Startliste for Jöns Svanbergsimmet 50m 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag 10 maj kl. 18.00 (insim 17.00-17.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Jöns Svanbergsimmet 50m 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 800m Frisim Damer
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Intersport Bolandcity |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
0 |
|
Emma Alfredeen |
2003 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
1 |
|
Linnea Bergqvist |
2003 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
338 |
2 |
|
Annahita Kamkar |
2008 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
SALA SS |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
341 |
4 |
|
Signe Grundemar |
2006 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
5 |
|
Hilma Ramdén |
2000 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
273 |
6 |
|
Sofia Wennerberg |
2005 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 800m Frisim Damer |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
0 |
|
Emilia Torgén |
2005 |
BÅLSTA SK |
12:41.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
1 |
|
Alice Törnkvist |
2004 |
UPSALA S |
12:06.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Olivia Budden |
2007 |
BÅLSTA SK |
11:39.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
3 |
|
Mira Myllylä |
2002 |
VÄSTERÅS |
11:19.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Elin Finne |
2007 |
BÅLSTA SK |
11:32.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
5 |
|
Edith Lindhagen |
2004 |
UPSALA S |
11:47.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
6 |
|
Ella Andersson |
2007 |
UPSALA S |
12:11.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
347 |
7 |
|
Zuzanna Androsiuk |
2005 |
UPSALA S |
12:44.30 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 800m Frisim Damer |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
307 |
0 |
|
Ida Svensson |
2006 |
UPSALA S |
11:03.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
1 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
10:32.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
2 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
10:31.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
266 |
3 |
|
Vera Hermansson |
2003 |
UPSALA S |
10:25.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
4 |
|
Alma Bergqvist |
2005 |
UPSALA S |
10:30.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Miranda Wahlstedt |
2006 |
KARLSTAD |
10:31.83 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
278 |
6 |
|
Hilma Wahlström |
2006 |
UPSALA S |
10:37.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Hanna Blomqvist |
2005 |
ÅSF |
11:08.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 800m Frisim Damer |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
0 |
|
Joanna Sundqvist |
2005 |
UPSALA S |
10:22.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Emma Larsson |
2002 |
BORLÄNGE |
10:13.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
233 |
2 |
|
Zeline Bengtson |
2003 |
SÖDERTÖRN |
9:55.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
3 |
|
Saga Boråker |
2004 |
SANDVIKEN |
9:38.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
4 |
|
Matilda Lantz |
2002 |
UPSALA S |
9:52.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
5 |
|
Matilda Holmström |
2005 |
UPSALA S |
10:08.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
6 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
10:22.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
7 |
|
Maja Nilsson |
2003 |
GÄVLE SS |
10:24.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-10 17:12:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|