Program for SUM-SIM Regionfinal Östsvenska 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Östsvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
1 |
|
Kevin Sixtensson |
2006 |
LASS |
5:37.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
2 |
|
Jakob Kramer |
2007 |
JÖNKÖPING |
5:36.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Adrian Rudén |
2006 |
HULTSFRED |
5:33.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
4 |
|
Ludvig Hjelmberg |
2006 |
VÄXJÖ SS |
5:29.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
5 |
|
Theodor Grinnemo |
2008 |
JÖNKÖPING |
5:33.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
6 |
|
Wilmer Jakobsson |
2008 |
NKK |
5:35.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
7 |
|
Vilgot Westman |
2006 |
JÖNKÖPING |
5:36.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
8 |
|
Felix Sandstedt |
2007 |
JÖNKÖPING |
5:39.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Alvar Aktner |
2006 |
FINSPÅNG |
5:22.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
2 |
|
Arthur Forsfält |
2008 |
MOTALA SS |
5:17.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Daniel Sainz |
2006 |
JÖNKÖPING |
5:06.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Simon Axelsson |
2006 |
LASS |
5:06.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
5 |
|
Justin Rineholm |
2006 |
LASS |
5:06.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
6 |
|
Theo Ståhle |
2006 |
VÄXJÖ SS |
5:15.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
7 |
|
William Norén |
2006 |
NKK |
5:17.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
8 |
|
Aidan Sagadin |
2006 |
LJUNGBY SS |
5:27.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
325 |
1 |
|
Alwin Edqvist |
2006 |
VÄXJÖ SS |
4:53.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
324 |
2 |
|
Liam Nilsson |
2006 |
VÄXJÖ SS |
4:49.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
320 |
3 |
|
Mattias Jönsson |
2006 |
VÄXJÖ SS |
4:46.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Fredrik Höglund |
2006 |
LASS |
4:40.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Jacob Hellman |
2006 |
NKK |
4:42.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
6 |
|
Carl Bönnemark |
2006 |
NKK |
4:46.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
7 |
|
Theo Nordholm |
2006 |
JÖNKÖPING |
4:50.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
8 |
|
Melker Åkesson |
2006 |
JÖNKÖPING |
5:03.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-08 20:32:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|