Ohjelma Gentofte Sommerstævne på langbane
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 14
|
Stævne navn |
Sommerstævne |
|
Udskriftsdato |
22 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
21 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
Finaler (8) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
1 |
Jakob Hansen |
2009 |
0987AE |
STT |
|
50m |
|
213 |
2 |
William Diness Vindeløv |
2007 |
0799AG |
GENTOFTE |
|
50m |
|
239 |
3 |
Lukas Hitlev |
2007 |
0707AL |
STT |
|
50m |
|
242 |
4 |
Toke Hjalholt |
2007 |
0743AF |
STT |
|
50m |
|
153 |
5 |
Linus Norby Larsson |
2006 |
0603AM |
HERLEV |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
236 |
1 |
Filip Usiewicz |
2008 |
0831AI |
STT |
|
50m |
|
233 |
2 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
STT |
|
50m |
2:12.61 |
146 |
3 |
Aksel Kirkelund |
2007 |
0787AL |
HERLEV |
|
50m |
1:48.73 |
248 |
4 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
STT |
|
50m |
1:49.20 |
143 |
5 |
Nicolaj Cortsen |
2007 |
0735AL |
HERLEV |
|
50m |
|
238 |
6 |
Karl-Emil Klinggård Niels |
2007 |
0703AM |
STT |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
121 |
1 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:48.15 |
227 |
2 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
STT |
|
50m |
1:37.73 |
203 |
3 |
August Bülow Sandersen |
2007 |
0761AG |
GENTOFTE |
|
50m |
1:35.95 |
157 |
4 |
Viktor Nymark Føge |
2008 |
0887AD |
HERLEV |
|
50m |
1:37.04 |
261 |
5 |
Emil Mandsberg |
2008 |
0885AD |
VI39 |
|
50m |
1:38.55 |
179 |
6 |
August Due |
2007 |
0701AG |
GENTOFTE |
|
50m |
1:48.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
192 |
1 |
Lucas Misander |
2007 |
0719AF |
GENTOFTE |
|
50m |
1:23.91 |
224 |
2 |
Emil Olsen |
2006 |
0689AD |
STT |
|
50m |
1:21.64 |
263 |
3 |
Frederik Vestergaard |
2006 |
0675AK |
VI39 |
|
50m |
1:19.25 |
184 |
4 |
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
GENTOFTE |
|
50m |
1:19.65 |
78 |
5 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
50m |
1:23.72 |
156 |
6 |
Victor Rønne |
2007 |
0789AD |
HERLEV |
|
50m |
1:33.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
232 |
1 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
STT |
|
50m |
1:18.04 |
125 |
2 |
Mathias Toft Cortsen |
2005 |
0585AI |
HERLEV |
|
50m |
1:17.28 |
167 |
3 |
Mads Frederik Eilersen |
2001 |
0149AS |
GENTOFTE |
|
50m |
1:15.99 |
249 |
4 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
0361AT |
STT |
|
50m |
1:16.98 |
256 |
5 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
STT |
|
50m |
1:17.33 |
128 |
6 |
Sofus Norby Larsson |
2004 |
0431AR |
HERLEV |
|
50m |
1:18.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
230 |
1 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
STT |
|
50m |
1:15.21 |
76 |
2 |
Emil Isaksen |
2005 |
0573AI |
ROSKILDE |
|
50m |
1:13.75 |
43 |
3 |
Noah Anker-Møller |
2006 |
0605AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:13.10 |
251 |
4 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
STT |
|
50m |
1:13.68 |
186 |
5 |
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
0633AK |
GENTOFTE |
|
50m |
1:14.95 |
189 |
6 |
Maximillian Udar |
2006 |
0681AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
1:15.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
110 |
1 |
Marius Kjær Hoelgaard |
2004 |
0445AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:10.43 |
170 |
2 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
50m |
1:09.62 |
95 |
3 |
Viktor Bernstein |
2006 |
0639AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:09.15 |
2 |
4 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
JYLLINGE |
|
50m |
1:09.24 |
134 |
5 |
Elias Elmedyb |
2006 |
0601AC |
HERLEV |
|
50m |
1:10.22 |
191 |
6 |
Frederik Aarup-Andersen |
2006 |
0649AE |
GENTOFTE |
|
50m |
1:11.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
258 |
1 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
50m |
1:07.97 |
11 |
2 |
Nicolai Therkelsen |
2003 |
0337AG |
LAKSEN |
|
50m |
1:02.55 |
6 |
3 |
Frederik Bojesen |
2002 |
0281AB |
JYLLINGE |
|
50m |
58.44 |
64 |
4 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
50m |
1:00.98 |
73 |
5 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
50m |
1:07.51 |
5 |
6 |
Victor Toftehøj |
2003 |
0309AG |
JYLLINGE |
|
50m |
1:08.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 juni 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:10 |
|