Ohjelma XXXIII Turku Super Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Iltajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
maalis 16, 2019 to maalis 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Mauno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
3 |
|
Yasemin Yilmaz |
2007 |
AUi |
2:01.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
4 |
|
Elina Toivonen |
2006 |
AUi |
1:50.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Jenni Järvensivu |
2006 |
PoPy |
1:57.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12 |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
2 |
|
Nella Hyvärinen |
2004 |
AUi |
1:43.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
3 |
|
Rahma Ezzat |
2007 |
AUi |
1:38.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
4 |
|
Ada Riquelme Mac Donald |
2006 |
ÅSK |
1:36.34 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
5 |
|
Maija Salokorpi |
2007 |
ÅSK |
1:37.13 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Matilda Nyberg |
2004 |
HU |
1:39.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
7 |
|
Maija Grönholm |
2006 |
AUi |
1:43.92 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12 |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Amanda Rahola |
2003 |
PUS |
1:34.72 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Kiia Koivisto |
2007 |
LUS |
1:33.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
3 |
|
Agnes Ruusumo |
2007 |
ÅSK |
1:32.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
4 |
|
Minea Kumlander |
2007 |
ÅSK |
1:27.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Hilla-maaria Juhola |
2007 |
PUS |
1:30.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
6 |
|
Nella Imponen |
2007 |
AUi |
1:32.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
7 |
|
Justiina Junnila |
2007 |
AUi |
1:34.17 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Linda Grönlund |
2003 |
PUS |
1:35.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12 |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
1 |
|
Linnea Koski |
2007 |
AUi |
1:27.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
2 |
|
Amanda Vuori |
2007 |
ÅSK |
1:27.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Aino Laine |
2007 |
ÅSK |
1:26.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
4 |
|
Maria Muukkonen |
1986 |
AUi |
1:25.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Hanna Törmä |
2007 |
PUS |
1:25.41 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
6 |
|
Veera Ele |
2006 |
AUi |
1:26.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
7 |
|
Cecilia Rönnlund |
2006 |
ÅSK |
1:27.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
8 |
|
Celina Sandell |
2005 |
ÅSK |
1:27.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12 |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
1 |
|
Janna Tepsa |
2005 |
ÅSK |
1:24.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
|
Mirella Sauhula |
2006 |
AUi |
1:19.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
|
Minttu Kiili |
2005 |
ÅSK |
1:18.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
4 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
AUi |
1:17.43 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Nelli Laaksonen |
2005 |
PUS |
1:18.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Anni Seppälä |
2003 |
HU |
1:19.47 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
7 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
ÅSK |
1:19.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
8 |
|
Veera Tall |
2005 |
PUS |
1:24.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12 |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Emmi Heine |
2002 |
RaUS |
1:12.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
2 |
|
Alida Öhberg |
2002 |
AUi |
1:11.44 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
3 |
|
Janette Setälä |
2001 |
AUi |
1:10.49 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
4 |
|
Minka Halava |
2001 |
ÅSK |
1:10.22 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
5 |
|
Siiri Konkka |
2004 |
ÅSK |
1:10.40 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
6 |
|
Julia Koivisto |
2002 |
AUi |
1:11.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
7 |
|
Peppi Pinomäki |
2002 |
ÅSK |
1:12.31 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
8 |
|
Daniela Degenhardt |
2003 |
ÅSK |
1:14.69 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 29, 100m Selkäuinti N, T15, T12 |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1 |
|
Laura Mäki |
1997 |
RaisU |
1:08.71 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Sylvia Kuusisto |
2003 |
RaisU |
1:07.09 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Vilma Iisalo |
2001 |
RaisU |
1:06.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
4 |
|
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
AWS |
1:02.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
296 |
5 |
|
Emilie Pärnänen |
2002 |
AWS |
1:04.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
6 |
|
Oona Laakso |
2002 |
ÅSK |
1:06.93 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
7 |
|
Riikka Niskala |
2004 |
RaisU |
1:07.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
8 |
|
Kerttu Nurmi |
2003 |
ÅSK |
1:10.02 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-16 15.21.14 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|