Startliste for Danbolig SunSwim 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
# | Løb | Runde | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m Rygsvømning Damer | Direkte finale | Opperfelt Ejendomme ApS | Deltagerliste | Startliste |
2 | 50m Rygsvømning Herrer | Direkte finale | Opperfelt Ejendomme ApS | Deltagerliste | Startliste |
3 | 200m Brystsvømning Damer | Direkte finale | Solrød Centerforening | Deltagerliste | Startliste |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | Direkte finale | Solrød Centerforening | Deltagerliste | Startliste |
5 | 25m Frisvømning Damer | Direkte finale | Opperfelt Ejendomme ApS | Deltagerliste | Startliste |
6 | 25m Frisvømning Herrer | Direkte finale | Opperfelt Ejendomme ApS | Deltagerliste | Startliste |
7 | 100m Medley Damer | Direkte finale | Via Biler | Deltagerliste | Startliste |
8 | 100m Medley Herrer | Direkte finale | Via Biler | Deltagerliste | Startliste |
9 | 200m Rygsvømning Damer | Direkte finale | Karlslunde Bryglaug | Deltagerliste | Startliste |
10 | 200m Rygsvømning Herrer | Direkte finale | Karlslunde Bryglaug | Deltagerliste | Startliste |
11 | 25m Rygsvømning Damer | Direkte finale | Opperfelt Ejendomme ApS | Deltagerliste | Startliste |
12 | 25m Rygsvømning Herrer | Direkte finale | Opperfelt Ejendomme ApS | Deltagerliste | Startliste |
13 | 50m Brystsvømning Damer | Direkte finale | Chimpum | Deltagerliste | Startliste |
14 | 50m Brystsvømning Herrer | Direkte finale | Chimpum | Deltagerliste | Startliste |
15 | 50m Frisvømning Damer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
16 | 50m Frisvømning Herrer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
17 | 4X50m Frisvømning Damer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
18 | 4X50m Frisvømning Herrer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
19 | 100m Frisvømning Damer | Direkte finale | A2 Auto Karlslunde | Deltagerliste | Startliste |
20 | 100m Frisvømning Herrer | Direkte finale | A2 Auto Karlslunde | Deltagerliste | Startliste |
21 | 50m Butterfly Damer | Direkte finale | ICV-ADD Travel | Deltagerliste | Startliste |
22 | 50m Butterfly Herrer | Direkte finale | ICV-ADD Travel | Deltagerliste | Startliste |
23 | 100m Butterfly Damer | Direkte finale | Smeralda Karlslunde | Deltagerliste | Startliste |
24 | 100m Butterfly Herrer | Direkte finale | Smeralda Karlslunde | Deltagerliste | Startliste |
25 | 100m Brystsvømning Damer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
26 | 100m Brystsvømning Herrer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
27 | 200m Butterfly Damer | Direkte finale | A-Fys | Deltagerliste | Startliste |
28 | 200m Butterfly Herrer | Direkte finale | A-Fys | Deltagerliste | Startliste |
29 | 100m Rygsvømning Damer | Direkte finale | Tvis Køkkener | Deltagerliste | Startliste |
30 | 100m Rygsvømning Herrer | Direkte finale | Tvis Køkkener | Deltagerliste | Startliste |
31 | 4X50m Medley Damer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
32 | 4X50m Medley Herrer | Direkte finale | Audi Amager | Deltagerliste | Startliste |
33 | 200m Medley Damer | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
34 | 200m Medley Herrer | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
35 | 100m Butterfly Damer | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste |