Program för DM-JDM (50m) 2019 Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DM-JDM (50m) 2019 Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 jun 2019 till den 2 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
400m Medley Herrar Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR MSSF |
4:25.41 |
|
Linus Kanth |
1991 |
Västerås SS |
|
Sundsvall |
|
2015-07-02 |
|
|
JDR MSSF |
4:27.67 |
|
Linus Kanth |
1991 |
Västerås SS |
|
Halmstad |
|
2011-07-03 |
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
137 |
|
Mikael Söderberg |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AA9303 |
50m |
4:46.50 |
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Edwin Nystrand |
Sala Simsällskap |
2002 |
AE8902 |
50m |
4:46.54 |
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Igor Blagojevic |
Karlskoga Simförening |
2000 |
AG5700 |
50m |
4:55.45 |
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Max Fahlén |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AM1101 |
50m |
4:59.50 |
|
|
|
|
|
5 |
151 |
|
Adi Ramovic |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AG9304 |
50m |
5:02.18 |
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Jakob Källquist |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AC0901 |
50m |
5:03.09 |
|
|
|
|
|
7 |
61 |
|
Adam Carlsson |
Gävle Simsällskap |
2001 |
AK1901 |
50m |
5:07.10 |
|
|
|
|
|
8 |
213 |
|
Anton Wallin |
Örebro Simallians |
2000 |
AM7700 |
50m |
5:13.15 |
|
|
|
|
|
9 |
183 |
|
Gustaf Walldén |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AE8503 |
50m |
5:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Olle Nilsson |
Sala Simsällskap |
2004 |
AL3104 |
50m |
5:18.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
63 |
|
Albin Östlund |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AC1304 |
50m |
5:19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
50m |
5:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
159 |
|
Danny Simaleza |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AE4905 |
50m |
5:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Marcus Bülund |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AE4304 |
50m |
5:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Gabriel Hökemyr |
Karlskoga Simförening |
2002 |
AV0502 |
50m |
5:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
143 |
|
Oskar Andersson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG6503 |
50m |
5:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
158 |
|
Lukas Höglund |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK0904 |
50m |
5:33.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
153 |
|
Rasmus Loklint |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AD2105 |
50m |
5:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
215 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
50m |
5:46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
165 |
|
Ludvig Glantz |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AJ9906 |
50m |
5:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
140 |
|
Johan Ljunggren |
Upsala Simsällskap |
2001 |
AN6101 |
50m |
5:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
161 |
|
Filip Hallin |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AD6106 |
50m |
5:54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
196 |
|
Isak Rehnman |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AI5304 |
25m |
5:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
80 |
|
Oscar Björstam |
Karlskoga Simförening |
2003 |
AH2703 |
25m |
5:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-31 07:48:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|