Program för Utmanaren 20190526 Täby Sim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 26/5 kl 17:00 (insim kl 16:00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 maj 2019 till den 26 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
|
David Sommar |
2010 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
3 |
|
Sara Fahlgren |
2005 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
4 |
|
Satoshi Shirabe |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1 |
|
Albin Stalder |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
|
Elly Lundström |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Raoul Danes |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Johannes Rappe |
2006 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Ludvig Johansson |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Malte Steinle |
2009 |
TÄBY SIM |
1:09.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
TÄBY SIM |
59.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
3 |
|
Linnéa Berndtsson |
2010 |
TÄBY SIM |
58.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Matteo Costa |
2008 |
TÄBY SIM |
58.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
5 |
|
Cornelia Sjöberg |
2008 |
TÄBY SIM |
1:06.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
6 |
|
Erik Lagergren |
2004 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
1 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
TÄBY SIM |
57.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
TÄBY SIM |
56.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
TÄBY SIM |
53.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
4 |
|
Caitlin Lenstad |
2008 |
TÄBY SIM |
55.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
TÄBY SIM |
56.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
6 |
|
Ester von Goës |
2008 |
TÄBY SIM |
57.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 50m Bröstsim Mixed |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
1 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
53.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
|
Nina Zhang |
2008 |
TÄBY SIM |
52.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
TÄBY SIM |
51.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
4 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
TÄBY SIM |
51.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
52.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
6 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
TÄBY SIM |
53.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-26 16:18:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|