Program for Speedo Open 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 2
|
Tvling |
Speedo Open 2019 |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2019 |
|
|
Tvlingsort |
Gteborg |
|
Utskriftstid |
21:01 |
|
|
Arrangr |
Mlndals Allmnna Simsllskap |
|
|
|
|
|
Bassng |
50m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
31 maj 2019 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjrilsim Damer ABC |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1416 |
1 |
Nina Ljunggren |
2007 |
AU9207 |
MASS |
|
25m |
1:48.36 |
1387 |
2 |
Tindra Janson |
2005 |
BE9605 |
MASS |
|
25m |
1:38.49 |
1311 |
3 |
Louise Ottosson |
2005 |
BN8405 |
KUNGLV |
|
25m |
1:32.08 |
1489 |
4 |
Miray Beybutov |
2005 |
AY1405 |
S 02 |
|
25m |
1:20.51 |
1141 |
5 |
Emma Nedholm |
2005 |
BS7205 |
GTEBORG |
|
50m |
1:54.07 |
1372 |
6 |
Anya Chen |
2004 |
BH1604 |
MASS |
|
25m |
1:20.33 |
1399 |
7 |
Maja Burenius |
2006 |
AV5806 |
MASS |
|
25m |
1:29.22 |
1096 |
8 |
Elma Eklund |
2005 |
AG5205 |
GTEBORG |
|
25m |
1:36.52 |
1396 |
9 |
Agnes Sjstrm |
2006 |
AS3606 |
MASS |
|
25m |
1:44.22 |
1129 |
10 |
Ava Abasi |
2006 |
BJ2606 |
GTEBORG |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1543 |
1 |
Clara Nordensson |
2005 |
BL7405 |
TROLLHTTA |
|
50m |
1:46.09 |
1124 |
2 |
Charlize Nystrm |
2005 |
BN7405 |
GTEBORG |
|
50m |
1:39.30 |
1377 |
3 |
Alice Alsterstad |
2005 |
AY8405 |
MASS |
|
50m |
1:39.02 |
1121 |
4 |
Selma Hahne |
2004 |
BU5604 |
GTEBORG |
|
50m |
1:37.89 |
1108 |
5 |
Nadja Karlsson |
2004 |
BK8404 |
GTEBORG |
|
50m |
1:37.14 |
1120 |
6 |
Ines Norlander |
2006 |
BA1406 |
GTEBORG |
|
50m |
1:37.25 |
1118 |
7 |
Sofia Isberg |
2006 |
BA8206 |
GTEBORG |
|
50m |
1:38.23 |
1483 |
8 |
Klara Sillerstrm |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
50m |
1:39.28 |
1510 |
9 |
Hilda Boman |
2008 |
AA4608 |
SK 1970 |
|
50m |
1:43.68 |
1137 |
10 |
Sofia Tikotska |
2007 |
AZ6207 |
GTEBORG |
|
50m |
1:46.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1384 |
1 |
Melis Suleyman |
2005 |
BC7405 |
MASS |
|
50m |
1:32.87 |
1492 |
2 |
Saga Sillerstrm |
2006 |
AO2606 |
S 02 |
|
50m |
1:31.14 |
1279 |
3 |
Galle Ovise |
2005 |
BK7205 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:27.80 |
1358 |
4 |
Elsa Hstner |
2003 |
BG8403 |
MASS |
|
50m |
1:27.05 |
1111 |
5 |
Elin Ha |
2006 |
AM7406 |
GTEBORG |
|
50m |
1:24.65 |
1055 |
6 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:24.78 |
1280 |
7 |
Linna Fabian |
2005 |
BL5405 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:27.46 |
1394 |
8 |
Sigrid Carlsson |
2006 |
AS9406 |
MASS |
|
50m |
1:28.63 |
1576 |
9 |
Felicia Ceveryd |
2005 |
AZ1605 |
VARBERG |
|
50m |
1:32.12 |
1380 |
10 |
Lia Wallstrm |
2004 |
BK5804 |
MASS |
|
50m |
1:35.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1462 |
1 |
Emma Knauer |
2006 |
BD8806 |
S 77 |
|
50m |
1:24.58 |
1243 |
2 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
50m |
1:22.05 |
1361 |
3 |
Elina Wang |
2004 |
AV4204 |
MASS |
|
50m |
1:21.09 |
1062 |
4 |
Alma Berge Kleber |
2006 |
AD0606 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:20.24 |
1090 |
5 |
Anna Maria Jkulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GTEBORG |
|
50m |
1:20.06 |
1495 |
6 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
50m |
1:20.06 |
1439 |
7 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTLJE |
|
50m |
1:20.32 |
1346 |
8 |
Melissa Nyberg |
2003 |
AW7403 |
MASS |
|
50m |
1:21.54 |
1070 |
9 |
Nellie Siversj |
2006 |
BA6806 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:24.55 |
1406 |
10 |
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
AZ8406 |
MASS |
|
50m |
1:24.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1564 |
1 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
VARBERG |
|
50m |
1:19.58 |
1502 |
2 |
Linnea Andersson |
2003 |
AU1403 |
SK 1970 |
|
50m |
1:19.05 |
1594 |
3 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VXJ SS |
|
50m |
1:16.83 |
1445 |
4 |
Linnea Sjstrm |
2005 |
BO9805 |
NORRTLJE |
|
50m |
1:14.89 |
