Program for UGP3 2018-2019, Täby
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Pass 3 (tävlingsstart kl 09.00)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tibblebadet |
Stockholms Simförbund/Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 9 mar 2019 till den 10 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
227 |
|
Jonas Malmring |
Spårvägen Simförening |
2001 |
AO1701 |
25m |
1:55.95 |
|
|
|
|
|
2 |
905 |
|
Carl Wennerholm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH3902 |
25m |
1:57.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
411 |
|
Ludvig Holfve |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AG5503 |
25m |
1:59.26 |
|
|
|
|
|
4 |
904 |
|
Tor Selander |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH4902 |
25m |
1:59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1206 |
|
Jakub Majta |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AV9703 |
25m |
2:00.34 |
EFT |
|
6 |
237 |
|
Oliver Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4503 |
25m |
2:01.65 |
|
|
|
|
|
7 |
412 |
|
August Eriksson |
Turebergs Simklubb |
2004 |
AC3104 |
25m |
2:03.85 |
|
|
|
|
|
8 |
226 |
|
Herman Nilsson |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AH7702 |
25m |
2:04.10 |
|
|
|
|
|
9 |
230 |
|
Andreas Wallén |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AP9302 |
25m |
2:04.71 |
|
|
|
|
|
10 |
454 |
|
Andres Pöllänen |
Täby Sim |
2001 |
AM5901 |
25m |
2:05.35 |
|
|
|
|
|
11 |
407 |
|
Michael Stille |
Turebergs Simklubb |
2002 |
AD7902 |
25m |
2:07.10 |
|
|
|
|
|
12 |
238 |
|
Jesper Holmström |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AO4903 |
50m |
2:07.47 |
|
|
|
|
|
13 |
1130 |
|
Marcus Larsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AM0903 |
25m |
2:07.92 |
|
|
|
|
|
14 |
92 |
|
Johannes Fällgren |
Lidingö Simklubb |
2002 |
AP1102 |
25m |
2:08.30 |
|
|
|
|
|
15 |
453 |
|
Anton Forsberg |
Täby Sim |
2001 |
AM4901 |
25m |
2:08.82 |
|
|
|
|
|
16 |
463 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
2002 |
AP2502 |
25m |
2:09.85 |
|
|
|
|
|
17 |
410 |
|
Isac Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
2003 |
AE6903 |
25m |
2:10.43 |
|
|
|
|
|
18 |
916 |
|
Vincent Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE7305 |
25m |
2:10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
232 |
|
Jannis Siotis |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:11.13 |
|
|
|
2003 |
AL3303 |
|
|
|
|
20 |
485 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:11.23 |
|
|
|
2003 |
AS6703 |
|
|
|
|
21 |
18 |
|
Johan Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
|
|
25m |
2:11.50 |
|
|
|
2002 |
AT3902 |
|
|
|
|
22 |
243 |
|
Aron Alexanderson |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:12.24 |
|
|
|
2003 |
AT0103 |
|
|
|
|
23 |
586 |
|
Isak Jederström |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
25m |
2:13.79 |
|
|
|
2002 |
AD0502 |
|
|
|
|
24 |
420 |
|
Marcus Persson Taylor |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
2:13.83 |
|
|
|
2005 |
AC4905 |
|
|
|
|
25 |
247 |
|
David Neuhardt |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
2:13.92 |
|
|
|
2003 |
AU6103 |
|
|
|
|
26 |
262 |
|
Carl Malm |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
2:15.78 |
|
|
|
2005 |
AL7905 |
|
|
|
|
27 |
459 |
|
Karl Lingham |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:16.03 |
|
|
|
2002 |
AM0502 |
|
|
|
|
28 |
1137 |
|
Simon Brouzell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AX3103 |
25m |
2:16.07 |
|
|
|
|
|
29 |
417 |
|
Alexander Arnö |
Turebergs Simklubb |
2005 |
AB5505 |
25m |
2:18.66 |
|
|
|
|
|
30 |
494 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
2:19.02 |
|
|
|
|
|
31 |
251 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
25m |
2:19.13 |
|
|
|
|
|
32 |
271 |
|
Viktor Dahlberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AQ7105 |
25m |
2:19.83 |
|
|
|
|
|
33 |
23 |
|
Erik Sundström Curstedt |
Danderyds Simförening |
2005 |
AN5905 |
25m |
2:20.82 |
|
|
|
|
|
34 |
489 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
Täby Sim |
2005 |
AI2505 |
25m |
2:21.61 |
|
|
|
|
|
35 |
231 |
|
Gustav Annas |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AL0303 |
25m |
2:22.15 |
|
|
|
|
|
36 |
471 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
2:22.39 |
