Program for Jöns Svanbergsimmet 50m 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Jöns Svanbergsimmet 50m 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 maj 2019 till den 12 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 800m Frisim Herrar
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Intersport Bolandcity |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
2 |
|
Elias Sayed |
2006 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
3 |
|
Artur Norman |
2005 |
UPSALA S |
12:11.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
4 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
12:24.64 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 800m Frisim Herrar |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
0 |
|
Daniel Savin |
2006 |
UPSALA S |
11:48.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
308 |
1 |
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
UPSALA S |
10:34.36 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
2 |
|
Max Antonsson |
2004 |
SALA SS |
10:13.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
3 |
|
Lucas Humling |
2005 |
SANDVIKEN |
9:52.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
4 |
|
Julius Grell |
2003 |
SANDVIKEN |
9:53.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
272 |
5 |
|
Rasmus Loklint |
2005 |
UPSALA S |
10:29.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
6 |
|
Daniel Parker |
2004 |
UPSALA S |
11:02.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 800m Frisim Herrar |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
436 |
0 |
|
David MacLeod |
2001 |
SPIF SF |
9:45.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
1 |
|
Oskar Andersson |
2003 |
UPSALA S |
9:38.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
2 |
|
Theodor Fridh |
2002 |
SÖDERTÖRN |
9:20.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Adam Carlsson |
2001 |
GÄVLE SS |
8:51.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
4 |
|
Rasmus Skyving |
2003 |
NORRTÄLJE |
9:05.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Ted Wiker |
2004 |
GUSTAVSBER |
9:27.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
6 |
|
Danny Simaleza |
2005 |
UPSALA S |
9:41.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
7 |
|
Olle Nilsson |
2004 |
SALA SS |
9:49.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-10 17:12:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
|
|
|
|