1205 |
5 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JNKPING |
|
50m |
1:14.65 |
1250 |
6 |
Tina Hopmark |
2002 |
BE9602 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:14.67 |
1597 |
7 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VXJ SS |
|
50m |
1:16.56 |
1060 |
8 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:18.87 |
1063 |
9 |
Emmy Fjeld |
2006 |
AE6806 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:19.26 |
1579 |
10 |
Emma Johansson |
2005 |
BG7805 |
VARBERG |
|
50m |
1:19.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
579 |
1 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
50m |
1:14.03 |
1069 |
2 |
Hilda Hou Vasiiliagou |
2006 |
AM3606 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:13.85 |
1487 |
3 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
50m |
1:13.47 |
1560 |
4 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
50m |
1:13.17 |
1443 |
5 |
Moa Zetterstrm |
2005 |
AA9805 |
NORRTLJE |
|
50m |
1:12.97 |
1262 |
6 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:12.98 |
1092 |
7 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GTEBORG |
|
50m |
1:13.41 |
1375 |
8 |
Matilda Lundberg |
2005 |
AY6605 |
MASS |
|
50m |
1:13.79 |
1553 |
9 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
50m |
1:13.93 |
1359 |
10 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
50m |
1:14.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1210 |
1 |
Matilda Nilsson |
2004 |
AD0804 |
JNKPING |
|
50m |
1:12.63 |
1099 |
2 |
Saga Johannesson |
2005 |
AE3705 |
GTEBORG |
|
50m |
1:12.47 |
1484 |
3 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
50m |
1:11.80 |
1362 |
4 |
Astrid Virn |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
50m |
1:11.02 |
1548 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:10.78 |
1222 |
6 |
Victoria Danielsson |
2002 |
BP6802 |
JNKPING |
|
50m |
1:10.96 |
1571 |
7 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
1:11.11 |
1106 |
8 |
Ebba Egnell |
2005 |
AX3805 |
GTEBORG |
|
50m |
1:11.97 |
1505 |
9 |
Ella Westerlund |
2004 |
AL6604 |
SK 1970 |
|
50m |
1:12.59 |
1067 |
10 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:12.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1449 |
1 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
50m |
1:10.69 |
1479 |
2 |
Ellen Vrmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
50m |
1:10.44 |
1599 |
3 |
Louise Strand |
2005 |
AL3805 |
VXJ SS |
|
50m |
1:10.16 |
1600 |
4 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VXJ SS |
|
50m |
1:09.93 |
1324 |
5 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:08.79 |
1356 |
6 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
50m |
1:09.13 |
1551 |
7 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
50m |
1:10.02 |
1503 |
8 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
50m |
1:10.43 |
1049 |
9 |
Elsa Sjstrm |
2006 |
AA0206 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:10.68 |
1541 |
10 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHTTA |
|
50m |
1:10.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
1215 |
1 |
Ida Rudelius |
2004 |
AM7204 |
JNKPING |
|
50m |
1:07.65 |
1081 |
2 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GTEBORG |
|
50m |
1:06.30 |
1207 |
3 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
JNKPING |
|
50m |
1:05.30 |
1351 |
4 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
1:03.61 |
581 |
5 |
Julie Kryer Svendsen |
2002 |
0222AA |
KVIK |
|
50m |
1:02.74 |
578 |
6 |
Liva Schmid |
2000 |
0012AV |
KVIK |
|
50m |
1:03.11 |
1337 |
7 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
50m |
1:03.99 |
1201 |
8 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
JNKPING |
|
50m |
1:05.80 |
1530 |
9 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHTTA |
|
50m |
1:06.40 |
1614 |
10 |
Clara Sjstedt |
2003 |
BG6603 |
MASS |
|
50m |
1:08.66 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2019 |
Licensierad till: Mlndals Allmnna Simsllskap |
Utskriftstid |
21:01 |
|