Program for Hillerød Langbane Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 27, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 53 | Enemrke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 28.42 | |
2 | 165 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 50 m | 29.94 | |
3 | 56 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | HERLEV | 0232AM | 50 m | 30.27 | |
4 | 124 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.58 | |
5 | 117 | Jrgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 30.70 | |
6 | 241 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 30.87 | |
7 | 219 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | VEJLE | 0346AT | 50 m | 31.31 | |
8 | 247 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 31.63 | |
9 | 133 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
10 | 242 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 32.02 | |
11 | 163 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 50 m | 32.11 | |
12 | 32 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERD | 0258AK | 50 m | 32.24 | |
13 | 54 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 32.43 | |
14 | 132 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 32.58 | |
15 | 2 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 32.90 | |
16 | 29 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERD | 0494AD | 50 m | 33.09 | |
17 | 230 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 33.96 | |
18 | 156 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 33.99 | |
19 | 190 | Jensen Fiona | 2006 | VRLSE | 0636AT | 50 m | 34.61 | |
20 | 42 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERD | 0448BA | 50 m | 35.25 | |
21 | 173 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 50 m | 35.57 | |
22 | 30 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERD | 0384AR | 50 m | 35.64 | |
23 | 164 | Walle Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 50 m | 36.72 | |
24 | 174 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 50 m | 37.31 | |
25 | 184 | Srensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 50 m | 37.50 | |
26 | 129 | Spellerberg Frida Amalie | 2004 | FARUM | 0452AZ | 50 m | 37.77 | |
27 | 226 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 50 m | 38.34 | |
28 | 191 | Thomsen Martha Bdker | 2005 | VRLSE | 0586AH | 50 m | 38.73 | |
29 | 140 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 38.98 | |
30 | 224 | Foldager Frida Hj | 2006 | VEJLE | 0618AH | 50 m | 39.09 | |
31 | 200 | Jrgensen Mette Roat | 2007 | VRLSE | 0716AU | 50 m | 41.37 | |
32 | 18 | Jrgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERD | 0764AO | 50 m | 43.01 | |
33 | 17 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERD | 0744AD | 50 m | 43.51 | |
34 | 23 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERD | 0774AO | 50 m | 49.22 | |
35 | 20 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERD | 0734AO | 50 m | 50.77 | |
36 | 154 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 50 m | 52.71 | |
37 | 179 | Srensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 54.87 | EFT |
38 | 19 | Sltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERD | 1008AA | 50 m | 55.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 juni 2019 |
Licens til Hillerd Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |