Startliste for Distriktstandvården Neptuniaden 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Distriktstandvården Neptuniaden 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 11 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
50m Bröstsim FL AB |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
SWEBAR |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
1344 |
|
Emelie Fast |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AR4204 |
50m |
32.09 |
|
|
|
|
|
2 |
1326 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
50m |
33.22 |
EFT |
|
3 |
1312 |
|
Emilia Liven |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A205 |
50m |
33.49 |
|
|
|
|
|
4 |
725 |
|
Tone Sandsjö |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AF5403 |
50m |
33.62 |
|
|
|
|
|
5 |
1051 |
|
Caroline Speiner |
Södertörns Simsällskap |
1994 |
AZ0294 |
50m |
33.92 |
|
|
|
|
|
6 |
1224 |
|
Malin Eklund |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AL9201 |
50m |
34.06 |
|
|
|
|
|
7 |
983 |
|
Agnes Fährlin |
Spårvägen Simförening |
1998 |
AR1498 |
50m |
34.21 |
|
|
|
|
|
8 |
1194 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
50m |
34.55 |
|
|
|
|
|
9 |
673 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
50m |
34.89 |
|
|
|
|
|
10 |
1077 |
|
Saliha Colic |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AX8803 |
50m |
35.01 |
|
|
|
|
|
11 |
1193 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
50m |
35.21 |
|
|
|
|
|
12 |
734 |
|
Moa Arvehed |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AT7803 |
50m |
35.24 |
|
|
|
|
|
13 |
1192 |
|
Smilla Hedlund |
Täby Sim |
2001 |
BH5801 |
50m |
35.28 |
|
|
|
|
|
14 |
748 |
|
Amanda Andersson |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS6603 |
50m |
35.41 |
|
|
|
|
|
15 |
965 |
|
Tora Hansson |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AW6802 |
50m |
35.83 |
|
|
|
|
|
16 |
793 |
|
Isabelle Brodd |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU4803 |
50m |
35.88 |
|
|
|
|
|
17 |
1162 |
|
Emma Parsons |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
BF8802 |
50m |
36.14 |
|
|
|
|
|
18 |
1232 |
|
Filippa Berndtson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
1997 |
BD4297 |
50m |
36.18 |
|
|
|
|
|
19 |
788 |
|
Alva Hagström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU1203 |
50m |
36.53 |
|
|
|
|
|
20 |
1311 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
37.08 |
|
|
|
|
|
21 |
1156 |
|
Sofia Björkman |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AL8802 |
50m |
37.12 |
|
|
|
|
|
22 |
727 |
|
Rebecca Policastro |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AI2403 |
50m |
37.49 |
|
|
|
|
|
23 |
1142 |
|
Cornelia Ericsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AT0603 |
50m |
38.75 |
|
|
|
|
|
24 |
1249 |
|
Sofia Voigt |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
BF0803 |
50m |
39.09 |
|
|
|
|
|
25 |
662 |
|
Tova Lindbom |
Danderyds Simförening |
2002 |
BV8802 |
50m |
39.38 |
|
|
|
|
|
26 |
757 |
|
Beata Liljeberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BV1803 |
50m |
41.05 |
|
|
|
|
|
27 |
1247 |
|
Rebecka Ishaq |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AY8403 |
50m |
41.51 |
|
|
|
|
|
28 |
881 |
|
Alexandra Berggren |
Simklubben Neptun |
2002 |
BY5402 |
50m |
46.97 |
|
|
|
|
|
29 |
1296 |
|
Alida Öhberg |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A627 |
50m |
47.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-12 15:19:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|