Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantaiaamu
Lähtölista Laji 14
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:50 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 14, 200m Sekauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Arttu Anttonen |
2004 |
04B210 |
JUK |
|
50m |
3:21.73 |
3:21.73 |
4 |
Jesse Virkkala |
2004 |
04A566 |
RiUS |
|
25m |
3:06.58 |
3:11.58 |
5 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
04B047 |
SiWa |
|
50m |
3:15.11 |
3:15.11 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Daniel Kabonen |
2004 |
04A076 |
SiWa |
|
50m |
3:05.79 |
3:05.79 |
2 |
Egor Malyshkov |
2003 |
03B300 |
SalU |
|
25m |
2:53.76 |
2:58.76 |
3 |
Joona Lehtonen |
2003 |
03A634 |
Vanders |
|
50m |
2:55.64 |
2:55.64 |
4 |
Aaro Tenhu |
2004 |
04B217 |
La-Ka |
|
50m |
2:49.22 |
2:49.22 |
5 |
Jan Byskov |
2004 |
04A474 |
NU |
|
25m |
2:45.83 |
2:50.83 |
6 |
Joona Saarnio |
2004 |
04A671 |
JUK |
|
25m |
2:51.48 |
2:56.48 |
7 |
Aapo Rasinmäki |
2003 |
03A916 |
RiUS |
|
25m |
2:56.08 |
3:01.08 |
8 |
Aki Eetu Petteri Raitala |
2004 |
04A868 |
RiUS |
|
25m |
3:05.37 |
3:10.37 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matteus Einiö |
2004 |
04A376 |
Gladius |
|
50m |
2:44.97 |
2:44.97 |
2 |
Eetu Einto |
2001 |
01A927 |
Vanders |
|
25m |
2:33.52 |
2:38.52 |
3 |
Oskari Repo |
2003 |
03A824 |
Cetus |
|
50m |
2:34.17 |
2:34.17 |
4 |
Aapo Koskinen |
2004 |
04A115 |
LaUS |
|
25m |
2:27.24 |
2:32.24 |
5 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
HSS |
|
25m |
2:27.80 |
2:32.80 |
6 |
Julius Airas |
2003 |
03A835 |
LaUS |
|
50m |
2:34.68 |
2:34.68 |
7 |
Aku Hyrsylä |
2003 |
03A838 |
SalU |
|
50m |
2:39.26 |
2:39.26 |
8 |
Lauri Pyykkö |
2004 |
04A909 |
ORCA |
|
25m |
2:43.60 |
2:48.60 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veerti Juurakko |
2004 |
04A476 |
Cetus |
|
25m |
2:25.27 |
2:30.27 |
2 |
Alexander Malyshkov |
2004 |
04B259 |
SalU |
|
25m |
2:25.05 |
2:30.05 |
3 |
Teemu Annala |
2001 |
01A514 |
Cetus |
|
25m |
2:23.93 |
2:28.93 |
4 |
Otto Sormunen |
2002 |
02A168 |
Cetus |
|
25m |
2:21.09 |
2:26.09 |
5 |
Matias Rasinmäki |
2003 |
03A961 |
Cetus |
|
25m |
2:23.63 |
2:28.63 |
6 |
Joona Ruuskanen |
2000 |
00A503 |
Cetus |
|
25m |
2:24.27 |
2:29.27 |
7 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
25m |
2:25.25 |
2:30.25 |
8 |
Juho Marjala |
2003 |
03A275 |
SiWa |
|
25m |
2:26.03 |
2:31.03 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
50m |
2:18.86 |
2:18.86 |
2 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:17.49 |
2:17.49 |
3 |
Mihail Khanoukaev |
2002 |
02A241 |
Cetus |
|
25m |
2:10.01 |
2:15.01 |
4 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
50m |
2:12.67 |
2:12.67 |
5 |
Oscar Skjäl |
2002 |
02A684 |
Cetus |
|
25m |
2:09.80 |
2:14.80 |
6 |
Luukas Vainio |
2003 |
03A099 |
Cetus |
|
25m |
2:10.87 |
2:15.87 |
7 |
Eetu Alitalo |
1999 |
99A732 |
Cetus |
|
50m |
2:17.52 |
2:17.52 |
8 |
Leo Mikkonen |
2002 |
02A233 |
Cetus |
|
25m |
2:15.48 |
2:20.48 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:50 |
|