Ohjelma Oskarin Uintien jatkot I
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Oskarin uintien jatkot I |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
09:40 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 10, P12,P14,M,Erit. 100m VU |
Loppukilpailut (8) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jere Kilpeläinen |
2007 |
07A945 |
HK |
|
50m |
|
|
|
4 |
Alexandro Sivenius |
2007 |
07A991 |
UiTa |
|
50m |
|
|
|
5 |
Aatu Jaakonaho |
2008 |
08A749 |
HK |
|
50m |
|
|
|
6 |
Tomas Puustinen |
2008 |
08A809 |
KuUS |
|
50m |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Jussi Laine |
2008 |
08A556 |
SWIM |
|
50m |
1:40.32 |
1:40.32 |
|
2 |
Severi Ryösö |
1994 |
94B249 |
SWIM |
|
50m |
1:38.00 |
1:38.00 |
S8 |
3 |
Elias Eironen |
2008 |
08A570 |
UiTa |
|
50m |
1:35.99 |
1:35.99 |
|
4 |
Hugo Rossi |
2008 |
08A250 |
UiTa |
|
25m |
1:33.07 |
1:35.07 |
|
5 |
Justus Veneskoski |
2006 |
06B029 |
UiTa |
|
50m |
1:35.42 |
1:35.42 |
|
6 |
Onni-Pekka Hirvonen |
2007 |
07A660 |
UiTa |
|
25m |
1:35.18 |
1:37.18 |
|
7 |
Rene Honko |
2008 |
08A487 |
SWIM |
|
25m |
1:37.46 |
1:39.46 |
|
8 |
Vilho Siikala |
2008 |
08A539 |
UiTa |
|
50m |
1:56.55 |
1:56.55 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Matias Suutala |
2008 |
08A665 |
UiTa |
|
50m |
1:32.92 |
1:32.92 |
|
2 |
Eero Olli |
2008 |
08A632 |
UiTa |
|
50m |
1:31.86 |
1:31.86 |
|
3 |
Topi Äikäs |
2007 |
07A599 |
UiTa |
|
25m |
1:29.32 |
1:31.32 |
|
4 |
Lauri Juvonen |
2007 |
07A470 |
KuUS |
|
50m |
1:29.45 |
1:29.45 |
|
5 |
Paavo Forsman |
2006 |
06B117 |
KuUS |
|
25m |
1:29.12 |
1:31.12 |
|
6 |
Jesse Uutela |
2008 |
08A672 |
UiTa |
|
50m |
1:31.70 |
1:31.70 |
|
7 |
Otto Aleksanteri Saukkonen |
1997 |
97B319 |
SWIM |
|
50m |
1:32.15 |
1:32.15 |
S9 |
8 |
Sakari Rossi |
2008 |
08A651 |
UiTa |
|
50m |
1:33.32 |
1:33.32 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Eelis Telakoski |
2007 |
07A451 |
SWIM |
|
25m |
1:25.62 |
1:27.62 |
|
2 |
Konsta Iskala |
2006 |
06A852 |
UiTa |
|
50m |
1:25.77 |
1:25.77 |
|
3 |
Niilo Toivola |
2007 |
07A580 |
UiTa |
|
50m |
1:24.35 |
1:24.35 |
|
4 |
Lauri Voutilainen |
2006 |
06A924 |
PieKu |
|
25m |
1:20.54 |
1:22.54 |
|
5 |
Roni Rissanen |
2006 |
06A845 |
KuUS |
|
50m |
1:23.80 |
1:23.80 |
|
6 |
Cristian Cannizzaro |
2007 |
07A824 |
KuUS |
|
25m |
1:22.69 |
1:24.69 |
|
7 |
Mikael Uitto |
2007 |
07A217 |
UiTa |
|
50m |
1:27.44 |
1:27.44 |
|
8 |
Aapo Harjula |
2007 |
07A604 |
UiTa |
|
50m |
1:28.97 |
1:28.97 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Thomas Jürgens |
2007 |
07A233 |
UiTa |
|