|
|
|
|
|
37 |
104 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
2:22.58 |
|
|
|
|
|
38 |
475 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
50m |
2:22.84 |
|
|
|
|
|
39 |
101 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
25m |
2:24.54 |
|
|
|
|
|
40 |
922 |
|
Anton Graner |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH4905 |
25m |
2:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
482 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
2:24.86 |
|
|
|
|
|
42 |
250 |
|
Anton Jöngren |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5706 |
25m |
2:25.08 |
|
|
|
|
|
43 |
591 |
|
Johannes Barkarö |
Åkersberga Simsällskap |
2004 |
AI7904 |
25m |
2:25.29 |
|
|
|
|
|
44 |
1127 |
|
Tim Carlberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AI5503 |
50m |
2:25.58 |
|
|
|
|
|
45 |
934 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM2706 |
25m |
2:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
915 |
|
Oscar Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE5305 |
25m |
2:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
921 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
25m |
2:30.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
487 |
|
Daniel Bebenek |
Täby Sim |
2006 |
AC4706 |
25m |
2:31.20 |
|
|
|
|
|
49 |
498 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
25m |
2:31.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1129 |
|
Jesper Sandström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2003 |
AM1103 |
25m |
2:31.71 |
|
|
|
|
|
51 |
424 |
|
Henrik Larsson |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AF4106 |
25m |
2:32.21 |
|
|
|
|
|
52 |
500 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
2:34.36 |
|
|
|
|
|
53 |
917 |
|
Gustav Åsbrink |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AE3505 |
25m |
2:34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
254 |
|
Adrian Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AJ3105 |
25m |
2:35.64 |
|
|
|
|
|
55 |
99 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
2:39.05 |
|
|
|
|
|
56 |
930 |
|
William Martin-Lamm |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ5506 |
25m |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
507 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
|
|
25m |
2:42.03 |
|
|
|
2005 |
AV5505 |
|
58 |
597 |
|
Filip Berardi |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
25m |
2:42.57 |
|
|
|
2003 |
AP2503 |
|
59 |
926 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
2:43.28 |
|
|
|
2006 |
AG2306 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
923 |
|
Jonas Harju |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH8905 |
25m |
2:44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
105 |
|
Adam Joseph Michel |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AS8306 |
25m |
2:47.74 |
|
|
|
|
|
62 |
1143 |
|
Jakob Fridsell |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AT4905 |
25m |
2:50.44 |
|
|
|
|
|
63 |
501 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
25m |
2:51.29 |
|
|
|
|
|
64 |
931 |
|
Hugo Patrikson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ6506 |
25m |
2:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
502 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
2:53.19 |
|
|
|
|
|
66 |
267 |
|
Nathanael Alexandersson |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AJ7706 |
25m |
2:55.57 |
|
|
|
|
|
67 |
503 |
|
Kevin Lenstad |
Täby Sim |
2005 |
AU3905 |
25m |
2:59.42 |
|
|
|
|
|
68 |
935 |
|
Elliot Sundström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM7506 |
25m |
3:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
1151 |
|
Leo Näreskog |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
50m |
3:15.61 |
|
|
|
2006 |
AT2306 |
|
|
|
|
70 |
100 |
|
Henrik Viberg |
Lidingö Simklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AF7106 |
|
|
|
|
|
71 |
508 |
|
Stanislav Shabaltas |
Täby Sim |
|
|
25m |
|
|
|
|
2005 |
AV0705 |
|
|
|
|
|
72 |
1148 |
|
Lukas Engström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AV5105 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
281 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-05 10:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.1 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|