Program för SydCup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 16, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 236 | Christensen Jacob | 2002 | VEJLE | 0265AG | 25 m | 30.50 | |
2 | 237 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | VEJLE | 0121AH | 25 m | 30.87 | |
3 | 212 | Fenger Alexander | 1999 | VEJLE | 9925AT | 50 m | 32.53 | |
4 | 267 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 32.71 | |
5 | 150 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 32.80 | |
6 | 246 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 50 m | 32.91 | |
7 | 122 | Stamholt Mads | 2003 | HADERSLEV | 0353AM | 50 m | 33.10 | |
8 | 216 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 50 m | 33.17 | |
9 | 33 | Hollesen Nils | 2001 | TSB | 388256 | 25 m | 34.07 | |
10 | 310 | Friis Benjamin | 2002 | HADERSLEV | 0267ai | 25 m | 34.21 | |
11 | 24 | Siegert Florian | 2004 | SGBILLE | 369529 | 25 m | 34.65 | |
12 | 256 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 35.35 | |
13 | 165 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 50 m | 36.76 | |
14 | 41 | Rehkamp Bjarne | 2005 | TSB | 332020 | 25 m | 37.54 | |
15 | 45 | Ulleseit Jesper | 2008 | TSB | 403958 | 25 m | 37.68 | |
16 | 169 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 38.06 | |
17 | 25 | Sobczyk Mark | 2003 | SGBILLE | 416947 | 25 m | 38.17 | |
18 | 8 | Gorniak Calvin | 2006 | SGBILLE | 395283 | 25 m | 38.65 | |
19 | 32 | Heinrichs Thies | 2002 | TSB | 392732 | 25 m | 38.78 | |
20 | 84 | West Jasper Balle | 2006 | BJERRE HER | 0667AN | 25 m | 38.83 | |
21 | 79 | Schulte Erik Both | 2004 | BJERRE HER | 0471AR | 25 m | 39.50 | |
22 | 98 | Bahnsen Andreas | 2005 | HADERSLEV | 0535AL | 25 m | 39.75 | |
23 | 28 | Dittloff Linus | 2006 | TSB | 360670 | 25 m | 39.95 | |
24 | 288 | Ernst Elias | 2008 | FSK | 380884 | 25 m | 39.96 | |
25 | 29 | Dördelmann Finn | 2004 | TSB | 339181 | 25 m | 40.10 | |
26 | 249 | Christensen Martin | 2006 | VEJLE | 0601AH | 50 m | 40.10 | |
27 | 35 | Jurk Florian | 2005 | TSB | 393919 | 25 m | 40.92 | |
28 | 235 | Sundstrøm Gustav | 2006 | VEJLE | 0675AM | 25 m | 41.23 | |
29 | 180 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 50 m | 41.88 | |
30 | 75 | Møller Aske Ying Sandvej | 2005 | BJERRE HER | 0577AP | 25 m | 43.61 | |
31 | 120 | Holm Laurits | 2006 | HADERSLEV | 0627AO | 25 m | 44.04 | |
32 | 73 | Lund Johannes | 2006 | BJERRE HER | 0645AO | 25 m | 46.55 | |
33 | 83 | Weile Ebbe | 2004 | BJERRE HER | 0441AS | 25 m | 47.20 | |
34 | 7 | Göldner Magnus | 2003 | SGBILLE | 416946 | 25 m | 47.97 | |
35 | 185 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 48.10 | |
36 | 138 | Bokor Zsolt | 2006 | HADERSLEV | 0627AP | 25 m | 50.00 | |
37 | 53 | Bendixen Lucas | 2007 | BJERRE HER | 0703AL | 25 m | 50.32 | |
38 | 60 | Hansen Martin Mark | 2005 | BJERRE HER | 0563AP | 25 m | 50.32 | |
39 | 63 | Ibsen Casper | 2008 | BJERRE HER | 0869AM | 25 m | 50.54 | |
40 | 178 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 51.12 | |
41 | 59 | Grønfeldt Jeppe | 2008 | BJERRE HER | 0867AM | 25 m | 53.00 | |
42 | 82 | Van Barneveld Bjørn | 2006 | BJERRE HER | 25 m | 53.80 | ||
43 | 129 | Milther Otto | 2007 | HADERSLEV | 0771AN | 25 m | 56.58 | |
44 | 10 | Helbig Benjamin | 2008 | SGBILLE | 550625 | 25 m | 56.98 | |
45 | 76 | Pariz Shayan | 2005 | BJERRE HER | 25 m | 1:00.00 | ||
46 | 69 | Jeppesen Awin Asso | 2010 | BJERRE HER | 1063AE | 25 m | 1:10.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 13 november 2019 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:54 |