Program för Arena USO 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
ARENA USO 2019 |
|
Utskriftsdatum |
08 september 2019 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
20:29 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2019 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Frisim Damer A-C |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (14 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
285 |
1 |
Sally Olsson |
2005 |
AP4405 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:05.59 |
240 |
2 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.43 |
315 |
3 |
Elsa Dittmer |
2005 |
BR3805 |
S 02 |
|
25m |
1:02.38 |
217 |
4 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
58.97 |
313 |
5 |
Amanda Cederqvist |
2005 |
AY2405 |
S 02 |
|
25m |
1:02.37 |
275 |
6 |
Agnes Holmblad |
2006 |
AA5206 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:02.96 |
287 |
7 |
Hilda Hou Vasiiliagou |
2006 |
AM3606 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:05.26 |
235 |
8 |
Lova Rodin |
2005 |
AO1205 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:05.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
387 |
1 |
Silje Jahr |
2003 |
10258613 |
OI SVØM |
|
25m |
1:03.85 |
273 |
2 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:03.42 |
278 |
3 |
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:01.64 |
271 |
4 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
ELFSBORG |
|
25m |
58.42 |
112 |
5 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.05 |
108 |
6 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.29 |
385 |
7 |
Julie Fornasari |
2003 |
10224223 |
OI SVØM |
|
25m |
1:03.76 |
226 |
8 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:04.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:03.41 |
262 |
2 |
Thyra Noomi Haugland Halv |
2002 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:01.22 |
61 |
3 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:00.99 |
93 |
4 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:00.07 |
70 |
5 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:00.73 |
384 |
6 |
Pauline Hellesø Eriksen |
2001 |
10198144 |
OI SVØM |
|
25m |
1:01.19 |
94 |
7 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:03.37 |
79 |
8 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:03.66 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
08 september 2019 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
20:29 |
|