Ohjelma DM (50 m) 2019, Stockholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lördag 25 maj
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholm Sim & Järfälla |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 25 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
222 |
|
Daniel Räisänen |
Täby Sim |
1999 |
AE0199 |
50m |
2:15.76 |
|
|
|
|
|
2 |
58 |
|
Tor Leander |
Simklubben Neptun |
1999 |
AA5999 |
50m |
2:17.00 |
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Patric Ridell |
Simklubben Neptun |
1993 |
AJ7393 |
50m |
2:17.64 |
|
|
|
|
|
4 |
277 |
|
Karl Frylmark |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AK6599 |
50m |
2:18.18 |
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Johannes Skagius |
Simklubben Neptun |
1995 |
AH8595 |
50m |
2:20.21 |
|
|
|
|
|
6 |
224 |
|
Niklas Nyblom |
Täby Sim |
1999 |
AK2999 |
50m |
2:26.80 |
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Johan Dahlgren |
Simklubben Neptun |
1986 |
AB4986 |
50m |
2:27.58 |
|
|
|
|
|
8 |
226 |
|
Isak Alin |
Täby Sim |
1999 |
AP0799 |
50m |
2:27.79 |
|
|
|
|
|
9 |
204 |
|
August Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AC3104 |
50m |
2:28.62 |
|
|
|
|
|
10 |
275 |
|
Anton Widholm |
Väsby Simsällskap |
1999 |
AE6199 |
50m |
2:28.77 |
|
|
|
|
|
11 |
132 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AU6103 |
50m |
2:29.50 |
|
|
|
|
|
12 |
209 |
|
Christoffer Andersson |
Tyresö Simsällskap |
1994 |
AM3594 |
25m |
2:30.75 |
|
|
|
|
|
13 |
128 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
50m |
2:33.27 |
|
|
|
|
|
14 |
290 |
|
William Lernå |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AF4102 |
50m |
2:33.62 |
|
|
|
|
|
15 |
335 |
|
Douglas Reuterskiöld |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AM1302 |
50m |
2:33.88 |
|
|
|
|
|
16 |
286 |
|
Theodor Sköld |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AJ1701 |
50m |
2:34.07 |
|
|
|
|
|
17 |
336 |
|
Leonardo Montes |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2002 |
AN2902 |
50m |
2:35.02 |
|
|
|
|
|
18 |
127 |
|
Arvid Styrman |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AQ2502 |
50m |
2:35.03 |
|
|
|
|
|
19 |
20 |
|
Marcus Nykvist |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AB1504 |
50m |
2:37.79 |
|
|
|
|
|
20 |
240 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
2002 |
AP2502 |
50m |
2:39.47 |
|
|
|
|
|
21 |
175 |
|
Erik Lööw |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AH1303 |
50m |
2:39.69 |
|
|
|
|
|
22 |
213 |
|
Algot Lindwall |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
AJ4102 |
50m |
2:40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-21 11:08:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|