Program for DM (50 m) 2019, Stockholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholm Sim & Järfälla |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 25 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
120 |
|
Emma Sundstedt |
Spårvägen Simförening |
1998 |
BE7498 |
50m |
4:19.62 |
|
|
|
|
|
2 |
238 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
Täby Sim |
2001 |
BN8801 |
50m |
4:24.02 |
|
|
|
|
|
3 |
170 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
25m |
4:25.17 |
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Emma Rotstam |
Järfälla Simsällskap |
1998 |
AF7498 |
50m |
4:25.28 |
|
|
|
|
|
5 |
276 |
|
Louise Halldén |
Väsby Simsällskap |
1998 |
AW2498 |
50m |
4:27.34 |
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Tiffani Segerbrand |
Simklubben Neptun |
1999 |
AI0699 |
50m |
4:28.62 |
|
|
|
|
|
7 |
237 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
50m |
4:33.25 |
|
|
|
|
|
8 |
282 |
|
Ebba Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL2601 |
50m |
4:35.27 |
|
|
|
|
|
9 |
69 |
|
Vilma Brolund |
Simklubben Neptun |
2001 |
AO9801 |
50m |
4:38.32 |
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Linnea Gyllberg |
Simklubben Neptun |
2000 |
AL4800 |
50m |
4:39.96 |
|
|
|
|
|
11 |
172 |
|
Filippa Malmström |
Södertälje Simsällskap |
2003 |
AK3803 |
25m |
4:42.96 |
|
|
|
|
|
12 |
12 |
|
Louise Larsson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AH2802 |
50m |
4:44.93 |
|
|
|
|
|
13 |
303 |
|
Katherina Gkioni |
Väsby Simsällskap |
2000 |
BT0200 |
50m |
4:45.87 |
|
|
|
|
|
14 |
302 |
|
Elsa Brandt |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AP5806 |
25m |
4:46.72 |
|
|
|
|
|
15 |
198 |
|
Astrid Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2001 |
AD1201 |
50m |
4:46.74 |
|
|
|
|
|
16 |
208 |
|
Selma Holmer |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AM6204 |
50m |
4:47.04 |
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Moa Arvehed |
Järfälla Simsällskap |
2003 |
AT7803 |
25m |
4:50.67 |
|
|
|
|
|
18 |
119 |
|
Anna Viinapuu |
Spårvägen Simförening |
2000 |
AH8400 |
50m |
4:52.04 |
|
|
|
|
|
19 |
154 |
|
Elsa Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AG9605 |
50m |
4:52.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
83 |
|
Iris Martinsson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF3405 |
50m |
4:52.67 |
|
|
|
|
|
21 |
254 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
4:55.33 |
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Louise Hertegren |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AD0604 |
50m |
4:56.27 |
|
|
|
|
|
23 |
201 |
|
Yasemin Uzum |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AI3403 |
50m |
4:57.01 |
|
|
|
|
|
24 |
205 |
|
Astrid Nilsson |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AQ9403 |
50m |
4:57.36 |
|
|
|
|
|
25 |
369 |
|
Liv Asp Olsson |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH3205 |
50m |
4:59.07 |
|
|
|
|
|
26 |
214 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
50m |
5:02.75 |
|
|
|
|
|
27 |
78 |
|
Vendela Hillström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AW5803 |
50m |
5:03.37 |
|
|
|
|
|
28 |
122 |
|
Julia Augustsson |
Spårvägen Simförening |
2000 |
BC9200 |
50m |
5:04.33 |
|
|
|
|
|
29 |
131 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
50m |
5:07.47 |
|
|
|
|
|
30 |
27 |
|
Hannah Kinane |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AC5406 |
50m |
5:15.29 |
|
|
|
|
|
31 |
381 |
|
Helena Fältman |
Täby Sim |
1980 |
AB1680 |
50m |
5:34.61 |
S10 |
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-21 11:08:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund |
|
|
|
|