Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 69
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2019 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2019 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
12:08 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 juni 2019 |
|
|
|
|
Gren 69, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: More Furniture |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
344 |
1 |
Clara Aronsson |
2004 |
BX2804 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:44.41 |
142 |
2 |
Louise Hörup |
2004 |
BN4204 |
POSEIDON |
|
50m |
1:41.34 |
79 |
3 |
Fanny Sjöström |
2004 |
BF5804 |
MASS |
|
25m |
1:36.45 |
324 |
4 |
Linnea Andersson |
2003 |
BD8203 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:34.12 |
61 |
5 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:34.54 |
248 |
6 |
Freja Gustafsson |
2004 |
AZ9604 |
VARBERG |
|
25m |
1:40.91 |
157 |
7 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
1:41.96 |
460 |
8 |
Sandra Halvorsen |
2004 |
|
Skien SK |
|
50m |
1:54.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
7 |
1 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:32.43 |
86 |
2 |
Lia Wallström |
2004 |
BK5804 |
MASS |
|
25m |
1:31.52 |
244 |
3 |
Maria Balslev |
2004 |
AZ7204 |
VARBERG |
|
25m |
1:30.06 |
130 |
4 |
Emelie Stridh |
2004 |
AW3404 |
POSEIDON |
|
25m |
1:27.99 |
137 |
5 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:28.10 |
67 |
6 |
Agnes Gustafsson |
2002 |
AT1602 |
MASS |
|
25m |
1:31.00 |
29 |
7 |
Ebba Johansson |
2004 |
AL9404 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:32.42 |
158 |
8 |
Matilda Hörder |
2004 |
AH5604 |
SK 1970 |
|
25m |
1:34.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.49 |
439 |
2 |
Anne Cecilie Nygaard |
2004 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:25.30 |
245 |
3 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
VARBERG |
|
50m |
1:24.39 |
321 |
4 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:22.89 |
69 |
5 |
Wilma Ericsson |
2002 |
BE8602 |
MASS |
|
25m |
1:24.13 |
74 |
6 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
50m |
1:24.87 |
190 |
7 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
1:25.36 |
71 |
8 |
Elsa Stenfeldt |
2004 |
AJ9204 |
MASS |
|
25m |
1:27.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Emilia Esborn |
2003 |
AP7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:22.01 |
234 |
2 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
1:18.97 |
217 |
3 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:17.17 |
238 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
1:15.54 |
441 |
5 |
Finley Quinn |
2000 |
|
Sandefjord |
|
50m |
1:16.29 |
220 |
6 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:17.88 |
233 |
7 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
25m |
1:21.67 |
126 |
8 |
Olivia Olsson |
2004 |
AL1804 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.35 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2019 |
Licensierad till: Varberg Sim |
Utskriftstid |
12:08 |
|