
2 |
Róa Trygvadóttir |
2008 |
|
Ægir |
|
25m |
1:42.47 |
92 |
3 |
Oddvá Sedea D. Nattestad |
2006 |
|
Havnar |
|
25m |
1:41.05 |
99 |
4 |
Sólja Sigmundardóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
25m |
1:41.82 |
9 |
5 |
Lea Osberg Højsted |
2008 |
|
Ægir |
|
25m |
1:43.38 |
57 |
6 |
Rebekka Róðinsdóttir |
2007 |
|
Fuglafjar |
|
25m |
1:44.89 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
74 |
1 |
Elisabeth Erlendsdóttir |
2005 |
|
Havnar |
|
50m |
1:33.13 |
10 |
2 |
Birna Isholm |
2006 |
|
Ægir |
|
25m |
1:31.05 |
70 |
3 |
Jóhanna H. Eidesgaard |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
1:28.50 |
14 |
4 |
Malan Jóhansdóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
25m |
1:29.89 |
96 |
5 |
Maria Suma Poulsen |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
1:32.02 |
61 |
6 |
Birita Vesturtún |
2007 |
|
Fuglafjar |
|
25m |
1:35.55 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
22 |
1 |
Sofía Toftegaard |
2006 |
|
Ægir |
|
25m |
1:27.19 |
121 |
2 |
Elin Christiansen |
2004 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:26.14 |
128 |
3 |
Lilja D Jacobsen |
2003 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:23.35 |
100 |
4 |
Kristina Í Skála |
2005 |
|
Havnar |
|
25m |
1:25.04 |
66 |
5 |
Nancy N. Dam |
2005 |
|
Havnar |
|
25m |
1:26.22 |
95 |
6 |
Bjørg Ólavsdóttir |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
1:28.18 |
Nr |
Geil |
Heiti |
Føðiár |
Lisensur |
Felag |
FAR |
Hylur |
Tíð |
|
68 |
1 |
Ronja Ró Í Dímun |
2004 |
|
Havnar |
|
25m |
1:21.93 |
19 |
2 |
Sólvá A. Sigurðsson |
2002 |
|
Ægir |
|
25m |
1:16.25 |
23 |
3 |
Rebekka Trygvadóttir |
2004 |
|
Ægir |
|
25m |
1:14.42 |
86 |
4 |
Eyðrið Mortensen |
2003 |
|
Havnar |
|
25m |
1:15.97 |
71 |
5 |
Vár E. Eidesgaard |
2001 |
|
Havnar |
|
25m |
1:20.21 |
131 |
6 |
Lea Midjord |
2002 |
|
SUÐUROYAR |
|
25m |
1:22.96 |
Stovnað í WinGrodan 1.26.08 |
Prentdagur |
16 May 2019 |
Lisensin eigur: Svimjisamband Foroya |
Prentað kl |
15:20 |
|