50m |
1:19.64 |
1:19.64 |
|
2 |
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
94A357 |
Plaani |
|
25m |
1:12.10 |
1:14.10 |
S14 |
3 |
Aleksi Veli Verneri Nyyssönen |
2003 |
03B310 |
VarU |
|
25m |
1:11.20 |
1:13.20 |
|
4 |
Joona Kurppa |
2004 |
04A686 |
TaTU |
|
50m |
1:10.75 |
1:10.75 |
|
5 |
Manu Lahtinen |
1991 |
91A782 |
SWIM |
|
50m |
1:11.71 |
1:11.71 |
S14 |
6 |
Ruben Honko |
2006 |
06A082 |
SWIM |
|
50m |
1:13.45 |
1:13.45 |
|
7 |
Severi Muje |
2005 |
05A845 |
TaTU |
|
25m |
1:17.55 |
1:19.55 |
|
8 |
Uuri Ranz |
2006 |
06A843 |
KuUS |
|
25m |
1:17.71 |
1:19.71 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Lev Vlasov |
2007 |
07A017 |
TaTU |
|
50m |
1:08.45 |
1:08.45 |
|
2 |
Jasper Nupponen |
2004 |
04A826 |
KuUS |
|
25m |
1:04.32 |
1:06.32 |
|
3 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
50m |
1:02.26 |
1:02.26 |
|
4 |
Tuukka Pekkanen |
2002 |
02A422 |
KeuTo |
|
25m |
58.19 |
1:00.19 |
|
5 |
Eetu Malvela |
2000 |
00B072 |
Plaani |
|
50m |
1:00.46 |
1:00.46 |
|
6 |
Atte Nieminen |
2004 |
04A652 |
TaTU |
|
25m |
1:02.56 |
1:04.56 |
|
7 |
Niilo Suhonen |
2004 |
04A403 |
SWIM |
|
50m |
1:07.72 |
1:07.72 |
|
8 |
Luka Honkanen |
2003 |
03A672 |
SWIM |
|
50m |
1:09.68 |
1:09.68 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Niilo Kilpeläinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
50m |
58.58 |
58.58 |
|
2 |
Petr Pankratov |
2002 |
02A061 |
TaTU |
|
25m |
55.23 |
57.23 |
|
3 |
Elias Päivinen |
1997 |
97A805 |
SWIM |
|
50m |
56.56 |
56.56 |
|
4 |
Juho Porkkala |
2001 |
01A128 |
SeUi |
|
25m |
54.06 |
56.06 |
|
5 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
50m |
56.53 |
56.53 |
|
6 |
Jere Kekola |
2000 |
00A330 |
SeUi |
|
25m |
54.80 |
56.80 |
|
7 |
Ohto Pihlajamäki |
2001 |
01A675 |
KuUS |
|
25m |
56.32 |
58.32 |
|
8 |
Elmeri Aho |
2004 |
04A232 |
SeUi |
|
25m |
58.09 |
1:00.09 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Santeri Herpola |
2003 |
03A188 |
ÅSK |
|
25m |
53.51 |
55.51 |
|
2 |
Ville Ihalainen |
1996 |
96A079 |
KuUS |
|
50m |
55.34 |
55.34 |
|
3 |
Roope Kastarinen |
1994 |
94A478 |
TaTU |
|
50m |
53.15 |
53.15 |
|
4 |
Teemu Viitanen |
1992 |
92A506 |
TaTU |
|
25m |
50.10 |
52.10 |
|
5 |
Matias Tyry |
1993 |
93A763 |
TaTU |
|
25m |
50.84 |
52.84 |
|
6 |
Werner Heräjärvi |
1999 |
99A844 |
Plaani |
|
25m |
51.34 |
53.34 |
|
7 |
Arttu Erkinaro |
1992 |
92A595 |
OU |
|
50m |
55.35 |
55.35 |
|
8 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
96A016 |
SWIM |
|
50m |
55.78 |
55.78 |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
09:40 |
|