Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 39, 100m Frisim Damer |
Sponsor: Craft |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 235 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 25 m | 1:01.43 | |
2 | 453 | Venstad Kristin | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:01.46 | ||
3 | 229 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 25 m | 1:01.92 | |
4 | 216 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:02.03 | |
5 | 159 | Sandberg Clara | 2004 | SK 1970 | AH6604 | 25 m | 1:02.65 | |
6 | 137 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 1:02.91 | |
7 | 318 | Ström Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AD0602 | 25 m | 1:03.15 | |
8 | 441 | Quinn Finley | 2000 | Sandefjord | 50 m | 1:03.41 | EFT | |
9 | 217 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:03.48 | |
10 | 219 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:03.94 | |
11 | 238 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | AW4603 | 25 m | 1:04.33 | |
12 | 73 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | BH0403 | 25 m | 1:04.84 | |
13 | 245 | Hilbert Tilda | 2004 | VARBERG | AZ0804 | 25 m | 1:04.98 | |
14 | 157 | Andersson Linnea | 2003 | SK 1970 | AU1403 | 25 m | 1:05.22 | |
15 | 220 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:05.37 | |
16 | 74 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 50 m | 1:05.47 | |
17 | 234 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 1:05.51 | |
18 | 252 | Dahlgren Emmie | 2004 | VARBERG | BA8204 | 25 m | 1:05.55 | |
19 | 68 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 25 m | 1:06.38 | |
20 | 86 | Wallström Lia | 2004 | MASS | BK5804 | 25 m | 1:06.55 | |
21 | 331 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 25 m | 1:06.72 | |
22 | 124 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:06.80 | |
23 | 439 | Cecilie Nygaard Anne | 2004 | Sandefjord | 50 m | 1:07.01 | ||
24 | 254 | Geigel Ellie | 2003 | VARBERG | BR2203 | 25 m | 1:07.14 | |
25 | 190 | Levin Maya | 2004 | SKK | AN3204 | 25 m | 1:07.18 | |
26 | 61 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | AN7804 | 25 m | 1:07.21 | |
27 | 189 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 50 m | 1:07.75 | |
28 | 66 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 25 m | 1:08.05 | |
29 | 126 | Olsson Olivia | 2004 | POSEIDON | AL1804 | 25 m | 1:08.68 | |
30 | 463 | Haugen Listaul Erle | 2004 | Skien SK | 50 m | 1:09.05 | ||
31 | 1 | Esborn Emilia | 2003 | ELFSBORG | AP7403 | 25 m | 1:09.13 | |
32 | 418 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:09.18 | |
33 | 69 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 25 m | 1:09.19 | |
34 | 321 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 25 m | 1:10.29 | |
35 | 158 | Hörder Matilda | 2004 | SK 1970 | AH5604 | 25 m | 1:10.94 | |
36 | 29 | Johansson Ebba | 2004 | KLIPPAN | AL9404 | 25 m | 1:11.02 | |
37 | 236 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 50 m | 1:12.56 | |
38 | 244 | Balslev Maria | 2004 | VARBERG | AZ7204 | 50 m | 1:12.89 | |
39 | 142 | Hörup Louise | 2004 | POSEIDON | BN4204 | 25 m | 1:12.93 | |
40 | 256 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 50 m | 1:13.18 | |
41 | 7 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 50 m | 1:13.60 | |
42 | 67 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | 1:13.98 | |
43 | 71 | Stenfeldt Elsa | 2004 | MASS | AJ9204 | 25 m | 1:14.12 | |
44 | 79 | Sjöström Fanny | 2004 | MASS | BF5804 | 25 m | 1:14.49 | |
45 | 324 | Andersson Linnea | 2003 | UDDEVALLA | BD8203 | 25 m | 1:14.60 | |
46 | 344 | Aronsson Clara | 2004 | UDDEVALLA | BX2804 | 25 m | 1:18.38 | |
47 | 130 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:18.39 | |
48 | 248 | Gustafsson Freja | 2004 | VARBERG | AZ9604 | 50 m | 1:21.13 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 27 juni 2019 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 17:31 |