Program för Skomakardoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Allébadet |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 2 mar 2019 till den 3 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Fjärilsim fl. A-B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
151 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Josefine Stenman |
Örebro Simallians |
2002 |
AR3202 |
25m |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Alexandra Kinell |
Karlskoga Simförening |
2000 |
AF2200 |
25m |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Tilda Carlsson |
Motala Simsällskap |
2003 |
AM2603 |
25m |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
7 |
153 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Matilda Lundberg |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2005 |
AY6605 |
25m |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Sofija Bojovic |
Finspångs Simklubb |
2004 |
AC5604 |
25m |
1:14.53 |
|
|
|
|
|
10 |
147 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
1:15.65 |
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
25m |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
12 |
19 |
|
Ellen Roslund |
Karlsborgs Simklubb |
2003 |
AT4403 |
25m |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
13 |
156 |
|
Julia Månsson |
Örebro Simallians |
2002 |
BL9202 |
25m |
1:19.04 |
|
|
|
|
|
14 |
84 |
|
Melissa Nyberg |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
AW7403 |
25m |
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
105 |
|
Lia Wallström |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
BK5804 |
25m |
1:21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
91 |
|
Elsa Höstner |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
25m |
1:22.06 |
|
|
|
2003 |
BG8403 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Katarina Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AL4205 |
25m |
1:22.60 |
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Anya Chen |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
BH1604 |
25m |
1:24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
234 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
1:25.36 |
|
|
|
|
|
20 |
71 |
|
Emma Bengtsson |
Motala Simsällskap |
2002 |
AQ1502 |
25m |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
21 |
232 |
|
Runa Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ1605 |
25m |
1:28.50 |
|
|
|
|
|
22 |
106 |
|
Melis Suleyman |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2005 |
BC7405 |
25m |
1:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
5 |
|
Emmy Dyrkell |
Finspångs Simklubb |
2004 |
BO9604 |
25m |
1:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Alma Mühr |
Örebro Simallians |
2005 |
BI0405 |
25m |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
90 |
|
Alva Ström |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
BG5603 |
25m |
1:31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
152 |
|
Wilma Åberg |
Örebro Simallians |
2005 |
AB4605 |
25m |
1:35.03 |
|
|
|
|
|
27 |
87 |
|
Tova Söderberg |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AJ8204 |
25m |
1:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
102 |
|
Ingrid Toresäter |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2005 |
AY9405 |
25m |
1:38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
176 |
|
Ester Brättorp |
Örebro Simallians |
2005 |
BI9405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
263 |
|
Elina Wang |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2004 |
AV4204 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-03 08:34:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|