Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 19, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: Sports International AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 235 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | AM9402 | 25 m | 1:09.26 | |
2 | 216 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:09.60 | |
3 | 441 | Quinn Finley | 2000 | Sandefjord | 50 m | 1:10.07 | EFT | |
4 | 234 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 1:10.36 | |
5 | 68 | Gustavsson Tuva | 2004 | MASS | AF5604 | 25 m | 1:12.10 | |
6 | 73 | Sandberg Olivia | 2003 | MASS | BH0403 | 25 m | 1:13.18 | |
7 | 157 | Andersson Linnea | 2003 | SK 1970 | AU1403 | 25 m | 1:13.38 | |
8 | 331 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | BH8404 | 25 m | 1:13.51 | |
9 | 74 | Wang Elina | 2004 | MASS | AV4204 | 25 m | 1:13.90 | |
10 | 66 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | AQ9601 | 25 m | 1:14.10 | |
11 | 210 | Bolmstrand Ella | 2004 | SKK | BR5804 | 50 m | 1:14.94 | |
12 | 219 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:15.06 | |
13 | 252 | Dahlgren Emmie | 2004 | VARBERG | BA8204 | 25 m | 1:16.01 | |
14 | 318 | Ström Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AD0602 | 50 m | 1:17.30 | |
15 | 439 | Cecilie Nygaard Anne | 2004 | Sandefjord | 50 m | 1:17.40 | ||
16 | 69 | Ericsson Wilma | 2002 | MASS | BE8602 | 25 m | 1:17.70 | |
17 | 127 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | BD4403 | 25 m | 1:17.89 | |
18 | 130 | Stridh Emelie | 2004 | POSEIDON | AW3404 | 25 m | 1:18.10 | |
19 | 137 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 50 m | 1:19.33 | |
20 | 189 | Engelgren Ella | 2004 | SKK | AM9804 | 50 m | 1:19.37 | |
21 | 236 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 1:20.19 | |
22 | 79 | Sjöström Fanny | 2004 | MASS | BF5804 | 25 m | 1:20.39 | |
23 | 75 | Virén Astrid | 2004 | MASS | AV5204 | 25 m | 1:20.78 | |
24 | 61 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | AN7804 | 50 m | 1:21.80 | |
25 | 421 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HELSINGØR | 0492AV | 25 m | 1:22.49 | |
26 | 124 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:22.83 | |
27 | 229 | Balslev Clara | 2001 | VARBERG | AE7601 | 50 m | 1:23.01 | |
28 | 324 | Andersson Linnea | 2003 | UDDEVALLA | BD8203 | 25 m | 1:23.30 | |
29 | 67 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 25 m | 1:23.44 | |
30 | 321 | Östblom Matilda | 2004 | UDDEVALLA | AO4204 | 25 m | 1:23.52 | |
31 | 256 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 25 m | 1:23.73 | |
32 | 142 | Hörup Louise | 2004 | POSEIDON | BN4204 | 25 m | 1:24.86 | |
33 | 71 | Stenfeldt Elsa | 2004 | MASS | AJ9204 | 25 m | 1:27.26 | |
34 | 418 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 50 m | 1:28.18 | |
35 | 78 | Olofsson Frida | 2004 | MASS | BF7804 | 25 m | 1:29.68 | |
36 | 344 | Aronsson Clara | 2004 | UDDEVALLA | BX2804 | 25 m | 1:30.56 | |
37 | 244 | Balslev Maria | 2004 | VARBERG | AZ7204 | 50 m | 1:32.02 | |
38 | 248 | Gustafsson Freja | 2004 | VARBERG | AZ9604 | 25 m | 1:32.20 | |
39 | 460 | Halvorsen Sandra | 2004 | Skien SK | 50 m | 1:32.74 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 27 juni 2019 |
Licensierad till: Varberg Sim | Utskriftstid | 17:31 |